Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
si v praci?
Odpovedať
hej do desiatej ... inak tie topky su pekne, objavila som nieco take jednoduche v trencine ale chceli za to 2 300 sk a to nedam na boty! ak skusam hladat dalej :-(
Odpovedať
ja som este topanky nepozerala velmi aktivne ... ale zhruba viem, ake chcem tu v Sali si nic nevidela, co by sa ti pacilo? v tej novej obuvi Bokora su jedny take celkom ok, stoja asi 1400 Sk
Odpovedať
co robis v NTC?
Odpovedať
salu som obehla a nic ... ja mam fajne nozky, musim mat otvorenu patu a chcem zavretu spicku a musia byt kremove na vysokom opatku hej robim a o chvilu idem dom juchu!
Odpovedať
tvoje saty su kremove?? na fotke to nevidiet... alebo som mozno slepa :-)
Odpovedať
ano su take kremova marhulkove, teda zaklad, co oni maju kremove je tak do marhulkova, ale na tom je kremovy muselin takze taaak
Odpovedať
01 a 02 sa mi v tvojom albume pacia, mozno si ich pojdem vyskusat :-)
Odpovedať
no mozes :-D , su z bratislavskej el a stoja nad 8 000 :-D , inak by som ich mala a nie je ziadny problem
Odpovedať
viem, kde je El, je to blizko, kde robim.. aj o cenach zhruba som pocula, lebo sa mi tam jedny strasne pacili ...
Odpovedať
mne to nepreslo velmi som chcela 01 a drahy mi ako prve svadobne vybral 02 a boli uzasne! tak ja sa lucim papa a ak chces pokecat 22.10 som opat na drate budem cakat draheho, robi do polnoci, tak mozeme pokracovat ;-)
Odpovedať
ak tu este tiez budem, tak mozeme pokracovat :-) zatial ahooj
Odpovedať
Článok sa načítava...
tak ja hlasim prichod :-D
Odpovedať
Dobre rano, kto dnes pracuje? :-)
Odpovedať
ja soms tu
Odpovedať
dobre rano :-D , kde su fotecky? :-. ja som tu en chvilu, plosim
Odpovedať
musim ich zmesit ale snazim sa :-N
Odpovedať
no dobre, tak si ich pozriem asi vecer
Odpovedať
ak ich na vecer zmensim :-N , som sa rozhodla aj ich upravovat a nejde to podla mojich predstav |-|
Odpovedať
a co su pekne? ste spokojni?
Odpovedať
su krasne, ale este ich sem nemozem dat, bo mam upravene len 2 a nechcem sa furt vytrcat medzi prvymi albumami
Odpovedať
dobre jasne, tak vecer ... som rada, ze si spokojna a budem sa na ne tesit, teraz bezim do mesta papa
Odpovedať
Ahoj. Prave som sa dozvedela, ze zajtra ideme na sluzobku a vraciame sa az vo stvrtok alebo v piatok :-(
Odpovedať
tak peknu sluzobku zelam, ja som pisala, ze v stredu je sting, takze som v ba ... no co uz dohodneme sa na inokedy a ak vsetko vybavim, tak sa tu este pred dvanastou mozno ukazem, potom utekame s drahym do sale na otocku
Odpovedať
sa teda nacestujes... :-D , aj ja by som isla, tak strasne rychlo preletel vikend, ze som si to nestihla ni vsimnut :-S , a teraz tu par dni nebudem :-(
Odpovedať
Tak asi to nase stretko presunieme o tyzden neskor.
Odpovedať
ahojte uz som opat tu a vy? hmm ano kaprik asi ano
Odpovedať
Nevadi, ja uz teraz mam kopec casu, takze len mi dajte vediet 1-2 dni dopredu, aby som si ine neplanovala.
Odpovedať
nam uz na dverach visi harmonogram a vyzera to dost zle, mam malo casu aj na skusanie ucesu :-( musim rychlo vymysliet, co zo sebou kaprik a ako sa nam mas?
Odpovedať
Tak akurat. Cely vikend som oddychovala. Vlastne ani tak nie, lebo som vyvarala, prala a zehlila, ale okrem toho som pozerala TV a citala knihu. Paci sa mi to, ze sa nemusim ucit. Spisali sme zakusky a nasi ich idu dnes objednat do Tesedikova.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?