Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
no ja som si vcera akurat voskom trhala a dakujem pekne no jasne utekaj na slniecko!
Odpovedať
Tak zatial pa pa a prijemny zvysok dna.. :-)
Odpovedať
papa
Odpovedať
Dobre rano..salanky :-)
Odpovedať
Dnes si sikulka! Predbehla si nas.
Odpovedať
Aspon raz sa mi to podarilo :-)
Odpovedať
Ahojte, uz aj ja som v praci
Odpovedať
Mne sa rano nechcelo vstavat, a tak to vyzera ze este stale som neni prebrana.
Odpovedať
dobre rano bambulky :-)
Odpovedať
zabka, zase zmenene foto ;-)
Odpovedať
hej som sa vcera vratila ku klasike, neviem ako vy ale mne sa dnes nic nechce, vobec nic
Odpovedať
to nas je asi viac, a kde si teraz v robote alebo na intraku?
Odpovedať
Článok sa načítava...
na intraku, robim az v piatok, citam, ze kaprik ma asi podobnu diagnozu, ja som cela dolamana a ubolena evi, co tak skoro?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky babenky :-) Vidím, že dnes asi zapadnem do klubu. Tiež by som radšej leňošila |-|
Odpovedať
sa tu aj pomaly nazbierame ;-)
Odpovedať
Mne hovorte. Vyzera to tak, ze dnes sa opat nenarobim.
Odpovedať
:-D kaprik to nevadi ;-) aj aj som prave zistiila, ze nemozem ist do skoly do labaku, lebo tam nikto nie je a nemozem ziskat grafy z pociitacov :-S zabijem dva dni a to to mam v piatok odovzdat
Odpovedať
ja budem mat za chvilu angl., ale sa mi vobec nechce :-(
Odpovedať
ides spikovat? teda, to ti platia sefovci? aj ja by som chcela
Odpovedať
chlapik chodi k nam do firmy a snazi sa nas nieco naucit x-)
Odpovedať
No to by sa hodilo aj mne. Hnabim sa ale na to kolko rokov som sa ju ucila, vobec ju neovladam. Mam v plane od januara chodit na sokremne hod.
Odpovedať
aj ja, ale skor sa hanbim, ze nemecky neceknem po 8 rokoch ucenia!
Odpovedať
s nemcinou som na tom tiez tak, ibaze 9 rokov mam za sebou, i ked na strednej som chodila aj na sutaze, teraz len nieco rozumiem, ale akonahle mam nieco povedat tak onemiem :-S
Odpovedať
Zabka..dnes lamem rekord :-) ,akosi som nevedela spat,aj drahy sa cudoval,ze uz som hore.
Odpovedať
Tak ja som sa ucila aj nemecky aj anglicky,aj by som este co to rozumela,ale tiez som na tom ako csikike,ked mam ceknut,tak koncim.. :-( Mala by som s tym nieco robit. Ale takto som na tom aj s madarcinou.. :-)
Odpovedať
csikike presne! no ja som sa rozhodla rozhybat a idem do tej skoly, niekoho tam zalarmujem a aspon ma to preberie :-D
Odpovedať
Ozaj,ked uz mame temu reci..ucili ste sa niektora po rusky?
Odpovedať
evi, ja som sa ucili po rusky asi 1 hodinu...mali sme ju nepovinnu, ale museli sme chodit, tak som si dala napisat list od rodicov, ze si nepraju aby som chodila a tym som asi zahajila protest a pridali sa vsetci, takze nakoniec rustinu zrusili. S madarcinou som na tom celkom dobre, denne v nej komunikujem...mozno zachvilu aj pracovne
Odpovedať
ja som ten statsny prvy rocnik, co ju nemal ;-) takze vobeec a doplatila som na to v riskuj :-| tam o tom bola cela jedna tema
Odpovedať
Ja som rustinu mala a vobec to nelutujem..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?