Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
Kaprik,ale my by sme si vcera nevsimli ani zemetrasenie :-D
Odpovedať
Asi hej, lebo ja ani o tych kocikoch neviem.
Odpovedať
Ved ani ja..
Odpovedať
Vyzeram zhruba podobne, ako na tej fotke, co tu mam. Ale ani csikike ma nespoznala na stanici :-) Tak ja neviem, mozno som ina...
Odpovedať
A mozno sme vsetky uplne slepe..
Odpovedať
emkaa nas uz pozna skoro vsetky, len mi ju nie... :-o si ma moc nepotesila, som si myslela, ze v GA bude lepsi vyber, je tam este 1 obuv pri svetelnej smerom na stanicu, ale kde najdeme kosele? Jedine v univerzali...vlastne kde su v GA obchody, len na tej hlavnej?
Odpovedať
kaprik, ale teba odniekial z videnia poznam uz davnejsie.. ale fakt neviem, kam ta dat :-)
Odpovedať
Ano, ta obuv je ta ista ako v Sa pri luxe. Neviem ci toho tu budu mat viac. A kosele ani neviem. v ouniverzali su obleky, tak snad tam a ja o nicom inom neviem. Emkaa, nie si nahodou z Veci?
Odpovedať
Emkaa,ale ked nas niekde zbadas nabuduce,tak sa ohlas.. :-)
Odpovedať
byvala som tam asi 4 roky, ale pred 2 mesiacmi som sa prestahovala spat do Sale
Odpovedať
AJa som vecanka a aj polovicka.
Odpovedať
tak mozno odtial.. evatu, budem sa snazit :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Mam tomu rozumiet tak, ze teraz uz aj csikike ta pozna osobne?
Odpovedať
Nepozna, ja som ju len videla na stanici. Len som si vtedy nebola ista. Tu mi to potom potvrdila, ze to bola ona.
Odpovedať
Aha, a to ked uz tak estujute obe do Ba preco sa neprihovorite jedna druhej?
Odpovedať
kaprik, nie ja som asi slepa, alebo nevsimava, ale po rane necudo, vraj aj emkaa cestuje tym istym vlakom ako ja, len ja neviem kto je...
Odpovedať
Preto vravim, ze ta ma dobre capnut po chrbte, ze ahoj ja som emkaa.
Odpovedať
capnut po chrbte, ved by som umrela od laku, taka zvyknem byt rozospata po rane |-|
Odpovedať
Tak len tak pohladka. :-)
Odpovedať
no hej, asi by som mala ja oslovit, kedze viem, ktora je csikike :-) .. asi som bambava :))))
Odpovedať
Asi to bude tym. Ja by som ju podla fotkyasi nespoznala.
Odpovedať
emkaa, nie si bambava, len asi ked ma vidis rano, tak ta aj chut prejde, bo vacsinou asi zivam a ledva vidim cez zalepene oci :-D
Odpovedať
csikike, to urcite nie :-) cestujem s takym kamaratom, co dnes pomahal tej pani na voziku :-) vsimla si si?
Odpovedať
vsimla som si, ze tam nakladali tu pani, ale nic ine...ja vacsinu cestujem s takou jednou strasne ukecanou babenkou
Odpovedať
hej, poznam ju z videnia z Veci, z autobusu
Odpovedať
ano, je z veci a chodi autobusom, sa zvykne rehtat na mne, ze ma vidi z busu ako slapem na stanicu...miesto toho aby vystupila a pridala sa. :-D
Odpovedať
ahojte, takze vy sa tajne strtavate ]-( a nam nic nepoviete :-( , aj ja chcem zmrzlinku
Odpovedať
zabka, tak s nimi vydzubme a stretnime sa v BA :-D
Odpovedať
Zabka to vobec nebolo take tajne stretnutie, len sme o tom nenapislai verejne, ale keby to malo byt tajne, tak sa spolu neukazujeme na verejnosti. A kratke stretko si mozeme dat, ak budes v Sa. Ja mam ale v poslednej dobe cas, len hned po praci a aj to 1-2 hodinky.
Odpovedať
csikike ;-) , ale nie baby, ja len tak rypkam ... mam fajn naladu, to co som vcera nevybavila, sa mi dnes podarilo a dost rychlo som sa vratila na intrak, akurat som riadne zmokla emkaa ta v sali bola na mna velmi mila, ked osm tam bola prvykrat, ale ked ma znovu videla, uz to nebolo bohvieco,a le aj tak bola zlata, aj ked ta v galante je uzasna a najlepsia, aku som kde stretla pradavacka
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?