Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
a hlavne si zapis, komu si uz poslala, u nas nakoniec vznikli take zmatky, ze nie som si ista, ci dostali vsetci a ci nie niekto 2 x ...
Odpovedať
To si budem pekne znacit.
Odpovedať
aj ja som si myslela 8-) , ale co uz, nemoze byt vsetko podla mna ja dnes chcem ist zhanat postavicky na tortu, ty budes mat, ci iba kvietky?
Odpovedať
No ja budem mat postavicky, ale len zapozicane z cukrarne. To znamena, ze po svadbe im ich vratime.
Odpovedať
aha to som nevedela, ze sa daju aj pozicat
Odpovedať
Nam to tam v tesedokove navrhli. Mozno preto sme sa lahsie dohovorili, ze tam mame znamu (vzdialenu rodinu). ja by som tento tyzden chcela skocit do solarka. Ale uz teraz mam skoro na kazdy den program, tak neviem co z toho bude.
Odpovedať
a co obycajne slniecko? nemas cas cez vikend sa slnit? podla mna je aj o stvrtej este hic a mohla by si zhnednut ...
Odpovedať
No nechcem sa opalit podla plaviek a na vahu by som sa nemala odvahu vyzliect. Urcite pojdem aj na slniecko, len to chcem skombinovat, aby som bola tak rovnomerne vsade opalena.
Odpovedať
nie, to sa prave nema kombinovat! min tri dni po solarku nie na slniecko, aspon mna tak ucili baby
Odpovedať
Tak utorok solarko a v sobotu slnko. Moze to tak byt?
Odpovedať
no asi tak, neriskuj zbytocne mas dost casu
Odpovedať
Ved hej, este sa urcite poradim aj v solarku.
Odpovedať
Článok sa načítava...
len aby tam bola fundovana osoba ;-) a kam pojdes do solarka?
Odpovedať
Este sa mi vybavuje tu v Ga zadarmo, len neviem ci sa to podari a ked nie tak na Vecu.
Odpovedať
ak to mas super, ak by sa to podarilo! ja som rada, ze solarkove casy su za nami
Odpovedať
za mnou, ma sefka domotala
Odpovedať
ahojte.... ako vidim, nikto tu nie je..
Odpovedať
ja som tento tyzden doma, tak sa venujem domacim cinnostiam :-) chcela som ist na Vah, ale vsetci su v robote... idem dokoncit upratovanie ... pekny den
Odpovedať
Dobre rano x-) Emkaa ty sa mas, tyzden dovolenky! Ja chcem ist dnes dom, nech aj ja trochu povegetim :-D
Odpovedať
Ahoj zabka,co tak skoro? :-)
Odpovedať
Tak asi to stretko dnes nebude. Ja budem v meste, ale len od 16-tej do 17-tej. Potom idem k drahemu do prace a beriem ho domov. Isiel na aute, ale zajtra ma dovolenku tak v praci oslavuje dnes a nechce soferovat ak si da aj len trocha vina.
Odpovedať
Ahoj kaprik :-)
Odpovedať
Ahoj a ty co tak skoro?
Odpovedať
Ja som tento tyzden vzdy tak skoro hore.V lete sa mi akosi lahsie vstava :-)
Odpovedať
Co budes robit v meste?
Odpovedať
Asi pozriem ci nemaju maslicky a asi kupim Petovemu synovcovi dar.
Odpovedať
A pre Peta si uz nasla?
Odpovedať
Nie, ale z toho si velku hlavu nerobim. Kupila som mu nieco o com vie a ak nic ine nezozeniem aj to bude stacit. Este mu urobim tortu, chlebicky a tak.
Odpovedať
Torta by tiez mala spravit radost :-) Tie maslicky pojdes pozriet do salonu?
Odpovedať
Neviem ci do salonu alebo ci do galanterky. Salon sa mi zda byt daleko od mesta. A malemu chcem pozriet v tom hrackarstve pri svetelnej. Mozno maslicky pozriem tu v Ga ak budem mat cas cez obed.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?