Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
hej hej, ze si pripadas niekedy velmi staro :-D , a najma ked pocujem tie ich "starosti" ...
Odpovedať
To pocuvam denne, ked cestujem. Niekedy sa na tom dobre zabavim. Ja nieviem, ale ja som tak nebola.
Odpovedať
ani ja nie, nikdy som nebola typicky teenedzer, nejako mi nesedeli take problemy emkaa a kde chces robit? v sali?
Odpovedať
ja ani neviem, ale to cestovanie ma ubija... robim v Ba hadam 9 rokov... ani presne neviem... ale kde v Sali by som nasla dobre platenu robotu? pochybujem, ze niekde...
Odpovedať
zabka, tuto novu fotku mas dobru :-) aj uces sa mi paci, podobny chcem mat na svadbe
Odpovedať
To hej, je tazke najst tu na okoli dbru robotu. Ja by som do Ba asi nesla (teraz uz nie) aj ked Ba je urcite lepsie platena.
Odpovedať
dakujem emkaa, vynimocne som zo sebou aspon raz spokojna, pekne fotky mi narobil drahy aj brachanec a vcera prisli aj oficalne a som tam krasnnucka x-) , som sa bala a takto mam peknu spomienku 8-)
Odpovedať
ved prave to, ze som si zvykla na dobry plat a aj dost dobre miesto... asi pojdem na matersku ... :-) stale o tom pisem a nic... :-D
Odpovedať
Neboj raz to urcite pride. My by sme babo chceli az o nieco neskor.
Odpovedať
ale inak nemozem povedat, ze sa snazime :-) len planujeme ... moj muz povedal, ze podla jeho planov budem rodit na buduce leto :-D
Odpovedať
Tak ja by som rada az na to dalsie.
Odpovedať
prave vcera sme stretli kamosku, kocikala dieta a povedala, ze sa uz velmi tesia (kamaratky - mamicky), ze budeme mat svadbu, lebo sa k nim potom pripojim ... :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
emkaa tak cvicit treba! emi, ja is tiez neviem predstavit, zeby som mala dobry flek v sali, ale co ty vies, nahoda je blbec ... kaprik to nie je zase tak daleko ... ja neviem, ja by som uz aj hned ale este nie sme pripraveni na babo
Odpovedať
:-) Ja sa k vam zas na chvilku pridam.. Bavite s atu o detickach..,ja by som chcela aj hned :-D
Odpovedať
My sa teraz vytesujeme zo synovca, tak ako tak to vystaci. Ale mam rada deticky.
Odpovedať
A my teraz mame okolo seba same male deti, takze som uz "nazhavena" :-D
Odpovedať
no ved prave emi ako pises, aj my drahy je cely mimo zo svojej netere 1,5 rocnej a na ceste je dalsi prcek a mna to teda tiez chytilo, aj ked ja som deti tak skoro nechcela, ale ked vidim tie iskricky v jeho ockach, tak si hovorim, co pre neho nespravit evi a ako vam to ide?
Odpovedať
Zabka,pytas sa mna? :-) Zanedbavame to v poslednom case.Je vela púrace a strasne horuco a sme unaveni :-D
Odpovedať
:-D juuuj,malo tam byt vela prace.. :-D :-D
Odpovedať
Ja som to pochopila.
Odpovedať
heeeej evi tak to naprav, dnes nebude horuci den :-D , ale niee, mas pravdu, aj my sme taki vycerpani, ze na take veci voebec teraz nemyslim a som rada ked sa dostanem do postele a zavriem oci
Odpovedať
Pozerala som tvoj album zabky, tie podprsenky mame rovnake.
Odpovedať
Ved prave.. :-( a to by sme si mali uzivat leto,slniecko,vodu,ale namiesto toho sa hromadi praca.No co uz..,aj tak je to stale lepsie ako keby ziadna praca nebola.A to ostatne sa potom dozenie :-)
Odpovedať
kde ste si kupovali podprsenky? bola som vcera v Admirali a mne take s odnimatelnymi ramienkami nesedia, citila som sa stiesnene ... a teta predavacka povedala, ze s odnimatelnymi ramienkami maju vsetky len taky strih, aby to drzalo... no fuj... :-(
Odpovedať
ty brdo, po xx dnoch (tyzdnoch) mam naozaj co robit, sa vytesujem :-D , ale mam riadny abstak, prave mi volal manzel, ze nemaju vsetky kachlicky co sme chceli a vcera nam ta babenka povedal, ze ich maju ]-(
Odpovedať
Blizko andreashopu, neviem ako sa to vola.
Odpovedať
aha... tam sa chystam dnes, ak sa konecne odtrhnem od pc :-D
Odpovedať
emik zbehni tam, ja som bola spokojna ;-) kaprik vidis :-) csikike a teda akko vam to vcera mohla povedat? evatu neboj vsetko pominie! aj robotka a vydychnete si, kam sa chystate s muzikom na dovolenku?
Odpovedať
zabka, aj ja chvalim celkovy vyzor na fotkach...fotograf nebude mat vela prace ak bude chciet super zabery :-D
Odpovedať
Toto leto asi nikam zabka,aspon zatial nic neplanujeme,ale ktovie.. :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?