Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
dnes pojdem asi kupok neskor, ale neviem kedy, musim to este prepocitat, bo v piatok potrebujem co najskor vypadnut, tak si musim nadrobit
Odpovedať
no tak pocitaj, ja zase potom utekam na stretko a domov :-D , vidis, idem aj ja rata ako to vsetko stihnut dnes :-.
Odpovedať
no, takze dnes idem o 17.22 z BA
Odpovedať
hmmm, dobre tak priamo odtial budem utekat na stretko, dnes teda riadne nadrobis ;-)
Odpovedať
ale, ani nie, len chcem v piatok ist na 14.22 :-D
Odpovedať
aha co tak skoro? po tie fotky chces ist?
Odpovedať
ano, aj pozriet kachlicky a zarubne a dvere
Odpovedať
tak teda pekne pracuj a kde si chcete kachlicky pozerat v sali?
Odpovedať
v sali sme uz videli, teraz chceme vyuzit, ze budeme v Seredi, tak tam a aj zarubne a dvere tam...
Odpovedať
aha, ja sa pamatam ako sme obiehali taketo obchody, ked si mamina vyberala domov kachlicky, mne to vtedy bolo taaaaaak jedno ake budu :-)
Odpovedať
no vidis, a za chvilu idete obehavat aj vy, ale asi v BA. Ozaj a aky je bytik? Budete robit aj jadro? Kolko je izbovy (neviem ci si dobre pamatam 1?)
Odpovedať
no :-S neviem, ci tak skoro ... som drahemu ghovorila, ze tym tempom ako tam teta triedi veci sa tam tak skoro nedostaneme ale je velky na to ako mi ho drahy opisoval, ano je jednoizbovy, ma malu kuchynu a velku izbu a velky balkon! (sa divim na ba) a ma este take ozdobne predely ... je to pekne, ked s ato prerobi, bude to krasa
Odpovedať
Článok sa načítava...
super, nemas foto? Co vsetko chcete prerabat?
Odpovedať
nie zatial nie, nechcela som jej tam hned fotit ... bude cas na to a je treba vela veci prerobit, ja by som hlavne chcela okna a kupelku, uvidime este a vy kam idete kupovat kachlicky? a akej farby?
Odpovedať
uz som zase tu my sme si kupovali obkladacky do kupene v Betakeri v Galante a do kuchyne v Hornbachu tu v BA ... tie v Hornbachu boli v celkom dobrej cene
Odpovedať
a akej farby ste si vybrali a kam?
Odpovedať
ja som sa este nerozhodla co dat do kuchyne, farba kupelne mi je jedno aka bude, uvidim co sa nam zapaci
Odpovedať
Tak sa k vam zas na chvilku pridavam :-) Emkaa a v hornbachu sa viac oplatia?
Odpovedať
takze pustis aj draheho k slovu :-) , asi aj ja a mozno najdem nieco a dupnem si ze toto stem a basta :-D
Odpovedať
:-D zabka,dobry sposob..
Odpovedať
Neviete nahodou dokedy predavaju na malom trhu v meste?
Odpovedať
:-D uvidim, niekedy ma chyti apatia a su mi lahostajne aj veci na ktorych mi velmi zalezalo, uvidime, ja osobne by som mala rada bytik bielunky s ceresnovym nabytkom a zelenymi rastlinkami, keby bolo na mne ... ale mam taku izbu doma konecne podla mojich predstav zladenu x-)
Odpovedať
ja presne uz neviem, kolko to stalo, ale viem, ze tie obkladacky do kuchyne boli v Hornbachu dost lacne... a myslim, ze take mensie predajne maju o nieco vyssie ceny ... my sme sice v Betakeri mali zlavu :-) lebo je to rodina, ale podla mna su tam tie kachlicky o nieco drahsie
Odpovedať
evi okolo piatej tam uz vela ludi nenajdes |-| Co myslite co je lepsie do kuchyne, kachlicky, plavajuca alebo to hrubsie lino?
Odpovedať
My mame plavajucu vsade a zatial je to v pohode...A moji rodicia maju v kuchyni tiez plavajucu a ziadne problemy.Manzelova mamka ma dlazbu a je to tiez pekne... . asi som ti nepomohla.. :-)
Odpovedať
evi odhadujem do stvrtej, aspon my sme tak chodili, ze po stvrtej uz nic nestihneme ... co ides kupit? csikike ja chcem dlazbu jednoznacne
Odpovedať
my mame dlazbu v kuchyni a podla mna je dost studena ...
Odpovedať
zabka,chcela som sa len ist pozriet,ake maju kvetinky..
Odpovedať
aha kvetinky ... ved zistis sama emkaa je studena ale napriklad my sme byvali na piatom a tam to bola parada, vyhriata od susedov :-D na dome mame spravene podlahove, ale nepouziva sa ja osobne si neviem predstavit laminat v kuchyni, ja som smudlo a okeckam vsetko a aj my vsetko pada z ruk
Odpovedať
prave toho sa bojim, nasi maju plavajucu na sedacej casti a je tiez studena, pred linkou su kachlicky a tiez su studene... :-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?