Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
teší ma :-)
Odpovedať
bambulky ja sa na dnes lucim idem cez polus na intrak a snad sazd dovtedy pocka pekny vikend vam zelam a vesele nakupovanie!
Odpovedať
Aj tebe zabka. Ja tu este tu hodinku - dve vydrzim.
Odpovedať
aj tebe
Odpovedať
idem aj ja, nech ešte niečo porobím do pol tretej príjemný víkend
Odpovedať
Takze aj tebe.
Odpovedať
Ahojte salanky. Nasla som verejny zdroj brectanu, je tam toho kooooopec. Neviete mi niektora poradit, musim si kupit inu latku na popolnocne volaco a neviem aku a co si mam dat usit, poradte mi, alebo dake obrazky
Odpovedať
Ahoj csikike a preco si musis kupit inu latku?
Odpovedať
Ahoj! Citala som u junovkach, co sa ti stalo. Je mi to luto. Ja mam vsetky strihy skoro na 1 kpito, korzet + sukna. Inak v Sa maju v tom latkovom vedla zeleneho domu dost dobry vyber.
Odpovedať
ahojte csikike, to je smola, ako si dopadla, ale neboj, sikovna krajcirka ti nieco usije aj za par dni.. boze, baby, ja nemozem pozerat tie albumy, lebo potom mam pocit, ze som totalna sucharka .. :-( ja chcem mat vsetko jednoduche a ked si pozeram, co vsetko uz maju tie nevesty a tak, zacinam byt z toho nestastna a bola som v piatok skusat saty, ktore sa mi pacia najviac, ale samozrejme, zabudla ta pani, ze su na ten vikend vypozicane, tak musim ist v stredu... aach
Odpovedať
Ahojte, vcera zabka abstinovala? Ja hlasim, ze zatial ziadne saty... :-N
Odpovedať
Dnes tu nik nie je?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahoj! Ja som si len teraz zapla Pc. A ani latku si nezohnala? Podla mna k tomu zelenemu topu, by sa hodila obycajna rovna sukna, trebars z tej istej latky ale aj obycajna cierna.
Odpovedať
K akemu zelenemu topu? Pozerala som sice latky, ale nenasla som co som chcela, potom som bola skusat nieco spolocenske a idem aj dnes a ked nenajdem nieco tak uz si kupim barsaku latku a dam si usit nohavicovy kostym s dakym topom :-N
Odpovedať
A nedala si si z tej latky co sa mala nafotenu aj taky top, resp. korzetovy vrch. Ja som si myslela, ze to mas a len nohovice sú zle.
Odpovedať
ano bol k tomu aj top, ale ani ten nebol bohvieco, mozno po par tyzdnoch si ho dam prerobit a dosit, ale nie som si ista ci to budem chciet este niekedy vidiet :-o
Odpovedať
Aha, :-| , tak ti neviem poradit. Daj si nieco jednoduche, ale pekne.
Odpovedať
Ahojte.Csikike a ako sa zatvarila krajcirka,ked si jej povedala,ze je to hrozne? Neponukla sa,ze to prerobi?
Odpovedať
Evi, s tym sa uz nedalo nic spravit, bo to bolo rozstrihane na nohavice a top tiez, no ani ona z toho nebola nadsena
Odpovedať
Ale platit si za to nemusela, vsak?
Odpovedať
nie, vravela som jej, ze jej zaplatim, za pracu co mala, ale nechcela...ja neviem koli comu je to oblecenie take strasne, bud som si ja vybrala zly typ latky alebo mi to ona dovrzala
Odpovedať
Ja som bola dnes v salone pozriet svoje satocky. Ale neboli tam. Ta kocka mi hovori, ze boli spinave od skusania a tak ich dala do cistiarne, ale ja si myslim, ze boli pozicane alebo budu a preto ich museli dat do cistiarne. Chcela som si ich este raz detailne pozriet, aby som si mohla kupit bizu.
Odpovedať
kaprik, tak tam chod buduci tyzden, ja idem v pondelok na skusku, ani sa mi verit nechce, ze je to tak blizko
Odpovedať
Ved som aj ten babenke vravela, ze ja sa tam zastavim. Len dnes som mala cas a sef ma pustil. Tak som obehala aj obchody, lebo zhanam hrubsiu bordovu stuhu. Hej ty to mas uz len za par dni. :-)
Odpovedať
ja si myslim, ze saty ktore si vyberies uz tyzden pred nepoziciavaju, lebo to musia aj upravit podla teba a este aj dat vycistit (alebo v opacnom poradi)
Odpovedať
ahojte... nejako ste prestali pisat...
Odpovedať
Ahoj emkaa, ja sa vytesujem bo mam oblecenie popolnoci
Odpovedať
kupila si si nieco??
Odpovedať
ano, sa vytesujem, vcera sa mi podarilo kupit ale hned som to aj brala krajcirke na upravu
Odpovedať
a čo to je?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?