Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
na co potrebujes celofan a kolko?
Odpovedať
na zabalenie pernikov (som si spomeluna na kvetinarstvo), ale neda sa kupit ako balik alobalu? som mrkla v tescu aj poluse, ale tam som to nenasla
Odpovedať
ako alobal nie, tak je balena len ta potravinova folia, ale v kvetinarstav to maju urcite, su to velke rozmery cca 1 x 0,8 m
Odpovedať
a cca kolko to stoji? takze nabehnem do kvetinarstva a ze prosim si 5 metrov celofanu :-D
Odpovedať
Skus celofan este v papiernictve, ale skor nebudu mat ako ano. A mozno naozaj v kvetinarstve.
Odpovedať
evi k tomu alkoholu, my sme ratali 0,7 na hlavu, ale taktiez sme brali v uvahu abstinentov, cca priblizne vies odhadnut vasu skupinu, tak toi vies vyratat, aj podla toho, kto co pije
Odpovedať
tak uz prsi aj v SA :-S
Odpovedať
Ja neviem. Prave som sa na tom s mamou cez telefon povadila. Uz aby bolo po celej svadbe.
Odpovedať
preco ste sa povadili? kazda mate iny nazor? nastastie ta moja sa do nicoho nemontuje a som rada, lebo takto sa natahujem len z drahym
Odpovedať
Ja ani neviem, mozno mam ja take blbe obdobie. Som strasne podrazdena.
Odpovedať
ahojteeee
Odpovedať
kaprik, nie si sama, ja uz sa stranim ludi, aby som nebola zla a jedovata, neviem, mozno je to len tym strsom, co si nepriznavam, ale viem, ze som zla
Odpovedať
Článok sa načítava...
kaprik to bude asi len take docasne, ja sa teraz s mamou pochytim este aj na tom, ktore saty sa nam v casopise pacia :-D povedala, ze nevie, ci to so mnou do septembra vydrzi 8-) ... no ale bude musiet ... budete po svadbe a prejde to ...
Odpovedať
ahoj emkaa, tak ako sa mas dovolenkujuca?
Odpovedať
NO hej, uz sa nam to blizi. Mam depku - musim sa priznat.
Odpovedať
ja upadam postupne do letargie, neviem si za ten svet vybrat kyticu a uces, vobec sa neviem rozhodnut a uz mi je z toho do placu, este ze ine veci su uz vybavene
Odpovedať
a uabudla som dodat vela veci mi zacina byt ukradnutych a je mi to jedno ...
Odpovedať
Na ja mom o kytici od zaciatku jasnu predstavu (nastastie) a uces, to neviem. Predstava tu je, ale obrazok ziadny a tak to necham asi na kadernicku.
Odpovedať
ja vlastne oficialne nemam dovolenku, aby som vas dostala do obrazu :-D my sme taka "trojchlapova" firma, ako hovori moj Robo... moj sefino mi povedal, ze v takomto teple nech sa netrepem kazdy den do BA, ale veci, co treba zvladnem aj z domu cez tlf alebo mail.. prave mi inak volal.. ci aj tu prsi... :-) takze tak... ale toto je tajneee :-D :-D
Odpovedať
ja ani zdaleka nie som tak blizko k terminu, ako vy dve a tiez si neviem nic vybrat, ani sa rozhodnut... ked vidim vsetky tie ucesy a kytice a saty aj tu na nete, tak som z toho hotova, ze aka sucharka budem ja oproti tym ostatnym.... :-( asi je to normalne, neviem si to inak vysvetlit... a dufam, ze to prejde, ked uz bude 15.septembra...
Odpovedať
aha jasne, sme mudrejsie, tak to mas fajn sefa!
Odpovedať
kaprik, ty sa teda mas! ja sa dodst bojim tej mojej kadernicky, na co ma a naco nie ... a chcela by som mat skusku uz za sebou ale vobec neviem, akym smerom sa dat, momentalne spekujuem s rozpustenymi, pripadne mysacim chvostikom a zavoj asi predsa len budem mat ak v galante maju stredny alebo dlhy
Odpovedať
Ja tiez nemam zlu robotu, tiez som jedina baba. Ale mam tu ovela viac chlapov. Sice cez den su tu len 2 sefovci. Okrem toho tu este je cca 10 robotnikov. Akurat rozmyslam ci si mam dat kavu alebe nie. Volala som aj konzultantovi, ale je na sluzubke, mam zavolat v pondelok.
Odpovedať
zabka, aka kadernicka ti bude robit vlasy?
Odpovedať
kaprik, jedina zena x-) , si ta musia obchadzat!
Odpovedať
Ani som ta na tej fotke nespoznala. Ja budem mat pravdepodobne polorozpustene vlasky. Keby som ich mala uplne vypnute, tak by mi asi vynikla baculata tvar - co nechcem.
Odpovedať
Ale chcú sem prijat este jednu kocku v blizkej buducnosti. Ale po 8 rokoch samoty si to ani neviem predstavit robit so zenou. Zvykla som si.
Odpovedať
hej a hlavne ak si nebudete sediet, ja som vzdy mala radsej chlapsky kolektiv, chlapi maju akurat tak sproste reci ale inak su uprimni, zato o holkach sa to neda povedat, intriguju priamo pred tebou
Odpovedať
Prave toho sa bojim. A urcite bude o dbrych 6 az viac rokov mladsia a to je ina generacia.
Odpovedať
a ja by som najradsej uz z BA vypadla............... :-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?