Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
ja mam fotografa z rodiska mojho draheho 8-) (male tajomstvo) a ozaj dnes ma napadlo, ze musim evatu napisat, ci nas chce fotit v tom kostole ...
Odpovedať
s vydavkami to planujem tak, ze co sa budem vladat, zaplatim si sama, a dufam, ze to bude vacsina ...
Odpovedať
evatu je fotografka alebo to len rada robi? :-)
Odpovedať
moje nervy, vsak uz ani neviem pisat :-) co sa budem vladat :-D
Odpovedať
mne pisala, ze by to chcela skusit, tak preco nie, my sa fotime den pred svadbou a do kostola uz nechcem platit profesionala, tak ak bude chciet asi poverim ju a samozrejme pocitam, ze aj rodina pride vyzbrojena :-D
Odpovedať
pytala som sa vo fotocentre, kolko asi vyjde fotenie, vraj okolo 2,5 - 3 tis.. ale nad tym budem premyslat az neskor.. ani video nechcem, hadam tam niekto bude mat kameru :-) a natoci moje uzasne ano ;-)
Odpovedať
idem prec, csikike uz asi konci tak idem aj ja nech ju stihnem a musim ist este na veterinu kupit kocurikovi speci granulky, papa
Odpovedať
ok, tak nabuduce, ahoj
Odpovedať
Ahoj Babenky! :-) Musim pisat takto skoro, lebo potom neviem ci budem mat cas. Ako som uz spominala, znova mam az moc pracovite obdobie. Vcera som bola u kamosky kozmeticky, tak sme sa dohodli kedy na skusku licenia a kedy na gelove nechtiky. Dnes po robote ideme do Nitry a ja len dufam, ze sa nam podari zohnat obrucky. A mam jedne problem: nikde neviem zohnat hrubu bordovu stuhu. Sice este mame cas, ale ked ju nezozeniem ani do 1 mesiaca, tak budem nutena pomenit farbu vyzdoby.
Odpovedať
ahoj kaprik, tak pekne pracuj ja budem dnes budem tiez pobehovat po meste a ak chces, mozem ti priebezne sondovat tu stuhu ;-)
Odpovedať
inak csikike ajoj a isli sme rovnakym vlacikom ;-) , som ta videla z elektricky dupkat do roboty :-D dakujem este raz krasne, sa tesim ako male dieta dnes
Odpovedať
V Sali som nasla, ale pripoadala mi viac do hneda, a tak som ju nezobrala. To som si nechala ako poslednu moznost, ale ked mas cas, tak mozes.
Odpovedať
Článok sa načítava...
ved ked pojdem niekde okolo tak sa stavim a mrknem, aj ja som myslela, ze by som chcela bordovu
Odpovedať
Zabka, si mam mala kopnut, ja som po ranu nevsimava, klapky na ociach a idem...sa necudujem, ze emku nespoznam :-N
Odpovedať
Tak by som bola strasne rada, a ked nieco najdes, co by sa ti pozdavalo, tak mi mozes z toho kupit 1 kus na skusku. Ja by som chcela ale 10 alebo aspon 5 cm hrubu.
Odpovedať
csikike, ja som ta videla az z elektricky a tiez som mala rano problem byt hore kaprik jasne, budem na teba mysliet ;-)
Odpovedať
Ozaj a boli ste na tej zmrzke?
Odpovedať
nie, len sme boli v tej obuvi, ale mali tam samodrzky len velke (biele aj hnede) vraj maju este dostat, ale mne to hovoria uz mesiac... :-N a pritom tam mam znamu :-(
Odpovedať
Hnede by som si este aj ja mala dokupit, ale teraz som ani nikde nebola.
Odpovedať
kaprik aj ja som si chcela kupit hnede, ze ich vyskusam na bezne nosenie
Odpovedať
ahojte :-)
Odpovedať
csikike dnes som ta nevidela, tak pohodicka ;-)
Odpovedať
tie samodrziace pancuchy su dobre, obcas ich nosim a som spokojna
Odpovedať
tak bambulky ja sa lucim, idem behat po meste ;-) , majte sa pekne, ak budete kecat, pridam sa naobed
Odpovedať
Ahoj! :-) A daj vediet, ci si nieco nasla.
Odpovedať
aj ja chcem lietat po meste, fnuk ;-(
Odpovedať
Ahojte :-) ,tak som zas musela dohanat,co ste tu popisali.Prihlasena som sice bola,len nebol cas pisat..
Odpovedať
Ahoj evi, ako sa dari? Si tu fakt davno nebola
Odpovedať
Csikike,dari sa celkom dobre,ja to tu ale priebezne sledujem,len som neprispievala,lebo potom by som sa tu uplne zabudla a nic ine by som nestihla. :-)
Odpovedať
a co kocikovanie, este nehrozi?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?