Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
no, uvazovat ci dat teraz alebo potom postupne...aspon to budeme mat z krku, ale poviem ti, ze pekna palka to je
Odpovedať
no viem, ja sa chystam, ze aj u nas to zozerie vela penazi
Odpovedať
najhorsie su tie drobnosti, s ktorymi ani neuvazujes, ako vselijake srobiky a take trubky, tehtake ventily, konstrukcia na sadrokarton, lepidlo a tak
Odpovedať
:-. nestras! zacinam sa dost bat, kolko to zozerie, kiez by to uz bolo za nami ... a kedy idete kachlickovat? cez vikend?
Odpovedať
este teraz asi nie, neviem, alebo mozno... :-D , uvidim co dnes drahy porobi, mal by postavit 1 stenu a obmurovat vanu a sprchovy, prevrtat stenu koli odtoku a tiez koli privodu vody...ale kuchyna a chodba by sa uz dali kachlickovat, ale sa bojim, ze sa bude po tom chodit este
Odpovedať
jeeej ty mas takeho sikovneho chlapa! gratulujem super si si vybrala, ked sa vie aj v tychto veciach obracat ... a on nechodi do roboty? ci po praci maka?
Odpovedať
teraz chodi na 4 (z)smeny a dnes ma volno...takze to robi popri praci :-D , ale je fakt velmi sikovny...bude robit aj kuchynsku linku :-)
Odpovedať
aha, zabudla som, ze su aj smenari, aj linku? :-. ja ze je to tazke
Odpovedať
Tak mas doma naozaj sikovneho chlapa.
Odpovedať
no vlastne spravime len korpus a dvierka sa uz objednavaju z katalogu, je to ovela lacnejsie oproti tomu ak by sme si dali robit na mieru
Odpovedať
ahoj kaprik ;-) ja som chcela ist dnes v sali omrknut nabytok, snad sa mi nieco zapaci
Odpovedať
Ahojte,vidim,ze dnes sa tu rozobera zariadovanie :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
no, v SA je celkom dobry vyber: vo Veci je Halasz, v SA v kocke je Forro a je tam este aj Kings (ale tie ceny su nehorazne, aj ked by mali mat zastupenie aj v letakoch sa uvadza (teraz neviem s ktorym nabytkom) ale to maju len na objednavku a potom je este nedaleko Pemy...v tomto ohlade je asi GA lepsia Jeeej, ahoj kaprik zabka, dnes sa asi nebudes slnit 8-)
Odpovedať
pisal mi prave drahy ze v ba prsi, u nas zatial je pekne 8-) , no tak budem behat po sali :-S ehoj evatu
Odpovedať
Aj tu v GA sa strasne mraci. Csikike nemas niekdy rozpis alkoholo. Potrebovala by som vediet kolko sa vam asi minulo. Bude nam stacit cca na 100 ludi: 50 l x biele vino 20 l x cervene vino 12 flias x konak 12 flias x vodka 6 flias x gin 6 flias x fernet 6 flias x nieco sladke capovane pivo
Odpovedať
papa babulky, idem robit poriadky doma, pekne klaboste, ja sa pridam neskor (ak bude lejak, tak urcite som tu) :-D
Odpovedať
kaprik, my sme mali 50 litrov bieleho 50 cerveneho (len nasa strana- ale to uz aj s vysluzkami) 12 litrov konaku, 7 flias sladkeho, 12 flias biele alko (hruska, ceresna, barack) a svokrovci neviem...nam zostalo cca 10 litrov bieleho, 5 cerveneho, ostatne tiez zostalo, ale neviem kolko coho, skusim sa spytat nasich a zajtra ti dam vediet
Odpovedať
Ahoj evi, co robis v tomto lejaku?
Odpovedať
Ja som pisala zo obe strany, ale bez vysluziek. To budeme mat akostne flaskove.
Odpovedať
V akom lejaku?
Odpovedať
kaprik, mama to mala na starosti, ja vobec neviem co bolo, len si pamatam na cinzano ako pripitok, lebo ten som vyberala s manzelom ja (nechcela som biele) :-D
Odpovedať
v SA neprsi? Tu v BA je riadna burka :-)
Odpovedať
Tu zatial nie :-)
Odpovedať
sa aj tesim, ze nie je az tak pripecene ako doteraz, tak by som sa isla trocha postavit na dazd a len tak moknut =-) , ale to ma asi pocka ked pojdem na vlak domov :-D
Odpovedať
Teraz som molala do zlatnictva. Mame hotove obrucky. Tesim sa. Neviem ci po ne stihneme ist dnes alebo az v sobotu.
Odpovedať
kaprik, nezabudni ich nafotit
Odpovedať
Uz prsi aj v Ga.
Odpovedať
to nie som poslala :-N
Odpovedať
kaprik super, tesime sa x-) baby, toto bude zabity den :-| , uz som umyla riad a asi pojdem hned do mesta,, lebo ak bude prsat cely den ... poradite mi, kde by som mala hladat potravinarske farbiva? a celofan? kde kupim najskor celofan?
Odpovedať
Nie, uz sa dobru chvilu mracilo. Ja len dufam, ze do tretej prestane. Mam 3/4 nohavice, tricko na ramienka a slapky. A jasne, ze dazdnik doma. Ale mozno pre mna drahy pride a pojdeme do NR, aj ked sa mu tu nepaci. Necham sa prekvapit.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?