Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
csikike :-)
Odpovedať
takze ano?
Odpovedať
nie,ale snazime sa. :-)
Odpovedať
ozaj, som sa aj zabudla spytat co je s tym fararom, boli ste uz za nim?
Odpovedať
neboli,flakame to..
Odpovedať
no teda, evi...hm ;-) :-D
Odpovedať
Ved sa ja hanbime..teda nie ja :-) ale drahy by sa urcite mal.. :-D
Odpovedať
caute tak uz som tu, sa mi to podarilo rychlejsie vybavit, nez som si myslela :-D oponentka dostala literaturu na vikend a ja sa mozem pokojne ucit ahoj stratena evicka!
Odpovedať
zabka, takze dnes uz je ovela krajsi den, co?
Odpovedať
oooovela :-D aj sa semtam usmejem ;-)
Odpovedať
ved, uz si sa aj vcera trocha. Baby, aku davate latku cez stred stola?
Odpovedať
ja este nevie, nie som si ista ale asi nieco taketo http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... alebo si vystacime tym, co maju v restike http://www.mojasvadba.sk/album/view.p...
Odpovedať
Článok sa načítava...
zabka, ten prvy obrazok je fajn, ja este netusim ako to vyriesim, bo vo velkosklade nemaju bordovy ani oranzovy vlizelin :-S
Odpovedať
to je co a latku? nemam tucha ... a co tak stuhu ako kaprik? ci to nie? ak mas obrazok hod, mrknem
Odpovedať
zabka, toto je on http://www.mojasvadba.sk/album/view.p...
Odpovedať
aha, mno tak to nepoznam ale oranzova je teraz dost modna farba tak tu by mohli mat eventualne v obchodoch, v malych si este nehladala?
Odpovedať
nie, este zatial nie, budem musiet pobehat, bud oranzovu alebo bordovu, stuhy sa mi zdaju dost uzke :-o
Odpovedať
neviem o tomto som naozaj este nepremyslala a teda podla toho aku farbu zozenies, zladis celu vyzdobu?
Odpovedať
no, aj tak bude bordovo-marhulova, takze je jedno, ktora farba bude...
Odpovedať
aha no tak aspon nemas dilemu tak aj na teba budem mysliet, ak sa budem motat (ale to skor do svadby asi nie, budem doma zavreta)
Odpovedať
Ahojte, csikike existuje 10 cm siroka stuha, ale bordovu zial nemaju ani v Sa, Ga a Nz. Ale maju taku bordovo . hnedu v galanterke vedla zeleneho.
Odpovedať
kaprik, ak nezoszeniem latku, tak mam vyhliadnutu stuhu (taku z ktorej sa robia aj masle na kvety, siroku 10 cm) ale nie je satenova, je skor taka akoby tkana
Odpovedať
Aha. Ja som si tiez myslela, ze s tou bordovou to bude jednoduchsie, ale zda sa ze ani nie. Dnes sa popozeram aj v Nr, ak budeme mat cas. Neviete, je tam niekde na pesej galanterka?
Odpovedať
az tak NR nepoznam, ale v BA by ju mohli mat v Dunaji na poschodi, je tam spusta tachto serepeticiek...
Odpovedať
tak ten dunaj by som vam mohla v pondelok omrknut
Odpovedať
AK budes mat cas, tak ta poprosim.
Odpovedať
Dobre rano zelam!
Odpovedať
Ahoj zabka! Tak ako? Kedy mas tie statnice?
Odpovedať
ajooj kaprik presne o tyzden sa uz budem trapit :-| , dnes si idem po zviazane dip a sup nad knizky co ty aky si mala vikend? okrem toho, ze bol uprsany ... a co nitra nasli ste prstienky?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babeny hoci som sa tu moc nezohriala, chcela by som sa rozlúčiť :) Nakoľko som v piatok zrušila svadbu, nemyslím že by bolo fajn tu ešte zostávať vysieť ;-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?