Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
z tort som veeelmi sklamana :-( 1. nemali tvar aki sme chceli, miesto knihy nam spravili okruhle 2. moja nebola v marcipane, mala len vrch akoze marcipanovy 3. chutili priemerne, niektorym vobec ... nechceli sme velmi kremove a krem bol vsade 4. mali sme rovnake farby a zdobenie obidve so sestrou 5. sklamala ma pristup v prevadzke, ja som mala pocit, ze ak nie som madar, mam pockat ... kazdy hned zacal madarsky a na nase namietky ohladom torty sa vyhovarali, no viete, teraz su tu hody a mame vela prace ... ja som bola velmi jedovata a sklamana, nastastie to isli potom rodicia dovybavovat
Odpovedať
a ako to poriesili, som aj zabudla, ze tam boli hody ;-(
Odpovedať
uz som posledne teraz vybrala, robila som dvojitu davku cesta a ledva mi vyslo 22 pernikov, nas bude 24 ale ved novomanzelia nepotrebuju :-D formu som nenasla nikde vrrr ale na jarmoku sme kupili drevne srdiecko pre ocina a ja som ho dnes vyuzila :-D
Odpovedať
;-) , vidno, ze si vies poradit
Odpovedať
nijak to neporiesili, zaplatili, objednali zakusky na svadbu a sli sme prec, mamina sice dala robit aj tortu svadobnu,a le potom ako sme ich v sobotu ochutnali, tortu rusi a spravia mi ju inde, snad lepsie :-| a pritom su vsetci s nimi spokojni ...
Odpovedať
mozno to fakt bolo koli hodom, ale viem , ze to pre teba nie je vyhovorka...mozno keby si poznala Tesedikovcanov :-D ( ti chcu aj z faciek aspon 2) :-D
Odpovedať
:-D sklamali ma pristupom, lebo ako im mam verit, ze moju svadobnu tiez nedovrzaju ale uz som pokojnejsia, pridala som foto pernickov 8-) drahy sice nebol pri vyrobe ale zdobit chce so mnou
Odpovedať
su to riadne kusiska, ale by som si dala :-p , som riadne hladna
Odpovedať
tak uz padam na sluzobku, maj sa krasne
Odpovedať
jaaj jasne, stastnu cestu a prijemnu sluzobku ;-)
Odpovedať
Je mi luto, ze ste tak dopadli s tou tortou. Ja len pevne verim, ze moja svadobna bude dobra ako aj zakusky. Mame tam znamu, tak dufam, ze na to dozrie. Tie pernicky vyzeraju krasne.
Odpovedať
Dobre rano zienky ;-) kaprik dakujem, urcite dopadnes lepsie ako ja :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahoj zabka! NO nic ine mi nezostava ako dufat.
Odpovedať
ahoooj, ako sa dnes mas?
Odpovedať
Unavene a znicene.
Odpovedať
aj ja, vemi tazko s ami dnes vstavalo a este som unavena a co vikend, ako ste ho stravili s drahym?
Odpovedať
Vikend bol nudny. Drahy sa venoval svojim zalubam a ja som bola doma. Aj nam sa strasne tazko stavalo.
Odpovedať
To stretko sa odklada opat, vsak?
Odpovedať
asi hej, ale ja mozno budem v stredu v sali, sa chcem slnit, kym je slniecko ale nejako rozmyslam, lebo neznasam cestovat opat domov
Odpovedať
ale ved nech sa vyjadria ostatne salanky a mozno pojdeme, bez csikike ...
Odpovedať
Tak ak ostatne budu mat cas, tak sa pridam i ja.
Odpovedať
no vidis ;-) a co svadba, este nieco nahanas, ci uz mas pokoj? a co saty ozaj su uz hotove?
Odpovedať
Nie saty tam budem brat az o dva tyzdne. Nemame vyjasnenu otazku alkoholu, z coho kolko. Potom som sa snazila robit tie male maslicky na rozmarin, ale ja som nesika, tak ich asi kupim, ak zozeniem. Este nemame doma ani obrucky.
Odpovedať
A ty ako? Uz sa vam to blizi. O kolkej to budete mat?
Odpovedať
my to mame o 16.00 no alkohol sme my teraz nakupit v metre a to som nechala na chlapov, nakoniec sme kupili 14 bieleho a 10 cerveneho, sedemdecky
Odpovedať
My toho potrebujeme podstatne viac. Vina na stoloch bude sudove, o astatne alko nakupime tiez v metre.
Odpovedať
nam to bohate staci, u nas asi 5 vobec nebudu pit a ja chcem asi len sekt, tetky dostali becherovku a fenet, im staci to a vinkovi budu mozno 10ti a pre nich je toho dooost 8-) ale rozrastli sme sa cez vikend, nakoniec nas bude 24 :-| , draheho to depta, lebo sme povedali deti nie a uz to zacina ...
Odpovedať
To je este stale lepsie cislo ako u nas.
Odpovedať
:-D , to ano, uz ste posielali pozvanky?
Odpovedať
Nie, Budem ich posielat okolo 10-eho. Ale uz som zacala pisat adresy na obalky, aby som toho naraz nemala vedla.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?