Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
ahojte
Odpovedať
ahoj emkaa x-)
Odpovedať
Pekne sme sa tu nazbierali.
Odpovedať
ano ja sa tesim veeeelmi tak kto mate co nove? ja topanocky :-)
Odpovedať
My mame malicku fenku :-) ,ale to nie je nic svadobne :-D
Odpovedať
Ahoj Emkaa :-)
Odpovedať
jeeej to nevadi a aku zmesku alebo cistokrvnu?
Odpovedať
a ja nemam nic nove :-)
Odpovedať
labrador farba biela kava :-) ma 7 tyzdnov,al euz mame aj psika,takeho isteho,len ma 10 mesiacov.Takze mame parik :-D
Odpovedať
super, ja som chcela labradora, ale rozhodla som sa nakoniec pre bernskeho salasnickeho ... no ale uvidime vcera drahy chcel kupovat kosik pre nasu buducu cicu do bytu :-D , sa velmi tesi, az mu ju asi dovolim
Odpovedať
Tak mi zatial nelutujeme,ja som sa ale trosku bala,ze ako si ten nas zvykne,ale zatial iba chodi okolo nej,onuchava ju a chce s as nou hrat...tak snad bude dobre.
Odpovedať
neboj aj my sme sa bali, lebo sme mali starsieho rozmaznaneho psika a bali sme sa aby macicke neublizil a on ju nechal dokonca na sebe spavat v kosiku, to bolo krasne x-) a pritom to bol nervny psik bude to ok a hlavne ak je to fenka, bude ju chranit
Odpovedať
Článok sa načítava...
nejako ste stichli ...
Odpovedať
Ja tu som,len beham do kuchyne a aj kontrolovat psikov :-)
Odpovedať
chodite sa kupat?
Odpovedať
ja nie, ja mam zo seba depresiu ked sa vidim v plavkach :-(
Odpovedať
zabka neblazni,ved si stihlunka...
Odpovedať
zabka, to hadam nieee ... urcite nemas mat preco, sudiac podla fotiek
Odpovedať
My sme sa boli teraz v nedelu,ale iba na chvilocku.A sli sme aj okolo Diakoviec a tam pri kupalisku bolo strasne vela aut...
Odpovedať
Zabka, tak potom co na to mam hovorit ja. Normalene ta obdivujem, ze sa ti podarilo schudnut. Mne sa nedari. Ja len kazdy rok priberam a priberam. A aj vcera vecer, drahy ci si nedame zmrzku. Ja ze mne sa uz nechce oblikat, ale ked mi donesie tak by som si dala. tak si predstav, ze mi doniesel vecer do pohara 6 porcii a tak som vecer po osmej maskrtila.
Odpovedať
ja som tento rok este nebola ...
Odpovedať
x-) ten je zlatunky! teeeda aspon vidis, ako ta lubi no des by som sa chcela ist opalovat na strkovec a rozmyslam, ze zajtra by som skocila na kupko na tehelne pole, rada plavam
Odpovedať
tento rok este ani ja, ak neratam na velku noc aquapark poprad.
Odpovedať
Ty si dnes doma, zabka?
Odpovedať
nie v robotke
Odpovedať
chcem sa spytat, davate si robit gelove alebo ine nechty na svadbu?
Odpovedať
ja by som chcela gelove, ale ak moje vydrzia nedolamane, tak budem mat vlastne, teraz na promo nastastie mam dlhsie, co sa tesim emkaa a vies poradit, kde si ich dat robit, ozaj csikike a ty ako? mala si vlastne?
Odpovedať
Ja budem mat gelove.
Odpovedať
praveze neviem, preto sa pytam... v Sali robia na viacerych miestach, ale nemam ziadne skusenosti
Odpovedať
no ved ja ze poradis ;-) kaprik a kde si ich das robit uz vies?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?