Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
jeeej potesila si ma ;-) a asi aj kyticku budem chciet dvojfarebnu :-D ozaj ty si tie masle robila z coho? to bola nastrihana latka?
Odpovedať
ano, boli to nastihane pruzky siroke 15 cm a kupene v tom podchode
Odpovedať
super, velmi sa mi to pacilo! a ja si dam asi cervene gerbery a mozno umele, ak by drahy cchcel setrit, kedze mame nakupene daco a kaprik sa nam stratil :-| , evi mas robotku?
Odpovedať
Nie, pisala som si so spoluziackami. Davala info o skuske a tak. Niektore idu len zaciatkom jula. Ja som strasne rada, ze to mam za sebou.
Odpovedať
jaaaj teraz si studnica rad, to je dobre, ked sa clovek vie pripravit na tu skusku a niekto pomoze, ako to asi prebieha a ako reagovat
Odpovedať
kaprik, sikulka si, aspon teraz mozes s nami veselo klebetit ;-)
Odpovedať
:-D mna by zaujimalo co je z marycs ... ci este su v tom nemecku ...
Odpovedať
Mozem, ale musim aj pracovat pri tom. Zabka, ktore dni si na buduci t. doma?
Odpovedať
kaprik nevviem :-( , mame ist buduci tyzden vecer pomoct tete na byt ... v pondelok mam vecer tanecnu a v utorok, stredu ranne a stvrtok piatok musim byt v ba kvoli promo ... asi aj saty si necham doniest, alebo si pojdem v stredu po ne na otocku
Odpovedať
inak rozmyslam, asi pojdem v stredu domov ... mozme dat stretko a donesiem aj pohariky a nevesty fotky ... :-D
Odpovedať
zabka, po prom. sa mozes pustit do priprav...ved pockaj, este len zacnu behacky ;-)
Odpovedať
Ja by som mohla.
Odpovedať
Článok sa načítava...
csikike ja viem, ved od jula som si nepisala ziadnu sluzbu a aj draheho som upozornila, vcera som robila harmonogram, nech vidi, ze toho bude vela kaprik tak zvolame to na stredu? ja pojdem rano na nacvik
Odpovedať
Moze byt.
Odpovedať
ja este neviem ci budem moct v stredu...sa ozvem asi az v utorok :-(
Odpovedať
aha mas sluzobku?
Odpovedať
jeeej dakujem za autorstvo, nemuselo byt :-D inak mam silneho tusaka, ze ta fotka sa velmi rychlo rozmnozi, lebo je to naozaj krasne, jednoduche a napadite
Odpovedať
este neviem ci pojdem na sluzobku, to sa dozviem asi az v pondelok |-|
Odpovedať
dost skoro a to ta akoze aj hned vyslu? peeekne no ved das vediet a uvidime ;-)
Odpovedať
Ahojte,aj ja sa chcem pridat,ak sa dohodnete na tej strede... :-)
Odpovedať
no jasne, ale nastastie uz v pondelok to budem vedidet, ak ideme na viac dni, ak len na 1 tak sa to mozem dozvediet aj v ten den
Odpovedať
ahoj evatu :-D , dobre, uvidime v pondelok, ci daco bude a nachystaj fotky :-D
Odpovedať
ahoj evi...sa to tu pomaly zbiera ;-)
Odpovedať
Ved to je dobre :-) Ale uz by sme sa naozaj mohli stretnut.
Odpovedať
No ja som si vcera vecer este precitala, co ste klebetila za tych par dni co som tu nebola a aj augostovky - no a mala som co robit.
Odpovedať
hej mohli, len nas zosuladit, snad to pojde ... ja si idem zrusit asi album a spravit novy, budem chvilu ticho :-x
Odpovedať
csikike mozem si dat foto gerberky?
Odpovedať
jasne, ani sa nepytaj ;-)
Odpovedať
dakujem x-)
Odpovedať
nemas zaco dakovat, to skor ja, keby niet teba ani by som to nemala nafotene :-o
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?