Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
idem teraz pracovat, este sa ukazem .... pekny den zatial :-)
Odpovedať
ahojte, uz sa hlasim zo sale :-D emkaa hladaj a urcite ak najdes tie prave spoznas to ;-) csikike no tanecna, hmm dobre (vysluzila som si navsetvu mcdonalda vecer), som sa rozhodla, ze to skusim bez fnukotu ale nastastie sme tancovali, to co vieme tak som prezila a drahy to ocenil :-D zostavaju nam uz len dva pondelky, huraaaa! (aj ked ten valcik este stale neovladame)
Odpovedať
takze nakoniec nebudete mat valcik ako prvy tanec?
Odpovedať
ale budeme, len sa budeme musiet viac snazit, ale zhodli sme sa, ze to isti caca a rumba, mozno foxtrot a tango, uvidime este ;-)
Odpovedať
baby, mozno trocha od veci, neriresili ste niekto plastove okna v blizkej minulosti?
Odpovedať
my teraz riešime, dnes k nám príde chlapík kuknúť a potom nám dá cenovú ponuku
Odpovedať
csikike mozem poradit kontakt ;-) , bratranec s nimi robi a aj cenu by som ti mohla zistit ak chces ... my budeme asi az buduci rok, teraz nebudu peniazky
Odpovedať
chceme meniť 3 okná, tak ti potom môžem napísať, akú cenu povedal.. ak sa ti bude hodiť, aj kontakt ti pošlem
Odpovedať
budem sa tesit, popripade ak by vedeli povedat cca cenu, potrebujeme 4x 2100x1600, bud 3 alebo 5 komorove
Odpovedať
jasne skusime zistit a co uz sa vystahovali, ci nevies?
Odpovedať
ale, drahemu minuly tyzden hovorili, ze v nedelu dońesu kluce a odvety sa neozvali, tak neviem, ale dnes ako som isla okolo, som videla este zaclonu v kuchyni a chladnicku v komore ;-( , tak neviem
Odpovedať
PRESUVAM SA S "MOJOU" TEMOU SEM :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
aha ale uz by bolo nacase aby sa vystahovali a uz sa mozes tesit na den deti dvojnasobne ;-) oki emkaa asi by to bolo lepsie a ak chces napis adminom, nech ju zamknu
Odpovedať
emkaa, ved si nechaj spravit ponuku aj od Galvana a budes vediet porovnat ci tych 4000 nebudes vediet dohnat inde...
Odpovedať
inak to ma csikike pravdu, my napriklad platime za casnikov, co sme v penzione nemuseli, ale tam si to kompenzovali inym, takze naozaj si zozen viac ponuk a porovnaj, my sme to tak robili ja sa lucim bambulky, idem studovat
Odpovedať
budem musiet ja len tak celkovo neviem, ci ta cena za salu je v porovnani s ostatnymi restikami vela, alebo ci ostatne tiez pytaju nieco za salu ... tu restauraciu Domino v kulturaku poznate? ... to asi nebude nic moc, vsak?
Odpovedať
zabka, len to neprehanaj... ;-)
Odpovedať
csikike, neprehanam, mam strach ze sa nic nenaucim, takze sa asi tento tyzden uz nestretneme, keby nieco budem na ip a pripadne rano pri dalase mozme pokecat, ak mate niekto nieco nove :-)
Odpovedať
ahoj zabka
Odpovedať
emkaa, to domino teraz po novom neviem ake je, mam dojem, ze prave v sobotu tam bola svadba, viem ze je to dost velke, ale treba pozriet, varievali tam tiez celkom dobre
Odpovedať
budem to musieť pobehať.. vy budete mať v kulturaku, vsak? budu vam tam varit?
Odpovedať
emkaa, ano v kulturaku, ale v Diakovciach
Odpovedať
jaaaj... uz to mas o tyzden.... ja by som sa bala :-)
Odpovedať
emkaa, mam za 11 dni, ale nebojim sa, dokonca sa straaaaaaasne tesim, uz sa neviem dockat
Odpovedať
Ahojte! Pocula so, ze to domino po novem je celkom fajn.
Odpovedať
Ahoj kaprik, vela roboty?
Odpovedať
Hej, nestiham. Ak sa mozem spytat do kedy pracujes, teda kolko dni si beries dovolenku? To len preto, aby som ti nezabudla zagratulovat.
Odpovedať
kaprik, budem do stredy buduceho tyzdna, tkaze dovolenku mam len stvrtok a piatok, v pondelok som uz naklusana v robote
Odpovedať
Tak to si teda ani par dni po svadbe neoddychnete? Ja pocitam, ze po svadbe budem este tri dni doma.
Odpovedať
Ahojte! Musím sa Vam pochvalit. Prave mi volal ocino, ze mam na poste dobierku. A ja si myslim, ze to budu nase oznamenia, lebo tie su v tej cene. Ja sa tak strasne tesim.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?