Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
neviem, aj trochu hej ale aj nie, uvidim, ci to vydrzi
Odpovedať
KAPRIK dakujem ;-)
Odpovedať
ahojte :-) boli sme rano na matrike a mozem vam oznamit, ze budeme mat sobas 16.9. o 17:00 hod
Odpovedať
emkaa, gratulujem ;-)
Odpovedať
dakujem :-) a ked sa mi ususia vlasy a pride mama, tak ficim do salona skusat saty.. takze som sem len nakukla..
Odpovedať
a do akych salonov ides?
Odpovedať
dnes pojdem len do Angeliky... uz mam nejaku predstavu, tak to nebudem komplikovat..
Odpovedať
musim ist, tak sa mozno este popoludni prihlasim ... ahoj csikike
Odpovedať
Ahoj emkaa, drzim palce aby si nasla tie prave ;-) a zabke tiez o 27 min. sa jej to zacne :-D
Odpovedať
ahoj csikike, si tu?
Odpovedať
ano som tu, ako to dopadlo?
Odpovedať
dobre, vybrala som si teraz presne take, ake chcem - skusala som dvojo aj som si obe zarezervovala, povedala, ze mozem... len k jednym potrebujem velmi vysoke topanky, lebo vraj mi ich nevedia skratit, tak preto som sa este nerozhodla ... uvidim podla toho, ake topanky si kupim. som uplne happy teraz :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
chcela som sa spytat, mali ste aj madarske oznamka, vsak?
Odpovedať
ano, mali sme. To je super, inac neviem preco, ale v GA nebol ziadny problem so skracovanim, a v SA mi ponukla asi 2, ze ostatne sa nedaju skratit :-N
Odpovedať
Emkaa, tak gratulujem k matrike. Nam povedali, ze 16:30 je najneskor mozny termin.
Odpovedať
ani v GA mi nemohli taku krcenu suknu skracovat, lebo vraj ta latka sa neskracuje, iba ak je sukna hladka.. pisem text madarskeho oznamenia, ale neviem, ako sa spravne povie Trnovec po madarsky... len Tornóc?
Odpovedať
ano emi, je to iba Tornóc
Odpovedať
tak potom je to take suche, lebo ja mam dlhu adresu a Robo len Tornoc a cislo domu :-) no ale nevadi
Odpovedať
a nie Vágtornóc
Odpovedať
no to ja prave neviem, ked Sala je Vagsellye
Odpovedať
Mne teraz poradili v praci, ze Vagtornoc, lebo trnovec nad vahom
Odpovedať
pozerala som aj ich internetovu stranku, ale nemaju to tam po madarsky, aspon som nenasla, aj ked stranka je po madarsky
Odpovedať
kaprik, pozrela som na nete a je uvadzane aj aj, tak neviem, ak sa ti zda Tornoc kratke tak tam daj Vágtornóc
Odpovedať
csikike kde si to pozerala?
Odpovedať
A preco si nedate len 1 bydlisko ak uz spolu byvate?
Odpovedať
dala som si vyhladat vágtornóc a aj tornóc a naslo mi oba
Odpovedať
lebo mama povedala, ze "to nieeee" .... takze asi tak...
Odpovedať
ale mne sa tiez zda, ze bude lepsie aj s tym Vág
Odpovedať
dobre, tak to dam tak... vsak je to jedno :-)
Odpovedať
volala som skorosvagrinej, je ucitelka MJ a SJ a hovori vag.....
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?