Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
no ahojte bambulky
Odpovedať
no ahoj zabka, trenujes nepristup?
Odpovedať
hej trenujem :-S mala som problemy a vlastne aj mam emkaa tak uz vies, kedy mam termin
Odpovedať
ahoj zabka, ano, viem
Odpovedať
Ahoj zabka, co sa deje.
Odpovedať
zabka, ved by si mala byt doma, nie? Co sa stalo?
Odpovedať
mno mam sa asi tk, ze v pondelok som to psychicky nezvladla, veduci povedal, ze moja praca nie je to, co si predstavoval a tak ju prerabam a som na dne ... potesi ak si clovek mysli, ze ma dip hotovu a nic, stale cakam, co mi posle a "snad" v piatok ju odovzdam, lebo musim na ucenie mi zostava jeden tyzden a vsetko je ... csikike domov idem az piatok, skor sa mi to nepodarilo, ale ani to pocasie nie je take, ze by ma to tahalo na dvor ... a co vy, co ste preberali, kym som tu nebola?
Odpovedať
Neboj vsetko bude OK. Ty si sikulka. :-)
Odpovedať
dakujem, ale uz si to nemyslim :-(
Odpovedať
Zabka, ak budes chciet spachat nasilie (myslim tym ukamenovat) veduceho tak sa obrat na mna, rada hadzem ale triafat neviem moc dobre (len so vzduchovkou) takze ked budem mierit na nohy tak to schyta do hlavy... :-D
Odpovedať
Uvidis ze bude dobre. Nemozes mysliet na to, ze nie. :-N Ale na jednu vec som zvedava: v priebehu pisania ti to nekontroloval veduci? Ak hej, tak preco sa nevyjadril skor. A mozno ze keby si to tak nechala, tiez by to bolo dobre, len nie na 1 ale na dva.
Odpovedať
dakujem jolky, no je to tak, ze moj veduci je pn od februara, ma svoje vlastne starosti a prednost pred mojou diplomovkou dostala bakalarka a tu dokoncil minul tyzden a az potom sa mohol venovat mne :-( , a kedze komunikujeme cez maily a je pripojeny len vecer, sa to pretahuje no uz mi to je dost jedno a cakam, kym mi to posle a zajtra to pojdem vytlacit a dat viazat, stve ma, ze ked si ja citam tu dip, mne sa paci (asi zrejme je pisana viac popularne ako vedecky) a je mi jedno, co kto na to povie len uz som tyzden bez enegie a rada by som uz mala pokoj
Odpovedať
Článok sa načítava...
aaaal e aby to nebolo len smutne, mam aj dobru spravu, vybavil mi vyjazd do holandska na tri mesiace :-D a mala by som ist uz v septembri ak nie skor 8-) z toho sa dost tesim aj ked drahy nie
Odpovedať
zabka, viem ako sa citis, ale aspon budes na tu DP hrdy, lebo je tvoja, myslim si, ze ju nikto iny okrem teba a tvojho veduceho a oponenta aj tak nikto citat nebude :-S
Odpovedať
no a co vy ako sa mate? zachytila som nejaky problem s popolnocnymi ...
Odpovedať
zabka, problem odstaneny... takze uz v lete nam zdrhnes?
Odpovedať
uz som tu zase, ale len rozlucit sa pre dnesok, mam 1/2 dovolenky :-) tak sa majte a drzte sa ... nic nie je take strasne, ako sa na prvy pohlad zda 8-) ahojte
Odpovedať
tak ahoj emkaa a uzi si volno ;-)
Odpovedať
ahoj emkaa csikike neviem, zalezi ci ma prijmu na doktoranturu ak hej mala by som ist v septembri oficialne cez vymenny a ak ma neprijmu tak pojdem v lete a zaplatia ma z grantu este na to nemyslim, su ine veci ale zahreje to na srdiecku :-) prave som sa zamyslela ako to zorganizovat a asi vecer zdrhnem do sale ;-) , inak, co tak nejaka zmrzlinka? trebars v piatok po praci?
Odpovedať
csikike a vraj ta mam zobrat na stretko :-D (pise dorotka)
Odpovedať
zabka, ja som za ten piatok, mnam zmzka :-p a na ake stretko ma mas zobrat? :-o
Odpovedať
to co bude 14.6 v ba, bude tam vela novych tvari, tak som sa spytala, ci mozem prist dobre, takze sa sypatm na zmrzku aj ostatnych a cas upresnime neskor, ani ja sama neviem, kedy sa dotrepem do sa
Odpovedať
mne to bude vyhovovat barskedy tento tyzden, s buduci to uz bude horsie
Odpovedať
aha ved ano, no uvidime rozoslala som ip a ak bude fajn pocko, zmrzlinka by bodla a aj trochu odreagovania
Odpovedať
ok, takze teraz u vas od svadobnych tem "ruky prec"? Len leninovske vyroky? Je nieco nove s bytikom?
Odpovedať
nejak tak vobec na svadbu nemysli, a je to aj fajn s bytikom nic, drahy bol na sude ale este je skoro, tak cakame a co vy a vase piatkove nakupy?
Odpovedať
Ja asi v piatok nemozem. Akurat mi volala polovicka, ze piatok pojde skor z prace a mame ist do NR pozerat obrucky a zajta mam zas kozmetiku. Iny termin vam nevyhovuje?
Odpovedať
no kupili sme drahemu boticky, mam ich v albume, a potom sme isli do ikei a zbadali tam krasny jedalensky stol so stolickami, tak sme rychlo obvolavali kdekoho ci nie je v BA aby nas hodil s tym domov, bo niest to vo vlaku by sa to asi nedalo, nakoniec som splasila brachu nech pride nasim autom do BA, lenze papiere boli u mna...nastasie ho zeleny nezastavili...aj ked hned na vyjazde z SA pri benzinke odstavovali (nastastie nie jeho), kupili sme aj zrkadla a take blbosticky ako vesiaky, svetla...
Odpovedať
kaprik ako sa dohodneme ja okrem pondelku, to budem na tanecnej v ba mozem, zalezi od ostatnych a bola by to kratke, teda, ja sa dlho zdrazat nemozem, musim sa ucit
Odpovedať
Hej, len budici tyzden pisala csikike ze nemoze. A cez vikend by vam to nevyhovovalo?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?