Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
tak si dajte to podlahove a bbude tepluuucko :-D
Odpovedať
My mame podlahove kurenie pod tym...,v kuchyni a v obyvacke,ale v izbach uz nie a tam aj citit,ze je tam ta dlazka studena (plavajuca) ,ale stale je to teplejsie ako dlazba.
Odpovedať
Ale za s v kkychini s askoro stale vari,tak je tam teplo....a date si papucky :-D
Odpovedať
poctivo si zohrievate? moj otec skonstatoval, ze sa usetri ak s ato nepouziva atak som to len ja parkrat v zime zapla
Odpovedať
do cinziaku nechcem davat podlahove kurenie, tak teraz som v pomykove...z tohto hladiska by asi najviac vyhvovalo to hrube lino, ale cena je dost vysoka (drahsie ako kachlicky)
Odpovedať
ano, ja ze guma je lacna a na ktorom poschodi to ste?
Odpovedať
na 3, vseobecne ano, ale toto hrube lino je okolo 650/m2
Odpovedať
tak potom je to naozaj na vas, j by som vsak asi gumu nechcela mam jej dost z intraku, som mala na izbe zuz take flakate linoleum a nedalo sa to vycistit :-( a aj ked to bolo umyte vyzeralo to ako spinave
Odpovedať
Ja by som lino tiez nechcela,aj ked je pravda,z eteraz uz robia celkom pekne a snad aj kvalitne..
Odpovedať
nakoniec to asi necham predsa len na kachlicky...aj ked ja som citliva na chlad, strasne rychlo nachladnem
Odpovedať
evi, ved prave, co sme videli tak boli krasne, ale predsa je to lino... :-( ale teplucke :-)
Odpovedať
tak budes musiet behat v teplych papuckach a ponozkach :-D , ja si na intraku obliekam strasne dlhy strikovany sveter, lebo mne je v tom kamennom prostredi zima aj ked vonku je krasne a vyzeram maximalne pritazlivo pre draheho :-D , najma ak nahodim tie teple ponozky
Odpovedať
Článok sa načítava...
si neviem predstavit co ked bude prcek a bude lozit stale za mnou äaj do kuchyne) sa bojim aby aj ono nebolo potom nachylne na prechladnutie...cele nemozem zamotat do deky a nech huseničí
Odpovedať
csikike :-D pekny vyraz...nech husenici..
Odpovedať
no ved, chuda ak zamoatam do hrubej deky tak sa inac asi nepohne, max. si otlcie papulku :-N
Odpovedať
:-D ja koncim bambulky, pockam ta na stanici na vinohradoch s cd
Odpovedať
Aj ja koncim,majte sa zatial pekne :-)
Odpovedať
ok, tak tam sa stretneme ;-)
Odpovedať
trochu som sa zapracovala :-) vidim, ze uz tu nie ste, tak idem aj ja majte sa
Odpovedať
baby ja som opat tu, som sa stavila u kadernicky a ta bola strasna! vraj mi nespravi uces aky chcem a musela by som ist aj na skusku a bola tak nechutna
Odpovedať
to m je luto |-| , zabka, tak sup rychlo najst druhu... ;-)
Odpovedať
nemam energiu, som ohucana z roboty a umnavcana, idem sa asi trochu poliskat :-D
Odpovedať
zabka, ale lepsie akoby si tam prisla v den prom. a povedala by ti ze ti to tak nespravi =-)
Odpovedať
no to by som ani nechcela, no co uz budem v pondelok hladat
Odpovedať
ahojte, nikto tu nie je?
Odpovedať
Ahoj, tak ja som sa sem dostala len teraz a zostavam asi 1/2 hodinu.
Odpovedať
Ahojte, vidime, ze tu nie som a vy nekecate :-D , ja ze budem mat problem docitat dvojdnovu debatu :-.
Odpovedať
Som tu :-)
Odpovedať
Ahojky, tak co porabas takto v sobotu?
Odpovedať
Ahoj,zabka.Kde sa nachadzas? :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?