Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
evi, tam smerom na rampy, vedla tej farby laky (to poznas, vsak?)
Odpovedať
to hej..
Odpovedať
sa nikto nevyjadril na zajtrajsie stretko? Ja mozem len na chvilocku, bo manzel ma volno a bude kooooooopec roboty
Odpovedať
Ja mozem zajtra,ale tiez nemozem dlho zostat,kaprik oslavuje s drahym meniny a narodky,ty mozes tiez iba na chvilocku a zabka..to neviem :-) ,takze to radsej posunme..
Odpovedať
Akosi nam to nevychadza,ze?
Odpovedať
V univerzali v galanterke. Su take drobnulinke, ale pekne. Hnes som kupila aj spendliky a este stuhu na auto.
Odpovedať
Ja skor nie ako ano. Evatu uz pislala preco.
Odpovedať
Dufam,ze nevadi,ze som napisala za teba..
Odpovedať
Nie, ale mozete aj bezomna.
Odpovedať
tak to radsej prelozme na buduci tyzden, snad uz najdeme taky datum, ktory bude vyhovovat vsetkym...len ci zabka nebude mat kopec inych starosti ako sediet a kecat s nami... :-D
Odpovedať
zaneprazdnene zienatka sme :-D
Odpovedať
Ja som dnes v meste, ale len tu hodinku ako som pisala. Ak chcete a stihame jednu zmrzku, tak vas pozyvam.
Odpovedať
Článok sa načítava...
ja mozem a zmrzku by som si dala ;-)
Odpovedať
a kedy?
Odpovedať
O kolkej?
Odpovedať
hmm evka ma fofriky, nech si ona povie kedy
Odpovedať
No ja mozem len od 16-do17. Stihate?
Odpovedať
Ja ano..
Odpovedať
ja tiez
Odpovedať
Tak ja vystupim pri olimpii.
Odpovedať
Tak teraz padam opat, ale ja sa sem este urcite dnes pozriem.
Odpovedať
tak s amaj a teda o 16.00 v cukrarni? ci neskor? csikike bude asi este cestovat, ked ide na 15.23
Odpovedať
A nie o 16h na zastavke pri oplympii? :-)
Odpovedať
malo tam byt..pri olympii :-D
Odpovedať
mozme aj tak, ja som v tomto prisposobiva
Odpovedať
Tak csikike moze prist na blakansku. Ale ja musim naozaj pred piatou odist. Evatu, prenes nam fotecky.
Odpovedať
aaaaaaano evi prosim fotecky x-)
Odpovedať
no, uz som zase tu, padol nam net :-D asi som ho pretazila. To asi nestihnem, lebo mi volal drahy, ze nemoze prist pre mna, bo bude robit na byte a bla bla bla, takze z vybavovaciek nic nebude, ani do banky nestihnem ist, ani kachlicky...tak reku naco sa budem trepat skor domov z prace ]-( , aspon si nebudem musiet nadrabat
Odpovedať
takze neprides :-(
Odpovedať
asi nie, vyzera to tak, ze to budem este v BA a potom vo vlaku, ak si to manzel nerozmysli :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?