Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
Emkaa,pekne saty.. :-)
Odpovedať
kaprik, nie, bola si s nejakou babou
Odpovedať
Ja si inak ziadne mamicky napamatam. takze asi aj keby som ta poznala by som ta nevidela.
Odpovedať
idem skusat aj v piatok, nemala tam vcera tie saty, ktore som chcela.. takze mozno vyhraju tie.. nechcem vela skusat, lebo potom sa nebudem vediet rozhodnut
Odpovedať
evatu, dakujem
Odpovedať
emkaa, kludne skusaj ved si to nechas este ulezat v hlave a ak zaplatis zalohu tak ti plati aj v GA a aj v Tesedikove, takze kludne si vyberaj, hlavne aby si nasla tie prave. ;-) Inac boli pekne tie co si skusala. Mne sa ta babenka v SA moc nepozdava, lebo ked som tam bola, tak mi na vsetky saty povedala, za sa nedaju skratit na moju vysku, tak tam radsej ani nejdem, v ostatnych 2 salonoch su milsie, aspon moja skusenost
Odpovedať
Csikike asi mas pravdu. Mne sa ta baba v Ga, strasne zapacila - bolo velmi mila.
Odpovedať
Emkaa,ako vidim odhalila si len kaprik.. :-) ta baba s nou,to som bola ja.
Odpovedať
Evatu takze sa ku mne priznavas.
Odpovedať
k tebe vzdy,kaprik :-)
Odpovedať
To som rada. :-)
Odpovedať
aj podla mna bola ta v Sali taka trochu divna
Odpovedať
Článok sa načítava...
kaprik, evi, tak vy si davate tajne stretko?
Odpovedať
csikike,to vobec nebolo tajne.. :-)
Odpovedať
..to sme len dostali chut na zmrzlinu :-)
Odpovedať
a hlavne takto za nasimi chrbtami?... :-o
Odpovedať
csikike,ak by to malo byt tajne,tak by sme to teraz nepriznali..
Odpovedať
sa stretavate aj bez nas ;-(
Odpovedať
:-D
Odpovedať
Vidim, ze kym som si odbehla spravit caj, uz ste sa rozpisali. To nebolo tajne stretko, lebo ako hovori evatu vobec nemusela priznat ze to je ona. 8-)
Odpovedať
Ozaj a to stretko nebolo urcite take dlho ako to nase spolocne. Ved mame v plane zopakovat aj to, nie?
Odpovedať
:-) ..to vcerajsie bolo hlavne kvoli tej zmrzline,vsak kaprik
Odpovedať
Ano, ale ako som hovorila, takymto tempom neschodnem.
Odpovedať
Ano, ale ako som hovorila, takymto tempom neschudnem.
Odpovedať
evatu, tak podla tejto fotky by som ta asi tazko spoznala.. :-) nemas teraz svetlejsie vlasy??
Odpovedať
to dufam, uz sa tesim...prave mi volal drahy, ze by sme skocili dnes do GA pozriet kosele a topanky pre neho a este nejake ponuky na zarubne, dvere a plastove okna...
Odpovedať
emkaa,mam... vtedy som mala par mesiacov tmavohnede (take mam v podstate aj svoje..),ale pred svadbou mi do nich kadernicka narobila husty jemny melir,aby sa presvetlili a dala mi gastanovu s troskou cervenej :-) ,no a teraz som si farbila uz sama a mam cervenohnedu.. (moja vlasova historia..)
Odpovedať
Csikike podla mna tie topanky asi nezozeniete. Sice je jedna talianska obuv pod univerzalom, ale neviem aky tam je vyber na panske topanky.
Odpovedať
tak uz v tom mam jasno :-)
Odpovedať
Emka, ale ked sme ta my dve nespoznali, tak asi aj ty vyzeras inak v skutocnosti. Nie?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?