Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
no ved prave, ja to viem podla bliziaceho sa terminu :-D , mne sa to zda, akoby to bolo uz o tyzden
Odpovedať
ja, si to moc ani nevsimam, ale ked pozriem do planovaca, tam mi vyskoci 23 dni... :-o
Odpovedať
Tak to uz mas o chvilku. Ja som sa konecne dopatrala a zistila, ze v sobotu mam volno. Huraaaaa
Odpovedať
super kaprik, dobry pocit zeeeeee :-)
Odpovedať
no vidis, ved sme ti hned vraveli ;-)
Odpovedať
tak ja sa lucim bambulky, opat idem do skoly a presvedcila som draheho ze si ideme mrknut aj pohare a aj koselu ti teda obzriem csikike
Odpovedať
diky zabka ;-)
Odpovedať
no tak ja som uz spat prihlaska nevyplnena uplne ale podana :-D (to je rozum, teraz si brat dovolenku, ked studakom hori termin) koselu csikike mali, ale ze ich rychlo predali, maju uz len taku svetlejsiu zelenu 43 a pozreli sme tam hned aj manzetove gombiku, su v fajn cene 350 a dostane nejake ako darcek na pohare sa drahy vyjadril, ze no mozu byt ]-( (za 1200 by clovek cakal lepsiu reakciu) a co vy nejako ste stichli ...
Odpovedať
Ja som tu, len bludim aj po inych clankoch.
Odpovedať
mozno len vravela, ze mali aby to vyzeralo, ze maju vsetko, sa dnes dohodnem s drahym co bude zajtra...a ked nenajdeme tmavsiu, tak sa kupi bleda a bude pokoj :-D za pohare 1200.- :-o , to uz len zaplakat ;-( aspon ze mas podanu ;-)
Odpovedať
csikike ale to sada 6 tich ;-) , ja som sa tak nevinne pytala, ci je to za jeden (v ba vsetko mozne) :-D ale asi pojdem kupit do tesca za 70, lebo draheho reakcia ma zarazila
Odpovedať
jaj, trocha mi odlahlo, ale aj za 6 je to riadna palka, ved za taku cenu mas rucne bruseny kri(y)stal
Odpovedať
Článok sa načítava...
no pridam foto, co som nasla aky styl to je
Odpovedať
zabka, keby si mi to napisala skor...chodila som na sluzobky do Poltara, som ti mohla doniest za polovicne ceny :-|
Odpovedať
no ved ja som ich zdabala nahodou a zapacili sa mi, ja som chcela jednoduche ... no ale este uvidim, ci ich kupim :-| , je to dost a ak drahy nie je nadseny ty uz si zohnala?
Odpovedať
ja ani neviem ci budem mat, ved ako sa vravi aj obuvnikove deti chodia bose (dufam, ze to nebude platit aj pre kyticu a vsetky burinove ozdoby) :-D
Odpovedať
:-D neboj, ja chcem mat pamiatku niekde vo vitrinke a budem ich odprasovat ;-)
Odpovedať
dnes ti odfotim moje, co mam odtial, jedny su vinove a druhe na sampus, tie vinove maju ten vzor ako mas na obrazku aj ty
Odpovedať
super budem rada ;-) kaprik pises dip?
Odpovedať
Nie, dens som si to nepriniesla. Doma som este vecer nieco dopisovala a cez vikend si tu povinnu cast asi dokoncim. Inak podavam hlasenie, ze mam 25 stran.
Odpovedať
kaprik, ty sa nezdas, ved uz ti chyba len 7 stran, nie?
Odpovedať
super kaprik, ty sa nezdas :-) , moj to chce mat dnes komplet a ja len tabulku tvorim a este dve ma cakauju :-(
Odpovedať
No hej. Asi toho budem mat viac. Ale tie najhorsie veci este na mna cakaju. Neznasam pisat uvod a zaver.
Odpovedať
mi hovor, uvod a zaver si nechavam na koniec, umyselne kaprik a ty uz mas pohariky hotove?
Odpovedať
Nie este ich nemam. Inak by som vam ich nafotila.
Odpovedať
no jasne, ze to musis (aspon kvoli mne =-) ), ja som totiz veeelmi zvedava
Odpovedať
Vravela ze minimalne 3 tyzdne to bude trvat. Zajtra bude len dva.
Odpovedať
aha, hmm no co uz
Odpovedať
mno ja som uspesne dorobila jednu tabulku a idem na druhu, mrknem sem a vidim, ze vy stratene :-D (kazda v svojom mesiaci)
Odpovedať
zabka, ved ty nas tu drzis pokope ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?