Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
tak to je dobre, mas menej starosti ako ja ;-) a viac casu :-)
Odpovedať
Ahojte. Zabka,tebe,co este chyba?
Odpovedať
dost drobnosti, nerozmyslala som este globalne, ale nemam bizu, predstavu o kytici, ucese a to by som si mal uz svihnut, nastastie muzik je uz kompletny po vcerajsku, ked tak len pradlo a to sa kupi raz dva
Odpovedať
no, u nas bolo dost takze zohnat drahemu kremove boxerky :-D
Odpovedať
Tam v tom obchode,kde si kaprik vcera kupovala spodne pradlo,mali celkom pekny vyber aj pre panov :-)
Odpovedať
ano, pozerala som aj ja, nakoniec sme nasli uz ani neviem kde :-D
Odpovedať
Ja som vcera zistila,ze tam maju podprsenku s priesvitnym pasikom cez chrbat,takze aspon viem,kde ju hladat :-)
Odpovedať
ten obchod je celkom fajn, az na to, ze ja som tam nezohnala co som hladala, ale nezohnala som to nikde :-D
Odpovedať
A nehladala si nieco,co este ani nezacali vyrabat? :-D :-D
Odpovedať
skuska skuska skuska
Odpovedať
konecneeee... ahojte... nevedela som poslat ziadnu spravu, nechapem preco
Odpovedať
Ahoj Emkaa :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
evi, neviem, asi ano :-D , hladala som bezramienkovu podprdu (skor stany) pod svadobne saty. Mali tam sice nieco, ale ak mi pasoval strih tak boli male kosiky a co boli dobre, tak mi stih nesedel :-D
Odpovedať
a ako si to nakoniec vyriesila, csikike?
Odpovedať
emkaa, dobre, namala som ziadnu :-D
Odpovedať
:-D tak to bolo najlepsie riesenie.A nechybala ti,ze?
Odpovedať
Vlastne zabka aj mne este chybaju taketo drobnosti.
Odpovedať
vobec, len pri tancovacke som sa trocha bala, nech sa nepritrafi nehoda, ale nastastie nic take sa nestalo. :-D
Odpovedať
Ja sa lucim, idu nam robit PC.
Odpovedať
Ani ja tu nezostavam..,mrknem sa sem neskor.Zatial pa pa :-)
Odpovedať
tak sa majte krasne
Odpovedať
tak vsetky zdrhlu 8-(
Odpovedať
zase sme tu zostali len my :-D
Odpovedať
:-D ja tiez o chvilu padam, mame nacvick, len este napalujemcd s fotkami pre kolegovcov
Odpovedať
tak aj ja utekam, prihlasim sa poobede, papa csikike
Odpovedať
tak sa drz ;-)
Odpovedať
bola som tu, aj nebola, ale teraz sa musim odhlasit ahoojte :-)
Odpovedať
Tak ja som opat tu. Sice ste vsetky zdrhli, ale nevadi.
Odpovedať
ahojte, je tu niekto?
Odpovedať
ja som tu ako vzdy :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?