Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
mne sa rustina vobec nepaci, preto som sa ju nechcela ucit, ale viem, ze je vyhodne vediet viac jazykov...napr. polstina je strasne srandovna, tu by som sa lahsie naucila
Odpovedať
No mna to minulo tiez.
Odpovedať
vidim, ze dnes ste naozaj vsetky mimo, ja som sa vratila zo skoly a vy neklebetite :-| , tak dnes sa bude pracovat!
Odpovedať
:-) ale citame..
Odpovedať
citam aj ja, ale moc sa mi nechce vypisovat
Odpovedať
ja som sklamana, som sa dozvedela, ze vsetci uz maju zviazane dip a ja este ani posledne kapitoly nemam :-( , budem musiet makat
Odpovedať
zabka, ale ved vies, ze pod tlakom sa robi najlepsie ;-)
Odpovedať
no ano, ale je mi do placu, ze som taka neschopna, ja to odovzdam najskor o tyzden |-|
Odpovedať
nie si neschopna, len to budes mat prepracovanejsie ;-)
Odpovedať
Zabka nic si z toho nerob.
Odpovedať
baby mne sa uz vcera ked sme odchadzali z tanecnej chcelo plakat a momentalne znova, uz mam nervy asi moc napate
Odpovedať
V prvom rade na to nesmies mysliet (viem o com hovorim). Daj si pauzu, chod von napr. nakupovat, zabudni na vsetko a s cistou hlavou sa ti bude robit lepsie.
Odpovedať
Článok sa načítava...
kaprik prave preto som sa dnes zbytocne presla do skoly, aby som prisla na ine myslienky, nepomohlo ... no co uz ... tak co vy pracujuce? uz je vam lepsie, ste prebrate?
Odpovedať
zdravím :-)
Odpovedať
ahojte, mne prave skoncila angl. tak som zase tu. Zabka, ked ta prepadne smutok, tak si spomen, ze kolko toho uz viete tancovat, alebo si spomen na nas, co sme s tym este ani nezacali, hned ti bude veselsie
Odpovedať
no neviem, ci je prave to utecha a le konecne sme vcera tancovali valcik a drah yto zhodnotil citujem"tak to na potom nepojde nikdy", ked som mu povedala, ze tak rychlo neviem ist ... tanecna nie je utecha, ale na zaver sme tancovali letkiss a to bola sranda, to si dame na svadbe ahoj emkaa, album sa ti zaplna
Odpovedať
no vidis, mne to letkiss, takto nic nehovori
Odpovedať
taka divocina, skor na odreaogavnie a mozno som to zle napisala a co anglictińa? co nove vies?
Odpovedať
ale ani nevrav, som zistila, ze som blba z toho, dnes same nove slovicka... :-(
Odpovedať
neznasam sa ucit slovicka, to je hnus, moj najvacsi problem
Odpovedať
slovicka sa este daju, len ta gramatika a casy, bleeee. Nebavi ma to ked to nepouzivam. Chvilu to viem, ale rychlo to zabudnem :-S
Odpovedať
Ja sa asi tazko ucim jazyk celkovo. Ono by to asi potrebovalo komunikovat.
Odpovedať
kaprik, to je podla mna najdolezitejsie, ja nam len 2x1 hodinu do tyzdna a podla mna je to dost malo nato, aby som sa naucila... chapem sice ovela viac ako predtym (na VS zabka vie aku sme mali ang.) ale aj tak to nie je dost.
Odpovedať
hmm tak ta anglictina bola na houby, ale ak by neboli take lektorky, bolo b to fajn, lebo clovek sa nauci chemicke veci, ale ten ich pristup, bleeee
Odpovedať
zabka, tak ako si pokrocila s DP?
Odpovedať
Ja som si dnes v praci stihla napisat 2 strany. Pre mna aj to je nieco.
Odpovedať
dobre padol nam net a ja vyhodnocujem, snad do vecera budem hotova a zajtra zbucham zavery, ale silne pochybujem o sebe :-S
Odpovedať
zabka, nepochybuj, uvidis, ze nas zajtra uvitas tym, ze uz mas vsetko aj vytlacene a hotove na poslednu kontrolu a viazanie. kaprik, aj 2 plodne strany su viac ako nic ;-) , si na dobrej ceste
Odpovedať
Uz len pridat na tento semester 32 a mozno by to aj bolo. Sice doma mam takych 10, takze uz sa zlepsujem. Zajtra tu tiez nebudu sefovci, tak snad stihnem tiez par stran. Sice rano tu hned nebudem, lebo mame s polickou rande u zubara.
Odpovedať
kaprik, takze mas 12 z 32, to je super ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?