Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
kaprik, to je super, takze brat budete od nich len jedlo? Minule sme tam boli na zmrzlinovom pohari a bol mnam :-p
Odpovedať
Ano jedlo a potom este pripitok, capovane pivo a kavu.
Odpovedať
myslim, ze to je dobre, neplatis ani za salu a ani za casnikov a kucharky?
Odpovedať
Nie, predbezne sme so dohodli na jednotnej cene za osobu 450,--Sk. A vyzdobu si ale zabezpecujem sama.
Odpovedať
kaprik, myslim, ze si si nemohla vybrat lepsie...a vyzdobu si vsade (skoro) musis robit sama. Ja vyzdobu este nemam presne ako by som chcela, je toho viac takze bude musiet zasadnut schvalovacia komisia a prejdeme si vsetky a nieco vyberieme, ale to az buduci tyzden...budem musiet pokukat aj co ponuka zahrada
Odpovedať
Mne sa zatial nepodarilo najst stuhu bordovu, ale na nete som videla taku krcenu papierovu co pouzivaju v kvetinarstvach. Skusim pohladat obrazok a potom to sem hodim.
Odpovedať
Ja ked nenajdem bordovy, alebo oranzovy vlizelin tak tiez poprasim pre bordovu stuhu, ale nie papierovu, lebo ta pusta a mohla by pekne zapackat biele obrusy, takze radsej hladaj latkovu, ak mozem poradit
Odpovedať
http://www.kala-dekorace.cz/eshop/ind... asi ten link nebude dobry, ale po cesky to je stuha mačkana papirova, alebo este stuha na dvoch krajoch je zlaty vzora potom tzv. serpa.
Odpovedať
http://www.nixe.cz/hlavni.php?pr=vice... alebo aj nieco taketo by to mohlo byt.
Odpovedať
kaprik, ta mackana papirova je ta co pusta farbu
Odpovedať
nafotim ti ake maju vo velkosklade a pripisem aj ceny, ale neviem kedy tam pojdeme najblizsie
Odpovedať
Aha, teraz este hladam, kde by sa dala objednat stuha. Ja by som najradsej taku satenovu bordovu a a aspon 10 cm siroku, ale ked nenajdem, tak aj 5 cm siroka bude dobra.
Odpovedať
Článok sa načítava...
kaprik, pozriem ti aj satenuve, sa mi zda, ze tam mali, ale tie ceny su nehorazne...
Odpovedať
Ale kde, najlepsie by bolo zo slovenska a na cene mi nazalezi.
Odpovedať
kaprik, vo velkosklade ;-) , tam mavaju, len neviem v akych cenach.
Odpovedať
A kde ja taky velkosklad, nevies dat info.
Odpovedať
Ahojte babenky, ako sa dnes mate? Kaprik, je to velkosklad kvetov v Hodoch.
Odpovedať
doble lano zelam!
Odpovedať
Zabka, preco rackujes?
Odpovedať
aj tebe doble
Odpovedať
heeej, sa mi dnes tazko vstavalo, tak sa ete preberam :-D
Odpovedať
to si sa tak vela ucila vcera?
Odpovedať
:-( som sklamana, vela som sa nenaucila, aj ked som nad tym sedela, naozaj vela veci vidim prvykrat ale hej asi to bude tym, som sla spat ked zacala vecerna nevesta, to uz som nemohla pocuvat ...
Odpovedať
aka vecerna nevesta?
Odpovedať
ale s verou ta tzv. nocna show, opat bola krcovita a mala tam tichu julku a flasika, na nich som zvedava nebola a kedze sa mi krizili ocka, zavelila som koniec
Odpovedať
aha, som si nevedal predstavit co si tu kukala :-D . Sa teraz trocha budem chvalit, boli sme na skuske obleku a vytesujem sa, ze sme sa rozhodli pre tu svetlu farbu, drahemu velmi sekla. A este sme dostali aj kluce od bytika :-D :-D :-D
Odpovedať
noo ved sa pochval, som cakala, kedy tie kluciky budete mat ;-) qa teda aj svetly oblek bude mat? a co jemu sa paci? ci mu je to jedno?
Odpovedať
jemu sa strasne paci, bol cely happy, vysmiaty buduci zenich. :-D . Dnas idem do salonu s mamou (ona ide skusat saty spolocenske, a mozno ja dake ine svadobne :-D
Odpovedať
to je dobre, ak je zenich spokojny! super tak si to prezri, mozno ti nieco padne do ocka ;-) a to je dobre, ze si tvoja mamina ide pozicat saty, moja ma depresie z toho, ze do nicho takeho sa nevojde ... vcera si vytesena kupila bluzku a ziarila (a pritom nie je tucna, neviem)
Odpovedať
zabka, neviem ake cislo nosi tvoja mamina, ale pytala som sa v GA aj na vacsie spolocenske saty a babenka bola zlata, vraj sa daju prisposobit a hned z fleku mi ukazala par. Tak som zvedava ako to dopadne, bo moja maminka ma 50-52
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?