Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
toto poznam, uz som tiez alergicka na cestovanie, alebo skor na ludi vo vlaku ... a to musim absolvovat kazdy den 2x ... niekedy by som radsej uz isla na materskú :-D
Odpovedať
:-D drahy sa hneva, ze preco nie som tolerantna ale niekedy mi to neda a kedy chces ist na matersku?
Odpovedať
nie som tehotna, aspon o tom neviem ;-) takze na matersku asi po 8 mesiacoch po pocati :-D ale inak chcela by som mat dieta uz na buduci rok v lete.. alebo tak nejak :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jaj poznam to aj ja som viac ako rok chodievala zo sale do BA nastastie uz nemusim :-D riesenie bolo jednoduche nastahovat sa do BA ;-)
Odpovedať
byvala som v BA dlho, ale uz asi 4 roky zase cestujem mame v Sali byt a je to uplne super, takze cestovanie vydrzim.. lepsie ako byvat v cudzom .. a na byt v BA nikdy nebudeme mat :-) zabka, ten vas byt je v Sali?
Odpovedať
zuz to ano len keby aj peniazk yna to boli ... ale ked som tak cestovavala rano z mlynov do skoly trvalo to asi tak dlho ako zo sale rychlikom ;-) , takze ziadna vyhra ... teraz je to uz lepsie ked sme na garde aj ked staci jedna nehoda na kolajniciach a kracam pesko emkaa a aj sa uz snazite? ja by som pod vplyvom tejto stranky uz aj cchela ale bolo by to asi este nezodpovedne (aspon tak to tvrdi drahy), takze ratam, ze na matersku pojdem najskor v druhom doktorantskom roku a posledny rok spravim externe ... predstavy pekne :-D
Odpovedať
nie emkaa je pri garde, ale zatial ho este nemame :-| , snad to vsetko vyjde a po statniciach sa obeha darovacie konanie
Odpovedať
emkaa mozem mazat obrazky? pozrela si si? ak by si chcel akvietky, tak tych mam habaduru krasnych, ale to ti skor dam uz asi na cd
Odpovedať
zabka nesnazime sa nejako vedome ... bude, ked bude.. hej, obrazky som uz pozrela, dakujem a bude z teba oficialne Bratislavcanka :-)
Odpovedať
Profilova fotka
zabka hej nastastie ja byvam 5 min pesky od prace, aj ked teraz nas docasne prestahovali a ma to na pol hodinku pesky :-D a ked nas zas nastahuju spat mne to bude docasne jedno :-D :-D a rozdiel v cestovani z sa a z mlynov je v cene a v zdialenosti :-D
Odpovedať
zuz to hej je tam rozdiel, ale ked je clovek zufali zavrety v 39ne bol by radsej vo vlaciku emkaa hej snad budde, aj som to vzdy chcela ale teraz sa zacinam priklanat aj k moznosti ist dalej od ba a mat tam vlastny domcurik, ale ved aj to niekedy bude
Odpovedať
este nejdete na obed? ja som strasne hladnaaa
Odpovedať
Článok sa načítava...
emkaa ja mierim do postielky z knihami, idem konecne studovat, tak dobru chut ti zelam! ;-)
Odpovedať
Ahojte. Emkaa, ja som z neho prave prisla.
Odpovedať
dakujem :-) ale este nejdem :-( kaprik, ty robis v BA tiez?
Odpovedať
Nie, ja len v Ga a cestujem autobusom.
Odpovedať
to mas dobre, zavidim......
Odpovedať
Niet comu, mozno len pre to, ze som skor doma.
Odpovedať
asi ano.. aj to staci :-)
Odpovedať
Tiez mi to vyhovuje, ze po stvrtej som vacsionou doma.
Odpovedať
ja len ked uteciem ... v poslednom case dost casto zdrhavam, nebavi ma to tu
Odpovedať
Ahojte, tak sa konecna hlasim aj ja, mam o zubok menej ;-(
Odpovedať
ahojte nevesticky aj ja sa hlasim, ale len na chvilu csikike takze zubok, hmmm ale aspon mas viac miesta v papulke :-D
Odpovedať
zabka, :-D , ale este mi drahy moze hovorit selma zubata :-D
Odpovedať
hej este sme mlade, co budu hovorit v takej osemdesiatke :-D idem na vlacik tak papa zatial
Odpovedať
a ako dopadla tanecna, boli ste?
Odpovedať
emkaa, mas za sebou dalsie skusanie?
Odpovedať
ahoj csikike hej, bola som v piatok... ale nie som o nic mudrejsia.. dostala som tu dnes nejake posty, te tie druhe saty v albume su na mne najlepsie, lenze ja som chcela nejake s rukavmi .. takze sa neviem vobec rozhodnut
Odpovedať
no, hlavne aby si sa v nich citila dobre ;-)
Odpovedať
pojdem asi dalej skusat ... ja som sice nechcela vela skusat, aby som sa nedostala do takej situacie, ze si neviem vybrat a nakoniec si ani z mala neviem vybrat...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?