Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
Chcela som si pozriet postu a nejako som sem zabludila :-) A ty kde pracujes takto v sobotu?
Odpovedať
v ntc som a vyrabam si menu, menovky a na vysluzky blbosticky :-)
Odpovedať
ja som tiez robila v piatok menovky a prisla som na to, ze neviem, ako mam niektorych napisat ... ci teta neviemco, alebo len krstne meno alebo co....
Odpovedať
dobra zabava ,zabka :-) a Emkaa nic si z toho nerob,tiez som si prisla len kuknut postu a stale som este tu :-)
Odpovedať
:-D ja viem sa z drahym neviem zhodnut ako ich pisat, ci formalne meno priezvisko alebo privlastok a meno, problem, ze neviem ako niektorych oznacit a je mi blbe aby tam nic nemali ahoj evatu ;-)
Odpovedať
kolko budete mat ludi?
Odpovedať
my 20 - 22 drahy musi este upresnit jeho stranu
Odpovedať
tak to asi kludne mozes tak familiarne napisat
Odpovedať
ved hej, len niekomu neviem co napisat mam dvojriadkove menovky a je tam babka Agnesa ale mam aj Milana a neviem co tam, ale uz som to vyriesila a je to, snad sa to drahemu bude pozdavat
Odpovedať
ako si to vyriesila?
Odpovedať
dala som mu svagor a basta!
Odpovedať
:-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
kto vam graviruje pohare?
Odpovedať
csikike x-) sa velmi tesim, len si musiem premsliet ze co ...
Odpovedať
konkretne ona? myslis, ze by som ju tiez mohla poprosit? my sice este ziadne nemame, ale uz myslim aj na to... mam zase stres zo svadobnych siat, lebo mi viaceri povedali, ze tie, co som si vybrala ako prve / cislo 2 v albume / su lepsie na mne... a ked ja som taka nerozhodna a neviem co teraz
Odpovedať
neviem spytaj sa, ale ak bude mat cas tak hej idem pozriet saty
Odpovedať
v tych 2 mas stihly driecik ale mne sa viac pacia co si si vybrala ;-)
Odpovedať
je pravda, ze v tych c. 2 vyzeram chudsie, ale aj mne sa pacia viac tie c. 9 ... este si ich pojdem vyskusat .. inak tento tyzden som videla jedny nove vo vyklade v Angelike... boli super, ale nemam chut tam ist kvoli tej pani ... no blbe :-)
Odpovedať
nie neboj, je tam od toho! aj mne bolo trapne tam ist treti krat, ale ja sa vydavam! inak to si zastihla akurat v galante majitelku ako som si vsimla na fotke
Odpovedať
z jej reci som pochopila, ze bude asi majitelka.. ale inak fakt bola super, ovela ovela lepsia ako ta tu v Sali.. dokonca sa aj pytala, ze ked som bola v Sali, ako sa ku mne spravala predavacka (ci ako ju nazvat :-) )
Odpovedať
no vidis, tak si nezazilatu zlatu babenku mladu, ta je supis! tam sa nebojim ist opat
Odpovedať
este niekedy koncom jula pojdem, ci nahodou nebude mat nieco este lepsie .. stale som si predstavovala, ze budem mat uplne biele saty a teraz si vyberiem kremove... :-) vsetko sa mi podarilo uplne inak, ako som si na zaciatku predstavila
Odpovedať
dosla nam navsteva, tak koncim... pekny vecer ti prajem ... ahoooj
Odpovedať
aj ja padam domov, papa
Odpovedať
No jasne, zase padate ked ja pridem :-(
Odpovedať
tak este pockam s vkladanim fotiek na pondelok...aspon sa nebudem nudit v robote :-N
Odpovedať
jeeej ahoj, ja som mala rychly utek z prace, skoda, keby som vedela pockam do desiatej :-D juuuj ja som zvedava velmi a v pondelok asi nebudem na drate :-( , no co uz tak co vies, ci ides na sluzobku?
Odpovedať
Ahojte bambulky, prave dnes som si uvedomila, ze v stredu je 21. a teda je sting ... snad sa nenahnevate ae dostane prednost, velmi sa na neho tesim, najma po prazskom koncerte
Odpovedať
ahojte.... aj dnes si tu, zabka? .... pacia sa mi topanky, co si si dala do albumu ...
Odpovedať
ahoj ano este chvilu som tu ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?