Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
vikend mam rozlietany bo ideme na svadbu gratulovat a v nedelu na oslavu a k starejsiemu...baby a o kolkej ste to mysleli?
Odpovedať
moze byt aj tak, ale v nedelu maju rande nasi rodicia so svokrovcami
Odpovedať
Takze az buduci tyzden. Csikike nedanjdes si ani 1 hodinku, hned po robote?
Odpovedať
kaprik este neviem co bude...ale ozvem sa ;-)
Odpovedať
Takze tento tyzden z toho nic nebude a na buduci sa dohodneme. Ale ak chcete ak vam to vyhovuje, tak kludne chodte aj len vy dve. Ved sa aspon zabka aj ty odrelaxujete.
Odpovedať
ajojte, ja som prisla z mesta a kupili sme z drahym pohariky x-) svetly bod tohto tyzdna
Odpovedať
ake? ake?
Odpovedať
jednoduche za 70 SK momentalne sa balim domov, a baterky su vybite, takze foto bude zajtra ;-) csikike budu na teba cakat x-) som sa rozhodla ze zdrham domov niekedy o tretej vlacikom
Odpovedať
zabka, ide ti 15.22 z vinohradov R, 15.43 predmestie Os, 16.22 R
Odpovedať
idem na ten 15.22 necxh som cim skor doma
Odpovedať
ja tu dnes nemam sefovcov tak rozmyslam, ze pojdem niekedy skor, ale neviem, bo na 17 tu som dohodnuta s mamou, ze sa stretneme v meste
Odpovedať
ja dufam, ze nepojde vela ludi, lebo vyzeeram hrozne a nech som cim skor vo svojej izbe
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahojte salanky, co je nove?
Odpovedať
ahoj, u mna akurat to, ze som doma a este stale nemam vytlacenu dip ]-(
Odpovedať
Zab_ka, konecne ta spoznavam, vcera si to nebola ty... viem ti nejako pomoct?
Odpovedať
Tak u mna nic. Ideme zajtra do Nitry pozriet prstienky.
Odpovedať
zab_ka, zajtra budes tiez v SA? By si mi mohla doniest tie pohare, mozno budem mat cas spravit ich skor...(alebo sa stretneme na zmrzke)?
Odpovedať
csikike ano zajtra odbehnem odovzdat hrebenovku oponentke a zbalim si zvysok veci doma myslim, ze hlavna je teraz tvoja svadba, blizi sa, ale mozem ti ich doniest ;-) , len este presne neviem, co na ne
Odpovedať
jaaaj mam debil den ani tlaciaren nefunguje
Odpovedať
hups, tak to dnes asi nebude jeden z tych bezstarostnych dni, vsak?
Odpovedať
preco len v hrebenovke?
Odpovedať
no lebo viazat to dam v piatok do dosiek a oponentke nechavam v hrebenovke, (ak to dostanem z tlaciarne tak ako mam ... netlaci mi obrazky ani cisla stran) a tak, kaslem teraz na vsetko a idem sa ucit, snad bude dnes pekne pocko a asi skocim kupit aj samodrzky k jednote, uz by ich mohli mat vsak?
Odpovedať
asi ano, ja tam chcem tiez dnes skocit, ak budem mat cas :-D , no radsej si oddchyni chvilu od DP, neboj mozno je ta tlaciaren len citliva na casovu tiesen :-N
Odpovedať
:-D asi, musim pockat snad mi poobede pri brachanec pomoct (je to jeho tlaciaren) ale chcela som to uz mat z krku tak ja sa lucim, idem si dat sprchu a sup do knih! pekny dnik, mozno sa este ukazem
Odpovedať
tak prijemne ucenie, ale neprehanaj to ;-)
Odpovedať
no som tu, este som ani nezacala :-D , bola som nakupit a chcela som aj do obuvi ist, ale kedze ani po desiatej nemali otvorene, odmietla som cakat a sla naprazdno domov :-( budes musiet ty poreferovat, ak sa tam dostanes ;-)
Odpovedať
ako to, ze nemali otvorene? Ved pockaj, ich poriadne zdzubem, ale aspon vonku je krasne, nie? Sa mozes ucit a opalovat zaroven...a aky mas nazor na solarka v Sa, uz si bola?
Odpovedať
nie v sali som v solarku nebola, ja som chodila k nam do ntc a potom do petrzky, moj nazor je radsej nechodit ... ale zase byt biela na svadbe, neviem skus a uvidis, hej vonku je pekne, len ocino nieco zvara, tak tam je smrad 8-) ale pojdem poobede, teraz skusim este pobojovat s tlaciarnou
Odpovedať
ooozaj neviazu niekde v sali do tvrdej vazby za 24 hodin? nevies? asi vyslem setru do nitry ale bolo by fajn, ak by bolo nieco aj tu
Odpovedať
viem, ze viazu v dusle, pri poste dole schodmi, ale v akom case to neviem, skus ist tam, mne sa zda, ze to bolo celkom rychle ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?