Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
aha, tak ides tym tradicnym.16.20?
Odpovedať
Ani ja nepridem :-( ,ale snad sa nam podari dohodnut nejake stretko na buduci tyzden,co poviete?
Odpovedať
Zabka, tak to odlizime aj my? Alebo sa ti chce.Ja by som mala pozriet ten darcek pre toho synovca pri svetelnej.
Odpovedať
Dohodnime si radsej normalne stretko pre vsetky a nech to aj dlhsie trva :-)
Odpovedať
tak to odlozme teda, rada by som ta videla, ale ty budes behat a ja teda asi tiez :-| buduci tyzden asi eee, ja budem v ba
Odpovedať
prave mi volal manzel, ze odvolal otca a skocim asi kupit tie kachlicky, vybavit banku a OP, ale to bude urcite trvat dlhsie ako do 17.30, ale som mu musela slubit, ze mu pomozem nastavit odpad
Odpovedať
Dobre! Buduci tyzden nemozem akurat v piatok. Pozeram ze stredu je sviatok, to neviem ci budeme doma alebo sa niekam vyberieme.
Odpovedať
este, ze nas nie je tolko, bo by sme sa nikdy nedohodli :-D
Odpovedať
;-)
Odpovedať
csikike presne ;-) , inak emkaa nam nejako stichla, asi sa ma dobre teraz 8-)
Odpovedať
to hej, aj ja by som sa mala dobre kebyze mam dovcu 8-)
Odpovedať
:-D tak si zober ale stravis ju urcite pracovne
Odpovedať
Článok sa načítava...
No to aj ja. V pondelok aj mam. Ale idem k lekarovi a tak. Este sa musim dohodnut aj s konzultantom aby mi povedal instrukcie k diplomovke. Cez prazdniny by som si chcela spravit aj prakticku cast, aby som nemusela potom stresovat.
Odpovedať
kaprik a co budes robit v oktobri ak ju celu napises teraz?
Odpovedať
baby ja sa lucim koncim! idem na vlacik
Odpovedať
Neviem ci ju napisem, ale rada by som aspon tak zhruba, aby som v oktobri nemusela stresovat. Budem si vychutnavat manzelstvo - napr.
Odpovedať
:-D kaprik, krasna myslienka x-)
Odpovedať
Aj ja uz koncim...ahojte
Odpovedať
vsetky zmiznete ako 5 korunacka v ciganskom pere :-D
Odpovedať
:-D :-D :-D
Odpovedať
ahoj, tak mozno zajtra.
Odpovedať
tak sa majte krasne, a zajtra zase zavislacime :-D
Odpovedať
ahojte tak som prisla neskoro.... ale aj tak som chcela len nakuknut... tak potom zajtra :-)
Odpovedať
dobre rano zelam!
Odpovedať
ahoj zabka
Odpovedať
ahoj, tak co podarilo sa vam vcera dost povybavovat?
Odpovedať
hej, vcera sme toho stihli dost, aj VP (platila som sice aj pokutu, lebo ho mam rozstrapkany) budem mat za 3 tyzdne. Kachlicky ide dnes kupit manzel. Banka zostala na najblizsie. Ale stihli sme aj zmrzku :-D
Odpovedať
:-D aj ja som si kupila cestou domov a akej farby kachlicky ste si vybrali?
Odpovedať
do kuchyne, chodby, dalsej chodby a do zachoda na dlazbu take svetlo hnede matnejsie, medzi linku take male kocky tmavsie, bez vzoru. A do kupelne tiez do hneda, ale ved uvidis ked prides pozriet
Odpovedať
jeeej az tak , ja ze len do jednej casti ste kupili a vy takto razom, pekne!
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?