Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
zabka, to som mala vcera, dnes este idem rozniest par oznameni, ktore som nestihla a zacnem s uvazovanim masliciek na kruspan
Odpovedať
Ja viem ze sa strasne tesis, ze si ing, ale nenechame teda tu zmrzku na sobotu. Mohli by sme skocit, po tom co pojdeme gratulovat csikike?
Odpovedať
dobre ja som chcela zobrat len aj csikike, ta v sobotu nebude moct :-D , bude mat ine rande inak ja som dostala definitivne kosom od draheho na sobotu :-( , pojdem solo
Odpovedať
zabka a kedy ides domov?
Odpovedať
No solo idem aj ja takze budem rada ak mi urobis spolocnost. A na zmzku mozeme ist spolu aj buduci tyzden. To uz budem mat po skuske. A ked ju neurobim opravny termin je az zaciatkom jula.
Odpovedať
a kedy mas skusku v sobotu? tak to naozaj radsej aby si sa uckala dobre mozme ist spolu ;-)
Odpovedať
Nie v utorok.
Odpovedať
zabka, ktorym vlakom ides?
Odpovedať
neviem, asi tym co ty .... musim este cosi tu porobit
Odpovedať
ja pojdem dnes tym 15.43 z predmestia :-D
Odpovedať
aha tak asi nic
Odpovedať
Hodila som obrazok 1 nahrdelnika + nausnic do svojho albumu. Myslite si, ze by sa to hodilo k mojim satom. Nakolko na boku je ta kvetina a aj vrch je so vzrom akokeby kvetin myslela som si ze nieco take by mohlo byt.
Odpovedať
Článok sa načítava...
kaprik, je to krasne, ale na moj vkus by mohli byt tie nausnice mensie...ale to len preto, lebo nemam rada dlhe...
Odpovedať
Neviem, vobec neviem ake bizu. Cez obed som vybehla a pozrela si saty, ale nemala som tu fotak a ten detail siet je taky, ze som tam akokeby male kvietky a okraje su striebornym povysivane a aj rukavice by som mala mat take. Tak by som chcela bizu asi kvetinkove. Nausnice aj ja mam radsej kratke, ale prilezitostne znesiem aj take. A vlasy budem mat asi z polovice spustene a z polovice vypnute.
Odpovedať
Ak ti nevadia dlhe tak nevahaj, ja mam odskusane, ze pri dlhych mi to zacne vadit a potom sa to furt natahujem :-D
Odpovedať
Myslis, ze by sa to hodilo aj satom?
Odpovedať
myslim, ze ano, ak si dobre pamatam tvoje saty ;-) ale to je len moj nazor, viem si ta v tom predstavit a k tym satam to bude super ;-)
Odpovedať
Dala som si do albumu aj saty, ale len na par minut.
Odpovedať
no, presne tieto som si pamatala :-D
Odpovedať
Ty si kedy ides pre tie svoje?
Odpovedať
vo stvrtok, ale korunku uz mam doma, bo ta je z Tesedikova :-D
Odpovedať
To je druha vec. Neviem ak si objednam tento nahrdelnik aku korunku k tomu a ci vobec. Ale asi to mi poradi kadernicka.
Odpovedať
ja som celkom spokojna s bizutkou cez obrazok, velmi sa mi paci...skus si pozriet dobu dodania a ked dovtedy nic nanajdes tak si to objednaj
Odpovedať
Tak este uvidim. Ja sa na dnes lucim. Maj sa krasne!
Odpovedať
Ahoj, tak este zajtra ;-)
Odpovedať
Ahojte, ako sa dnes mate?
Odpovedať
Ahoj. Ja celokom fajn. Mam depku, ze este som sa ani neucila. Ozaj, ten uces si nedala do albumu?
Odpovedať
Nie, bo draheho som musela doucovat, bo dnes pise zapoctovku z chemie (dnes ma zase fotak on v skole) ale dnes ak sa mi to podari tak ho sem hodim.
Odpovedať
A v ktorom je rocniku polovicka? Ako sa citis, ze si v praci posledny den ako slobodna slecna.
Odpovedať
dobre rano :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?