Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
takze vravite, ze mam ist aj do Galanty? mozem kludne ratat s tym, ze mi ta zaloha plati aj tam?
Odpovedať
Teraz zmením tému, ale musim sa pochvalit, ze uz mam 17 stran s DP. Takymto tempom to budem mat do tyzdna hotove.
Odpovedať
kaprik super ;-) , teda ty sa mas, ja som zistila, ze moj veduci bude zajtra konecne v skole, tak ja to musim dnes skusit dokoncit emkaa urcite ti zaloha neprepadne, ja to mam tak ale rataj s tym, ze v galante su drahsie saty, ale oplati sa ist podla mna
Odpovedať
No a este minimalne dve hodiny mam cas v robote si to pisat.
Odpovedať
tak to vyuzi, najma ak ti to ide, ja mam momenty ked ma absolutne nic nenapadne a naopak nikedy to ide sup sup
Odpovedať
kaprik, si super ;-) , emkaa, ja to mam tiez tak a nie je problem...v GA stoja saty 3500.- ale aj v Tesedikove su celkom dobre a aj baba je mila, tam su rovnake ceny ako v SA
Odpovedať
600 korunovy rozdiel nie je vela, hlavne oproti tomu, co je tu v Ba.. 8 - 9 tisic
Odpovedať
emkaa ak mas moznost tak skus aj tesedikovo, aj tam maju krasne satocky a naozaj ten rozdiel nie je taky velky
Odpovedať
Tak,uz sa k vap opat pridavam.. :-)
Odpovedať
A tak rychlo vam pisem,ze sa mi to dari aj s chybami :-) no,co uz.. zabka,ved daj vediet az budes v SA a pojdeme na tu zmrzku..,ale nebolo to dlhe stretko :-(
Odpovedať
evi, teba licili v picase, ako si bola spokojna?
Odpovedať
v pohode evik, ak pojde vsetko ok tak od stredy by som mohla byt doma a potom by mi vyvetranie padlo aj vhod
Odpovedať
Článok sa načítava...
csikike ja som bola velmi spokojna,vizazista si dal zalezat.Na skuske som nebola,nechala som to az na svadobny den..
Odpovedať
takze myslis, ze by zvladli aj mna?
Odpovedať
csikike rozhodujes sa?
Odpovedať
neviem, nic ine nepoznam, a trocha sa bojim ako by som to zladla sama, este nikto ma nalicil okrem mna, takze...len neviem ci by nebolo ist na skusku... evi a mozem sa spytat co ta to stalo?
Odpovedať
Ved ak vahas,tak si skus dohodnut skusku..Ale ja si myslim,ze on by to zvladol aj bez a bola by si spokojna.Inak lici uplne jemne,sam povedal,ze kazda nevesta sa boji,aby nebola zmalovana a ze on to nechape,lebo ze zakladom u nevesty je vzdy jemne licenie.
Odpovedať
no, idem im tam zavolat
Odpovedať
To naozaj neodkladaj,lebo niekedy treba dost dlho cakat..
Odpovedať
prave som tam volala, a maju cely den obsadene, ale pride chlapik na 7.15 aby ma stihol nakechlit, tak snad to bude dobre
Odpovedať
Tak teraz akosi nechapem..aky chlapik? Ten od nich? A na skusku alebo v den svadby?
Odpovedať
no, na 7.15 pride "Dusan" do picassa a vraj on ma bude licit v den svadby, vraj ani skusku netreba a ani vidiet nechcu aka praca ich caka, takze nemusim ist osobne
Odpovedať
skor, uz len v den svadby, tam pojdem osobne :-D
Odpovedať
no, zase pisem ako hotentott
Odpovedať
Mna uz predtym videl,kedze tam bezne chodim..ale je dost mozne,ze staci,ked ta uvidi priamo v ten den.To budes vstavat dost skoro.To ma na ten den az tolko prace?
Odpovedať
vraj ma mohla este zobrat na 13.45 ale to uz budeme na foteni...teba tiez licil ten dusan? Kolko ich tam vlastne je co licia?
Odpovedať
mno cawte liciace sa x-) , csikike aspon otestujes, ak ja nebudem spokojna
Odpovedať
ty tam ides tiez?
Odpovedať
tam je okolo 300 Sk za licenie, vsak?
Odpovedať
neviem, uvidim, ako sa podari skuska s tou holkou, co mam dohodnutu, moc tomu neverim, nakolko nie je profesionalka, ale vraj robila mnohe nevesty a vsetky boli spokojne ... bojim sa hlavne ucesu
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?