Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
mi budes pisat, ze po svadbe uz budete vo vlastnom ;-) , ale ako to budes riesit s netom? Tak asi az zo skoly, vsak?
Odpovedať
juuj prave prisiel drahy na icq na utork je zvolane konanie, jupiiii x-) csikike zatial neriesim neviem, s drahym sme sa chytili, ked som povedala, ze chcem net :-( a ak pojdem hned v septembri prec neeviem, ak budem doma a v robote nie je problem ;-)
Odpovedať
ak pojdes prec, tak aj tam budes mat pristup na net...mi chceme domov tiz, ale zatial riesime prednejsie veci ako PC. Tak uz je to na veeeeeeeeeeelmi dobrej ceste ;-) ani sa nenazdas a uz pojdete vyberat kachlicky ;-)
Odpovedať
x-) esim sa veelmi, drahy to vraj uz dnes chcel vybavit, skoda, ze notar nemoze, by sa to skratilo o dost jaaj mozem sa ist ucit, som spokojna a ty pekne utekaj na vlacik ;-) , kaprik bude pracovat a ucit sa a zajtr apoklabosime, co nove (hlavne ty) :-D
Odpovedať
mam este chvilku, nemozem odist skor, bo uz sa musime zapisovat pri odchodoch a prichodoch :-D
Odpovedať
kontroluju vas uy, ked tam nie su< asi ste im moc utekali ;-)
Odpovedať
nie, vraj musia mat evidenciu odpracovanych hodin, a aby vedeli kto je vo firme... :-o , ale ked mas nadcasy tak mozes ist skor, to je super, sice doteraz sme ani nadcasy nemuseli mat, len sa slusne spytat ci mozeme ist ;-)
Odpovedať
to je dobre, pokial mas sefov y ktorzmi sa dohodnes
Odpovedať
no hej, su v pohode :-)
Odpovedať
ahojte, poradíte mi niekoho na hudbu? nemam ziadnu predstavu, takze uvitam viac moznosti :) dakujem
Odpovedať
Ahojte, tak ako sa dnes mate?
Odpovedať
Ja nie moc prijemne. Vcera som zistila, ze si stred moc nepamatam a 1 otazku vobec neviem. Uvidim, co sa mi podari dnes, ale nechce sa mi uz vecer ucit.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Kaprik, neboj urcite to zvladnes, ved ked ti vsetky budeme drzat palce tak ani 3 nezoberies :-D
Odpovedať
ahojt
Odpovedať
Ja len dufam, ze to nebude take hrozne.
Odpovedať
ahojte este raz, blbne pc hned zrana kaprik neboj, ja som na tom horsie si myslim, uz sa v noci budim, ze mi je velmi zle od zaludka
Odpovedať
Budem ti drzat palce. Dnes ma statnice bratova priatelka, dufam, ze vsetko dopadne dobre.
Odpovedať
dakujem, urcite ano ;-) a bude sa tesit aky pekny vikend ju caka 8-)
Odpovedať
V kutiku srdiecka Vam zavidim, ze uz budete mat po statniciach a na mna to caka koncom novembra. Ale snad to bude jednoduchsie, ako teraz. Vtedy si budem brat aj dovolenku a budem sa ucit aj cez den, nie len po veceroch.
Odpovedať
zabka, neboj, ved to zvladnes super. Ozaj mozem vam poradit, maju samodrzky biele v tej obuvi vedla DM cena 189.- ma super hrubu cipku, ale nemaju smotanovej farby Smotanovu farbu maju v tom obchodiku vedla zeleneho domu, cena 204.- tiez dost hruba cipka
Odpovedať
A hnede tam pri luxe nemaju. Ja uz biele mam, len chcem aj hnede na skusku a k popolnocnym satockam.
Odpovedať
csikike dakujeme za prieskum :-D a co telove? a co saty, no pochval sa, cakam x-)
Odpovedať
no saty som si nakoniec nechala tie co mam, mali tam aj nove kremove saticky, aj som si ich skusila, nieco na taky styl ako bude mat kaprik (sukna)
Odpovedať
Csikike mne sa tvoje saty pacia. Myslim si, ze vobec nie su ako zastera.
Odpovedať
a nemas foto tych kremovych? a aj svojich? a hlavne, ze si uz spokojnejsia a istejsia, mas vybrane krasne satocky neboj ;-) a hlavne s ati k tomu hodia kvetinky z bizu
Odpovedať
no fotak som mala so sebou, ale neviem preco som nefotila :-N
Odpovedať
:-( umyselne nevadi, uz by som asi tie moje saty nemenila :-D
Odpovedať
Csikike nevis ci tam mali tie moje?
Odpovedať
kaprik ked som tam bola naposledy ja bola na figurine opat ;-)
Odpovedať
kaprik, ano mali ich tam, teraz mali dalsie nove, take biele s bordovym, celkom pekne
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?