Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
Ahoj slecna inzinierka.
Odpovedať
:-D dakujem dobre sa to pocuva kaprik a kedy mas statnice ty? na jesen?
Odpovedať
ahoj zabka, drahý je 1.čik :-D , no, moc si to ani neuvedomujem, bo mam zhony, potrebujem si este vytlacit par obrazkov podla ktorych budem vyzdobovat a tak...
Odpovedať
mas prvacika? to je zlate ... a uz sa aj bojis csikike?
Odpovedať
No ja mam koncit koncom novembra. Ale bojim sa este tejto skusky.
Odpovedať
a z coho ju mas? co pekne to je?
Odpovedať
Manazment investicneho rozvoja podniku. Brrrrrrrrrrrr.
Odpovedať
no, vlani som ho nahovorila nech ide do skoly, hlavu nato ma, vedela som, ze vzdy chcel ist na vysku, len chcel mat aj financie...a tak je tam :-D zabka, normalne chytam depku z toho, ze nema depku :-D
Odpovedať
No ja som mala hrozny sen. Snivalo sa mi, ze som sa zabudla zahlasit ku kadernicke a to ma napadlo v sobotu o 11-tej (o jednej mame mat fotenie). Tak som rychlo utekala, ale nikoho som nenasla, tak mi mama vyfenovala vlasy, z hora pripla zavoj aby nebolo vidiet uces a bolo. No nie je to hrozne!
Odpovedať
aha tak to je ten lepsi pripad :-D neboj bude dobre ak depku mat nebudes kaprik vies, ze by som to skusila, nejako vazne zacinam rozmyslat, ze by som si mala zacat citat taku ekonomicku literaturu, nech mam prehlad, ked raz budem velka pani podnikatelka :-D
Odpovedať
kaprik, neboj, ja som tiez mala asi 2 svadbove horory ale odvtedy nic... :-D
Odpovedať
kaprik tych snov, co som mala ... ale nejako si ich neuvedomujem, no bojim sa, ze casom ich bude pribudat
Odpovedať
Článok sa načítava...
zabka, neboj, aj ja som myslela, ze to bude strasne, ze uz tyzden pred nebudem vediet spavat, ale nie je to tak, skor sa mi nechce vstavat ;-) , sa bojim, ze aj na omietku zaspim :-D
Odpovedať
Zabka, ved mozes skusit dialkovo nieco s ekonomikou. Ale asi tento rok si uz zmeskala od podania prihlasok.
Odpovedať
kaprik, tak skoro sa do skoly nepohrniem, mam jej dost :-D , ja len tak vymyslam ako povedal drahy csikike a vies, ze je to lepsie, nebudis sa po nocoiach nebudes znicena, vycerpana, neoddychnuta ;-)
Odpovedať
no neviem, trocha mam obavy, ze co ked ma to chyti v sobotu a budem zuriva a klepat sa :-N
Odpovedať
Tak mozes zacat citat, taku literaturu. Nieco sa ti ztoho moze zist. Napr. vedenie ludi - nikdy nevies aku pracu budes mat a to sa ti moze zist.
Odpovedať
nie myslim, ze nie a ak ano tak to zapi x-) decentne samozrejme
Odpovedať
Ja som tiez zvedava, ze kedy na mna pride taka ozajstna depka. Som nervozny typ, takze urcite to pride.
Odpovedať
nas farar upozornil, ze mame prist aspon trocha triezvy, nech sa vieme podpisat a taktiez svedkovia :-D
Odpovedať
:-D mile od knaza kaprik nebojkaj, vsetko zvladneme! a co oznamenia uz ste ich rozdavali? ja sa prave doma pokusam tlacit ale zistila som, ze na tejto laserovke to nepojde :-(
Odpovedať
zabka, takze uz mate finalnu verziu?
Odpovedať
asi hej, uz sa nepytam nestaram, je to ta bez akychkolvek obrazkov, problem sa vyskytol s papierom, ten, co sme si vybrali uz pomaly nikde nemali, sa tazko zhanal a mame len 30 ks
Odpovedať
No oznamenia sme este nerozdavali. Asi koncom mesiaca budeme.
Odpovedať
ja este mam doma nerozdane oznamenia :-N ,
Odpovedať
csikike teeeda, si davas nacas =-)
Odpovedať
nebolo to naschval, akosi som sa nedostala k tomu, a to nechcem ani spomenut, ze sa jedna o Salanov :-N
Odpovedať
:-D tak sme nic nepoculi kaprik vy budete tiez osobne rozdavat?
Odpovedať
Ahojte.Ako sa dnes mate? :-) konecne nam svieti slniecko.. Csikike,teda,ty mas este doma oznamenia? :-) Zabka a dnes budes doma?
Odpovedať
Pozvanym z nasej strany hej. Ale az aj tak vsetci vedia ze sa ideme brat, tak to bude len formalita.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?