Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
Ahoj marycs a ako sa vam dari?
Odpovedať
My sme spolu byvali uz pred svadbou a riesili sme to tak,ze sme kludne zostali doma spolu.Nic zle na tom nevidim a aspon sme sa mohli porozpravat aj o tom,co nas na druhy den caka.. Sme to zhodnotili tak,ze predsa nepojdeme od seba len kvoli svadbe.
Odpovedať
evi, super, tiez si myslim, ze to je najlepsie riesenie, len mozno pri obliekani by som nechcela aby ma videl, az ked budem oblecena
Odpovedať
ahoj marycs, tak to je tvoja sestra! hmm, moc nepokecala :-|
Odpovedať
marycs ako sa mas?
Odpovedať
Mna pri obliekani tiez nevidel..az ked som hotova vstupila do obyvacky.. :-)
Odpovedať
no, u nas je problem, ze zatial je len ta garzonka, ale mozno zidem dole na tu chvilu k nasim, alebo rano pojde drahy na chvilu domov k rodicom a cestou sa zastavi pre kyticu a ozdobu na auto, ale to je zatial len moj nazor, este sme sa o tom nerozpravali, teraz hlavne preberame prerabku bytiku
Odpovedať
ja som zahlasila, ze chcem aby ma v satach videl az v kostole a to sa zhacil, ze tak to nie :-( , velmi ma tym sklamal ... som chcela aby ma vsetci videli v satach az v kostole, ale asi mi to v rodine neprejde, fnuk
Odpovedať
A preco nesuhlasil?
Odpovedať
lebo, ze co vymyslam a pojdem pekne s nimi do kostola, ja som chcela, ze kym oni sa vychystaju do kostola, mna druzicky oblecu a do kostola ideme aj s ocinom posledni, ked uz su vsetci vcetne zenicha dnu, proste americky styl
Odpovedať
mne bude stacit ked ma otec k nemu privedie...aj tak sa fotime pred obradom a chcem mat aj podakovanie rodicom
Odpovedať
to vsetko chcem mat aj ja, ale nemusim byt predsa este v svadobnych :-|
Odpovedať
Článok sa načítava...
to nie, skus sa s drahym porozpravat a piluj mi s tym usi dovtedy kym na to nepristane :-D
Odpovedať
no ved to aj budem, ked bude na take blbosti cas
Odpovedať
Ahojte pracujuce salanky!
Odpovedať
Ahoj kaprik, co nove?
Odpovedať
Ale nic, akurat sa jedujem ohladne skoly. Prisiel mi email, ze v sobotu nemame ist, ale nikto to nevie na 100% ci to plati.
Odpovedať
ahojte, kaprik, to mate dobre ak vam mailom napisu, ze nemate vyucko! tomu hovorim pokrok
Odpovedať
tak nechod, budes mat krasny vikend, neznicis si ho predsa skolou, nie? My sme boli vcera v GA, ale poviem vam, ze to mesto je uuuuuuuuuuplne o nicom, ziadne normalne obchody, v celom meste su 2 obuvy...a o vybere kosiel pomlcim, radsej. Ale kupili sme ponozky
Odpovedať
:-D csikike aspon nieco, mne sa zase snivalo, ze som si kupovala topanky v sladkovicove a tam su podla mna aj naozaj fajn obuvi, aspon tie tri
Odpovedať
no, vyzera to tak, ze zajtra zostaneme v BA a pojdeme sa mrknut aj do Ikei a tak, zabka, ty si videla niekde svetle topky, vsak, nepamatas sa kde?
Odpovedať
na obchodnej v imbiz sa to tusim vola ... al etu istu obuv najdes aj na zltych pieskoch hned vo vstupe do vestibule nalavo pri kvetinarstve
Odpovedať
Ja som ti csikike hovorila, ze Ga je nic moc. Najradsej by som nesla, ale to nie je od ucitela ale od spoluziaka. A mal nam zapisovat do indexov zapocet, tak teraz sa snazim zistit jeho cislo alebo mail (je externista, takze ho v skole nenajdem).
Odpovedať
pri ikei je asi avion, vsak? To budeme mat asi najblizsie, nechce sa mi tulat sa po celej BA, na to som uz stara :-N
Odpovedať
avion ano, ale tam nic moc obchody nie su (aspon ja tam nerada chodim)
Odpovedať
aha kaprik, no tak si spravis asi vylet, vsaaak?
Odpovedať
No neviem. Najskor si to zistim. Este mam na to dva dni.
Odpovedať
no, este neviem ci vobec pojdeme tento piatok, alebo az o 2 tyzdne, ale chceme skocit do tej ikei urcite...
Odpovedať
teda ty mas nervy o dva tyzddne .... 8-)
Odpovedať
hoppa, tu uz bude relativne blizko...mna to ani nenapadlo, ved to budeme mat rozlucku...asi
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?