Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
no su to nohavice a nejaky top, ktory sa sklada z 2 vrstiev, spodna je na ramienka a dlzka asi do pasa a vrchna (taka priesvitna) je na jednej strane po kolena a na druhej asi do polovice stehna, ale zle sa to opisuje, ked to budem mat doma, tak to nafotim
Odpovedať
ja asi viem ake, tiez som chcela podobne nieco.. take sa mi paci :-) akej farby?
Odpovedať
je to take pieskovo kremove a vrch je svetlo hnedy az hnedy, aspon dobre vynikne, ze bude opalena (alebo natreta samoopalovakom) :-D
Odpovedať
do solaria nechodis?
Odpovedať
nie, este nikdy som nebola, ale chcela by som, len samej sa mi nechce
Odpovedať
ani ja som este nikdy nebola a zvazujem, ci mam ist.. kamoska chodi a uz to na nej celkom vidiet, ale ja nemam velmi rada taketo "zasahy"
Odpovedať
ani ja moc, ale ked uz sa nestihnem prirodzene opalit, taks tym musim nieco robit, bo budem vyzerat ako reklama na vapenku
Odpovedať
Ahojte! Csikike urcite to vyvzera dobre, aj mne sa pacia take veci. Ale asi si to nekupila v Sa, vsak?
Odpovedať
ahoj kaprik csikike, ja si to tvoje predstavujem tak zhruba, ake je na jednej fotke v mojom albume, ten modry komplet kuknite sa
Odpovedať
ale ano kaprik, kupovala som to v SA
Odpovedať
Emkaa je to pekne. A kde v Sa, mamina by chcela nieco na ten styl.
Odpovedať
emkaa, je to nieco velmi podobne...sa tomu vytesujem. Mali to v classic-u (je to hore na poschodi, v tej novej budove, kde je dole obuv vedla DM-ky.)
Odpovedať
Článok sa načítava...
aha, viem, tam som raz zhanala suknu...
Odpovedať
zabka ma kedy termin svadby? kedze v profile ma napisane, ze 15.9. a ten nie je pravy..
Odpovedať
ale este celkom fajn vecicky maju aj pri byvalom barteri (teraz su tam koberce) za kauflandom...je to nova budova na spodku je martha ... (neviem co) tam mali fantasticke nohavice a aj topy (nie take klasicke)
Odpovedať
emkaa, zabka ma 15.7. ozaj kde je v SA solarko?
Odpovedať
emkaa, vidim, ze ste zmenili datum svadby?
Odpovedať
ja som si myslela - podla vykladu, ze to je taky obchod skor pre starsie panie .... vnutri som este nikdy nebola solarium je v Exedre, dalsie je pri Bunda pube za Tatra bankou a este viem o jednom v tom dvore pri Sehatexe
Odpovedať
aha, tak potom mam sancu si este zarezervovat restauraciu Lukas na 16.9. :-)
Odpovedať
zmenili sme, lebo sme v pondelok boli tak, ze ziadna nebude a nakoniec sme sa udobrili a presunuli o tyzden 8-)
Odpovedať
dik, asi budem musiet ist ked sa to pocko neumudry, a do lucasa radsej chod cim skor, lebo tam bude asi dost svadieb... no ja som ani nepozerala co maju vo vyklade, len sme tam naklusali a kym som si skusala nieco ine, tak sa mama pohrabala a nasla to...a panskych oblekov a kosiel tam maju neurekom
Odpovedať
vcera sme si boli informativne pozriet obrucky, v Sali ani nie su take drahe .. moj buduci manzelicek si myslel, ze to bude 10 tisic, ale vobec vobec tak sme si z tolkej radosti kupili velku kvetinu do bytu :-)
Odpovedať
aku kvetinku ste si kupili?
Odpovedať
slonia noha sa to vola, taka palmovita v kvetinaci
Odpovedať
tu zboznuje moj drahy a ja tiez, vola sa nolina, mame doma 3 :-D , je fakt nadherna. Takze uz ste si aj obrucky vybrali?
Odpovedať
hej, je to nolina.. mali tam dva druhy, jedna mala tensie listy, druha take trosku hrubsie... len sme si vybrali, ze ake by sme asi chceli, ale este neobjednali vy mate odkial?
Odpovedať
nam ich zohnala znama ale uz davno, nosime ich od zasnub (2,5 roka)
Odpovedať
my take klasicke zasnuby nebudeme mat, o mesiac mam narodeniny, tak mi priatel kupi prsten s ockom a vyhlasime, ze tak toto boli nase zasnuby :-D
Odpovedať
my sme sa dohodli po mesiaci chodenia, ze dalsi rok budeme mat zasnuby, tak sme to aj dodrzali :-D
Odpovedať
my sme spolu len nieco vyse dvoch rokov .. ale ja nemam velmi rada take oficiality, uplne mi to takto staci
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?