Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
hihi, to uz mas vsetucko vybavene? :-o ?
Odpovedať
poslete mi, aka by to mala byt stranka?
Odpovedať
emkaa, IP
Odpovedať
www.cukraren.com :-D , nie je to reklama, lebo nefunguje :-D
Odpovedať
dakujem :-)
Odpovedať
zabka, si sikulka, ze uz mas vsetko. A uz si sa rozhodla budes hadzat kyticku alebo len ruzu?
Odpovedať
csikike nie, vobec nie, ale by som si aspon chute narobila :-D dnes idem hladat topanky, uz som zufala, vcera som objavila jedny krasne sice otvorene, ale smotanove so strasovou prackou ... no drahy ma zrusil, ze nie, lebo budem mnaucat, ked ma podupu pri tanci, tak dnes ideme na zlate piesky a nemam jasny uces, kyticu, makeup a plno dalsich veci ...
Odpovedať
a neviete, ako sa vola majitel priezviskom?
Odpovedať
asi ruzou, kyticu si nedam 8-) a nie som sikulka :-| , nevychadza to dobre
Odpovedať
emkaa to neviem, ja som sa rozpravala s veducou
Odpovedať
emkaa aj ty budes mat od nich zakusky?
Odpovedať
emkaa, zilizi. zabka, kludne si daj aj sandale, nato mas tie kruhy (obruce) aby ta nedodupali, aj ja som po obrade isla do sandalov a nikto sa mi k noham ani len nepriblizil :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
neviem, len sa informujem :-) ale ak je to ten, na koho myslim, tak s jeho kamosom som chodila, moja prva velka laska x-) tak preto ma to zaujima
Odpovedať
x-) ale co, taky mlady majitel? csikike uvidim, a nenajdeme, tak si ich kupim a basta
Odpovedať
alebo mozno jeho otec je majitel ... alebo si to mozno uplne mylim, ktovie :-) mal by mat take nejake tmave vlasy
Odpovedať
inak csikike davali ste kytice aj mamam?
Odpovedať
emkaa, osobne som ho nevidela, takze neviem posudit ;-)
Odpovedať
http://www.beremese.cz/album/view.php... csikike z coho je ta kytica pre svedka? vyzera to dobre a je to aj cervene/bordove?
Odpovedať
zabka, podla toho vsetkeho je to lisiantus s mini ruzami a vzykne byt aj v takej tmavo bordovej farbe
Odpovedať
:-. zacinam spekulovat :-D , jaaaj kebyze tak uz mam vsetko pripravene a cakam uz len na ten den ... no co uz inak musim sa naucit odzavislacit ... konci sa jun :-S , sice som si nahadzala smeny v juli, ale neviem neviem, co bude so mnou cez leto
Odpovedať
co by s tebou malo byt cez leto?
Odpovedať
no budem bez netu |-| , budem si musiet najst inu zavislost
Odpovedať
nebudes robit?
Odpovedať
budem obcas, ale to tu uz vy nebudete zavislacit :-( , mam vikendy a poobedne
Odpovedať
odkedy budes mat poobedne, dufam, ze nie od 16 tej
Odpovedať
nie od druhej, take dve hodinky na klabosenie :-) ,a le este sa uvidi emkaa kde si sa stratila?
Odpovedať
si to vynahradime ;-) , vsetko stihneme opisat za 2 hod. to bude aj z klavesnice dymit :-D
Odpovedať
:-D hihi, dnes si dokedy? ja uz ratam minuty nastastie
Odpovedať
ako ti je dobre, ja som asi do 15.25 alebo do 16.00
Odpovedať
tak aj ty uz dlho nebudes a hlavne sa vratis k muzikovi ;-) a pojdete rachotit na byt :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?