Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
ved hej ozaj a co fotili ste sa v tej nitre?
Odpovedať
nie, nestihali sme, nakoniec sme boli len v Dolnej strede a v Seredi a aj tam sme meskali 30 min....ale tiez nie koli nam, ale sofer zabudol kyticu u babky a museli sa pre nu vratit, ani na obrad sme nemaskli koli nam...bratranec zabudol kvety pre rodicov :-D
Odpovedať
teda den zabudlivcov ... farar bol zlaty, ked vysiel, ze ci sa nechce niekto miesto vas sobasit :-D , celkovo to bol akysi vtipkar
Odpovedať
hej, bol strasne zlaty, drahy mi povedal den po, ze je super, ze som ho ukecala aby sme to mali v kostole, lebo to bolo nadherne x-)
Odpovedať
hej bolo a hlavne ze aj jemu sa pacilo, inak velkeho fesaka mas muza! :-D
Odpovedať
hi, dakujem, no vo stvrtok ho chceli dake baby zo skoly zlakat do ich triedy, vraj tam mu bude lepsie, ale nedal sa :-D
Odpovedať
hehe uz mozu vymyslat uz je tvoj aj na papieri! :-D inak mozem si dat foto vyzdoby do albumu (gerberku)? a kedy ides dnes dom? donesiem ti na stanicu cd s fotkami? nie je to sice nic moc, ale mas aj iny pohlad fotografa amatera :-D
Odpovedať
jej, super, mooooooc ti dakujem, dnes idem asi 16.22 z BA
Odpovedať
ja tu vyzdobu ani nemam odfotenu, takze budem rada ;-)
Odpovedať
ja tu vyzdobu ani nemam nafotenu, takze budem rada :-N
Odpovedať
dobre, aspon nieco 8-) , som myslela, ze viac pofotim, ale v kostole mi bolo blbe behat s fotakom, takze len tak decentne ... inak tu stuhu na stoloch si mala krasnu, z dialky to vyzera ako ten vlizelin
Odpovedať
tvoje zazitky s kytickami mi niekoho pripominaju :-D a to som ti chcela pisat nech davas pozor aby si nezabudla kyticku len som mala pocit ze to vyznie paranoidne :-D :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
hmmm tak som asi osirela :-( csikike dnes sa idem konecne pozriet na byt ale predpokladam, ze ta stihnem, tak ti donesiem cd ;-) na stanicu
Odpovedať
zabka, uz mate bytik? Ako dopadol tvoj manzel, vsak bol sikovny? Dorotka, hned som si na teba spomenula :-D
Odpovedať
No dnes maju darovacie konanie, ale musime este doriesit podlznosti voci mestu, takze sa to odsuva, ale potom uz snad len kataster a dali sme zrychleny vklad (to bude mastne :-( , ale vraj keby sa s tetou medzitym nieco stalo, tak je po byte) a mestu musime zaplatt asi 10 litrov (lebo vraj pri odkupovani dostali zlavu, na ktoru mi nemame narok ...) a muzik na skuske, no nebol spokojny ale je uz pan inzinier a to je hlavne!
Odpovedať
zabka, je jedno co bolo na skuske, hlavne je co vie ;-)
Odpovedať
hej hej, ved kaprik ma dnes skusku, dufam, ze sa jej podarila a uz sa motka spokojne mestom :-D
Odpovedať
no jo, drzime palce ;-) . Kedy pojdes domov?
Odpovedať
ja az v stredu vecer, jaaj jak by som rada doma par dni ostala a len tak sa flakala ... ale ved snad dame o dva tyzdne stretko a donesies uz i fotecky ;-)
Odpovedať
no postupne pridavam, ale este su to len amaterske... ;-) . A co pripravy? Ako pokracujete? Uz si vymyslela nieco na pohare?
Odpovedať
ano asi hej, dam do albumu ... momentalne si pojdem asi objednat kadernicku na promocie a musim vymysliet, co sa hodi k satockam
Odpovedať
a chces mat rozpuestene alebo vypnute?
Odpovedať
vypnute urcite na promo nieco jednoduche aj tak mam pocit, ze budem prilis slavnostna
Odpovedať
tie modre saty budes mat na promo?
Odpovedať
hej presne tie, som si ich musela ist v sobotu este skusat, lebo ta holka hovorila, ze su dlhe a mala pravdu a takto som tam stretla aj majitelku a dohodla som si saty v jednom salone a nie po vsetkych ich zbierat poradis mi?
Odpovedať
a urcite chces vypnute?
Odpovedať
mne by sa pacil tento: http://www.mojasvadba.sk/album/view.p...
Odpovedať
alebo tento: http://www.mojasvadba.sk/album/view.p...
Odpovedať
rozpustene nie, radsej nieco jednoduche, som pridala par fotiek, na svadbu chcem byt ako princeznicka :-D
Odpovedať
ved to aj budes ;-) , idem mrknut
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?