Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
aha tak chyba ten prvy ...
Odpovedať
ten prvy neprisiel
Odpovedať
tak idem skusit este raz
Odpovedať
co teraz?
Odpovedať
uz to prislo, si svela, mama bola uz aj trocha smutna, ze to nemame nafotene, ale vidim, ze si to super stihla, velmi ti dakujem ;-)
Odpovedať
som rada, ak to pomohlo ;-)
Odpovedať
ze pomohlo, som upne nadsena, skvele fotky ;-) sikulka, to si kedy stihla?
Odpovedať
ked ste sa vy sobasili (ja som to preto nejak neregistrovala) a potom, ked vam vonku gratulovali ved to som aj kvoli sebe fotili, mam inspiraciu :-D
Odpovedať
aha, som myslela, ze kym ste na nas cakali :-D
Odpovedať
nie to som sa tam bala vstupit, prirodzeny respekt a co satocky, velmi boli spinave? nevadilo to v salone?
Odpovedať
boli riadne zafulanu, uz do kostola som sla ako ciganska hracka...na foteni sa mi vyliala voda z kytice na saty, rozotrela som si na nich chrobaka a potom ked ma uniesli som osuchala trocha auto (nie svadobne) takze som vyzerala hrozne. A v salone pohoda, len sa pytala ci nie su roztrhane
Odpovedať
:-D csikike,tak to si bola fakt sikovna.. Teba aj uniesli? A dlho ta drahy hladal?
Odpovedať
Článok sa načítava...
:-D csikike viem, co ma moze cakat :-D a co unos, kde ta schovali?
Odpovedať
Nechcela som aby ma uniesli ale nakoniec do dopadlo fajn, so mnou islo 15 ludi a drahy skoro nezohnal sofera... :-D , tak sa chcel vydat za mnou sam :-D , ale pred tym si robili srandu, ze pojde do TT a pride az rano :-N
Odpovedať
A kam ta uniesli?
Odpovedať
boli sme v Diakovciach na kupalisku na diskoteke :-D , po hodne rokoch, a tam mi to nedarovali, stale som musela tancovat a striedali si ma...bola to riadna davka na moje bolave nohy... a potom nasledoval nevestin tanec a to uz som koncila...ledva som sa dostala do vytahu o polnoci uz som sa vyzuvala :-D
Odpovedať
:-D takze na par rokov vytancovana!
Odpovedať
na par rokov...slaby cas :-D , ale dnes som si dala opat vysoke topanky :-D
Odpovedať
:-D sa nezdas, ale zase uz je pekne pocasie, uz aj ja asi zacnem nosit
Odpovedať
no neveim, ci sa da nazvat peknym...aspon tu v robote nad nami je riadne zamracene, sa bojim, ze zmoknem :-|
Odpovedať
hehe si si nevsimla ten lejak, co bol? tu to riadne nad ntc
Odpovedať
tu este nebol, ale trcim mu noha :-D
Odpovedať
tak vas obisiel nastastie, ja uz sa tesim kedy vypadnem, chystaju tu forum pedagogiky a som tak aohucana, inak opat u nas leje :-D
Odpovedať
nech leje, kym nepojdeme domov...aby sme nezmokli...dokedy robis?
Odpovedať
do druhej, takze uz len pol hodku, juchuuuu vidim, ze emkaa fotky dava ale nepride pokecat ]-( ( :-D )
Odpovedať
no jo, zase sme tu len tie najukecanejsie :-D
Odpovedať
no co uz, ale snad sa kaprik zajtra prida naplno s optimizmom ;-) oazj a ako si spominala to picasso tak spokojna s licenim alebo ta tam aj cesali?
Odpovedať
cesala ma jedna znama zo ziharca, ale nebolo to podla predstav, ale uz mi to bolo jedno...teraz som zistila, ze nemam ani 1 foto s rodicmi ;-( :-o
Odpovedať
coze? hmmm ano moze byt, tym ze to niekto nestrazil a vy ste utekali, ani ste si neuvedomili, ale myslim, ze ja vas mam, sice ni ev poze a snad to boli rodicia :-D
Odpovedať
a to si mi uz poslala? Otec bo rozbehany, bo prasklo potrubie od bojlera a vsetka tepla voda vytiekla a museli ist za opravarom, lebo spravca kulturaku bol nedosazitelny...a mama sa starala o kopec inych veci, som sa aj trocha hnevala, bo cely cas tam ledva boli... :-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?