Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
ano ale je to vela na nas zatial a navyse ho budeme mat v robotke, takze nic :-| , budem musiet menej zavislacik
Odpovedať
no ked tu nie je csikike, tak nikto ani nepise :-)
Odpovedať
kam ste sa všetky stratiliii? ;-)
Odpovedať
Ahojte a dobre rano x-) Emkaa csikike vcera nepracovala, ja som behala po uradoch a kaprik sa uckal Kaprik dnes ti velmi velmi drzim prsteky! Csikike, kde je cerstva nevesta?
Odpovedať
a samozrejme nasa pracovita evatu :-)
Odpovedať
Tak si si spomenula :-)
Odpovedať
Csikike tu dnes uz bude?
Odpovedať
ano ak si na nas najde cas ovsem ... :-D ... ju kolegovia mozno ani k pc nepustia tak co evi ako bolo na vylete za rodicmi?
Odpovedať
:-) Ale hadam ju pustia..,ved aj nam uz chyba.. Na vylete bolo dobre,len pocasie bolo najlepsie prave vtedy,ked sme sa uz balili domov.
Odpovedať
hej my hovor, ja som dufala, ze konecne stretnem slnko a opalim sa a nist, zacalo svietit, ked som sla do robotky :-| , ale hadam teraz par dni vydrzi
Odpovedať
Tiez dufam,ze vydrzi..aspon do oktobra :-D
Odpovedať
Ahojteeeeeeeeeee.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Co teraz porabas? Este si v BA?
Odpovedať
Ahoj csikike.Tak ako sa citis ako mladomanzelka? :-)
Odpovedať
Ahoj csikike Evi som v Ba ale striedavo lietam aj do sale, momentalne mame behacky, v stvrtok rano ma sestra promocie v nitre a odtial ideme rovno do trencina pozriet oblek a do bn pozriet svokrovcov, nasledne hned spat do ba lebo robime a este k tomu volby ... no nadhera!
Odpovedať
Uuplne skvele, je to super, a manzel sa vyjadril, ze to moze kazdemu len odporucat :-D
Odpovedať
Hodis sem potom aj nejake fotecky?
Odpovedať
idem postupne zmensovat a urcite hodim...mam so sebou fotak, ale iba jeden, bracho ma krajsie foto, lebo bol s nami u fotografky a fotil to co ona.
Odpovedať
jeeej ja sa tesim na foto! ano plosim inak csikike musim povedat, ze mne sa strasne moc pacila tvoja vyzdoba kostola, presne tak som si to predstavovala! :-D nadhera
Odpovedať
Mne je normalne luto,ze som tam nebola. :-(
Odpovedať
evatu bolo to take rychle, ze som sa ani nestihla poriadne na nevestu pozriet :-D , sup dnu, sup von a odchod oslavovat!
Odpovedať
Viem o com hovoris,zabka.. :-) Aj u nas to tak bolo..
Odpovedať
No ja som z toho trosku sklamana, a mozno si naozaj neuvedomim a bude po tom ... no ale konecne sa mozem tesit z priprav a momentalne aktualna otazka, aky uces na promocie ...
Odpovedať
Na chvilku vas opustim...pridam sa neskor.Zatial pa pa :-)
Odpovedať
dobre papa
Odpovedať
no ja som zase na chvilu tu este,
Odpovedať
a kam potom utekas?
Odpovedať
za chvilu mame posedenie v robote s kolegami a sefovcami :-)
Odpovedať
aha tak pekne posedenie a potom sa ozvi ja som tu asi jedina zvedava ako si sa mala :-D
Odpovedať
no, bolo super, az nato, ze to strasne rychlo ubehlo...ale ved za chvilu to budes hovorit aj ty ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?