Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
hmmmm no to znie pekne :-D , dakujem
Odpovedať
Neboj, zabka ak sa pozries u mna na pocet stran v tom danom mesici, nic moc. Na klebetu s tebou to nema.
Odpovedať
ved ja som ti len pravdu... ;-) , tak co dnes donocis, ci si nechavas nieco aj na zajtra?
Odpovedať
nie ani nahodou nedokoncim, ak by mi sli rychlo tabulky (predpokladam, ze dokoncim v noci) musim k tomu este nejake omacky pripisat kaprik ja viem, snad ked sa bude blizit termin budes ukecanejsia
Odpovedať
tak ako ja? :-o
Odpovedať
O chvilu sa blizem k magickej 1000. To budem potom oslavovat, ale je to tak, ze mam aj taku pracu, ze ked ju zacnem robit tak nemam cas odbehavat od toho. Sice makam aj teraz, ale este mi nehori termin.
Odpovedať
jeeeeej, aj kaprik ma za chvilu dozenie ;-) :-D
Odpovedať
no ved jasne, ja sa tiez o chvilu znova odmlcim, uz som si vsetko pripravila a idem snorit v cislach :-D csikike na teba nemame ;-)
Odpovedať
To asi tazko! :-)
Odpovedať
sa nemusite bat, 1 2 ma dozeniete, asi budem musiet chodit na sluzobky do Ruzomberka, tyzden pred svadbou...neviem ako stiham skusku siat a nacvik u farara
Odpovedať
teda to budes akoze tyzden mimo :-. no pred svadbou to potesi
Odpovedať
neviem na kolko dni...ale este to nie je iste, tak len dufam, ze sa to posunie aspon o 1-2 tyzdne :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
hmm tak to aby si mala vsetko pripravene skor nech sa nenahanas den pred svadbou
Odpovedať
to este nevedia, ze od stredy chcem mat dovcu a mozno aj v pondelok...ale zas na svadobnu nepojdeme takze...si vyberiem2 tyzdne dovcu na 1 2 augustove tyzdne
Odpovedať
no vidis, tak im to oznam cim skor, nech ti ju nezrusia ;-)
Odpovedať
a co je nove s tym dedicskym?
Odpovedať
ahojte, došla som sa na vas kuknut
Odpovedať
ahoj emkaa, oddychnuta?
Odpovedať
ani nie, cely den pracujem chcela som dnes odist skor, ale nakoniec nic z toho .. no nevadi
Odpovedať
ja sa tiez dnes pokusim za necelu hodinku plachnut a zajtra sa oficialne vypytam okolo 14.30 :-D
Odpovedať
ahoj emkaaa no csikike cakame a cakame, snad sa aj dockame 8-)
Odpovedať
a na kedy to slubili?
Odpovedať
no zajtra uz dufam, ze pojdem na ten vlak o 15:15.. chcela som aj dnes zdrhnut, ale bolo by to dost skoro..
Odpovedať
dokedy mas pracovnu dobu?
Odpovedať
v podstate mam pohyblivu .. v pracovnej zmluve je 40 hod tyzdenne
Odpovedať
Len som sem nakukla pre tym ako vypnem PC. Ja uz mam dnes konecnu. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby...vcera som uz nestihla odpovedat. Mame sa celkom fajn. Papiere este nemame vybavene, lebo sa nejake veci zmenili a teraz nie je na 100% iste ci tam ostaneme... len tak na 99 :) Ale vidim, ze sa vam to blizi rychlo vsetkym, takze pripravy budu uz pomaly vrcholit :)
Odpovedať
Ahoj! To ako, ze len na 99%?
Odpovedať
Ahojte :-) ani som necakala,ze tu este budete..
Odpovedať
Ahoj! Tak vies, dala som si zavazok, ze jednu kapitolu dnes dokoncim. A kedze som si sem sadla len o osmej, tak este makam.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?