Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
ahoj kaprik a ako si to zvladla?
Odpovedať
Ani sa nepytaj, lebo az na 3. Ale citim tam urcitu krivdu a nespravodlivost. Kaslem na to, hlavne ze uz iba 1 skuska a ptom statnice. Teraz uz letim, lebo ideme gratulavat kamoske na urad - ma svadbu.
Odpovedať
aha supis, ja ze sa nedockam odpovede, tak gratulujem ;-)
Odpovedať
Ahojtem je tu niekto?
Odpovedať
ahoj ja som tu ak kedy ... co strasis? nie ste na byte? :-D
Odpovedať
sa akurat balim do ba
Odpovedať
vcera sme mali super rozlucku, posledny vikend ako slobodny sme si uzili poriadne...obijali sme omietku na byte (v buducej obyvacke) a vyberali sme staru vanu a tak..takze romantika :-D
Odpovedať
:-D predpokladala som nieco take ;-) , ale zober si z akou radostou! to je zazitok na cely zivot, vas prvy vlastny domov
Odpovedať
zabka, tak uz pijdes? Ti budeme drzat palce, urcite sa ozvi ako si dopadla.
Odpovedať
dakujem idem na vlacik 14.15, zajtra tam mam byt uz o 7 ]-( , ale snad do jedenastej som vybavena, ci uz tak alebo tak ... a ked sa dostanem k netu ozvem sa ;-)
Odpovedať
a ako sa citis ako za 24 hodin uz ING.?
Odpovedať
]-( uz sa trasiem a nic neviem, naozaj i nic nepamatam a bude to o stasti teraz vo vlaciku sa chcem naucit kinetiku (nabiflit) a na zvysok veecra si pripravim obhajobu dip dost ze sa citim, ale ved hadam .... a co dnes nepracujete na zveladovani bytiku?
Odpovedať
Článok sa načítava...
zabka, neboj nic. Uviids, ze uz za par hodin nam budes pisat, ze mam titul. ;-) dnes som sama na 3 byty, bo drahy pracuje do 16 tej a nasi isli do madarska
Odpovedať
aha pekne, jaaaj prto si na nete :-D bojim ale viem, ze nejako to prezijem, len by som si vycitala keby som nestresovala :-) uz som pobalena a idem sa este na hodku uckat, papa
Odpovedať
ahooooooooooooj a drzime palce nech to dopadne co najlepsie ;-)
Odpovedať
Ahojte, tak co, ako sa mate? Vsetky myslime na zabku a drzime jej palce, vsak?
Odpovedať
Emkaa, vidim, ze uz mas vybrate... ;-) , nadherne si si zvolila, hodia sa ti ;-)
Odpovedať
ahoj csikike dakujem :-) Galante je tá pani oveľa milšia aká tá v Šali ... lepšie sa mi tam skúšalo
Odpovedať
sme ti vraveli, je strasne zlata. Bola ku mne mila aj napriek tomu, ze som vymyslala... :-D . Takze uz si sa pevne rozhodla? A vybrali ste si uz miesto? Nasli ste uz hudbu?
Odpovedať
este nie som pevne, ale tieto saty sa mi velmi pacia.. mozno este raz pojdem kuknut niekedy v lete, ci maju nieco nove nevybrali sme nic, tento tyzden chcem, aby sme obehali restauracie ... Cardinal sa mi zacina celkom pacit, poslali mi mailom ponuku, ale neviem, ci tam nahodou nechcu, aby sa od nich bral alkohol ... ked hej, tak to v ziadnom pripade ti Morvayovci, co si mi poslala kontakt, aku hudbu hraju? oni su akoze kapela?
Odpovedať
cardinal teraz prerobili, takze to moze byt pekne. Oni hraju aj slovenske aj madarske, aj ludovky aj nieco novsie. Aspon my sme s nimi boli spokojny, uz sme ich mali na akcii a super zabava.
Odpovedať
a kolko pytaju?
Odpovedať
sa mi zda, ze 7000.- ale nie som si ista
Odpovedať
dnes ste nejaké stratené
Odpovedať
no, musime zagratulovat zabke, uz je Ing. ;-)
Odpovedať
Juj, to je fajn, tak GRATULUJEM!
Odpovedať
Asi som to mala nechat na nu, aby to zverejnila ona, ale chcela som aby ste to vedeli co najskor, snad sa na mna nenahneva :-N
Odpovedať
Ja si myslim, ze nie. Tak a uz moze bez problemov mysliet na planovanie svadby.
Odpovedať
no jo, ved uz sa jej to blizi, a nielen jej... :-D A s tebou je co nove? Ako pokracujete s pripravami?
Odpovedať
Ja zijem. Teraz toho mam v praci dost, lebo od stvrtka do utorka dovolenkujem. V utorok 13-eho mam este poslednu skusku a neviem ci by som to bez dovolenky zvladla. Po tejto poslednej mam pochybnosti o svojich schopnostiach a tak to bude este tazsie. Uplne ma ta trojka zlozila.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?