Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
znie to strasne ze?
Odpovedať
vobec, mne sa take paci, aspon teda dufam, ze budem robit nieco takeho charakteru a nie len stereotypne v labaku to iste, pripadne za stolom pisat papiere
Odpovedať
ved pockaj, nikdy nevies kam ta vietor zaveje :-D , ako sa dohdneme za tie pohare?
Odpovedať
donesiem ti ich na stanicu ;-)
Odpovedať
ok, okolo 16.30 som na stanici (aspon zatial to tak vyzera) :-D
Odpovedať
to je v pohode, tak ja pridem domov zlozim sa a pojdem sa mestom flakat :-D
Odpovedať
alebo sa mozeme stretnut v meste, aj tak sa pokusim vybavit si vp
Odpovedať
mne je to jedno, ja sa prisposobim :-)
Odpovedať
aj mne :-D , a nakedy sa planuje to stretko?
Odpovedať
neplanuje, evka nemoze dnes, takze opat neurcito, alebo zeby zajtra?
Odpovedať
zabka, dokedy budes doma?
Odpovedať
v piatok doobeda idem spat, takze pomerne dlho vzhladom na moje pobyty doma :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
a ako pokracujete s bytom?
Odpovedať
nijak, cakame, drahy uz chce dnes zacat nosit veci, ale este nemame kluce a teta ma problemy s chorou sestrou, tak nema cas :-S
Odpovedať
takze, aaaaaaaaaaaaaaaaaaa, preco vam neda kluce, uz je vsetko vystahovane a chcete nosit svoje veci, alebo len odnasat? Dokedy plati najom teta?
Odpovedať
no ona este chce odniest stare, to sme jej chceli pomoct, ale nikdy sa nevieme stretnut, vzdy do toho nieco pride a bolo nam blbe pytat kluice este od jula si to platime my, teraz este ona
Odpovedať
takze od jula by ste mali mat kluce, ale je to asi divne pytat ked vam to dala len tak... :-(
Odpovedať
no ma svoje zvyky teta a neradi by sme si ju niesim pohnevali, este treba sekat dobrotu a muzik si ich chcel vcera vypytat, ale nestretli sa radsej takto a nech to vsetko vyjde!
Odpovedať
len jej skuste povedat, ze by ste jej veeeeeeeeeeeelmi ochotne pomohli co najskor vypratat byt...vela veci tam je?
Odpovedať
:-) vidim,ze klebetite.Tak kedy sa stretneme? Nechame to zas az na buduci tyzden?
Odpovedať
ahoj evi, uz mas saty doma?
Odpovedať
Ano,mam..boli sme v bA vo stvrtok.Su pekne :-) a Mirka velmi mila.
Odpovedať
tak je dobre, hlavne ze sa ti pacia (aj manzelovi) :-D
Odpovedať
ahoj evi, ja som navrhla zajtrajsok, co ty na to?
Odpovedať
Manzel ich zhodnotil ako velmi zenske,velmi sa mu pacia. :-) Ako pokracujete s bytikom?
Odpovedať
no je tam este co robit, som chcela ist pozriet dnes kachlicky do kupelnoveho studia pri stanici, ak stihnem (ale tam su tiez len do 17 tej) :-x
Odpovedať
Kde pri stanici?
Odpovedať
Uz som tu aj ja. Aspon chvilu. Bola som v meste a kupila som maslicky - take male 1 ks/3 sk.
Odpovedať
Vidis kaprik,aspon nemusis viazat :-)
Odpovedať
super kaprik a kde presne? ked si pojdem pozriet saty, skocim tam aj ja
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?