Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
na tlac s pauzakom ti odporucam laserovku, nie atramentovu, bo ak tam chces mat nieco farebne, tak ti to bude vlnit.
Odpovedať
nie asi cierne, skusim jedno a uvidim, ale ako poznam drahusika, tak ani to nebude ono, aleee uz n ato kaslem
Odpovedať
a keby ste si nerobili sami oznamenie, tak koho odporucate?
Odpovedať
ak tam nebude vela tlaceneho tak to je v pohode, neboj urcite najdes nieco co sa bude pacit aj drahemu, aj ked uz mate iba okolo 50 dni
Odpovedať
emkaa klasicky vyber mas v salskom salone, take najdes vacsinou vsade a potom ti este kaprik moze povedat, kde pozerali oni (niekde pri stanici)
Odpovedať
o tom pri stanici som pocula keby som si nieco nakreslila, urobia mi to niekde?
Odpovedať
tak to ti nepoviem, to uz potom musi byt graficke studio a ked mate malu svadbu, nechcete to skusit svojpomocne?
Odpovedať
nemam predstavu ako
Odpovedať
a mas obrazok ako by to malo vyzerat? pozerala si uz na nete, napriklad avepress, je firma, co ma na nete obrazky a su to tie co ponuka salon angelika
Odpovedať
pozri v mojom albume
Odpovedať
Alebo aj pamas. A v Sa mozno faxcopy robia, ale to neviem naisto. Tam ti to asi aj spracuju.
Odpovedať
jeeej emkaa to je krasnucke a hlavne neokukane, to by som ja osobne skusila sama na atramentovej, pripadne laserovej v robote, nakreslit, to nie je problem je to velmi chutnucke :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
dakujem :-) mam radsej take jednoduche veci
Odpovedať
Ja sa na dnes lucim. Idem este pracovat, takze sa sem uz dnes nepozriem.
Odpovedať
maj sa pekne kaprik
Odpovedať
dobre kaprik, pekny dnik zelam, papa :-)
Odpovedať
a takéto chcem motto: Choď s tým, kto ťa má rád. (V. Hugo)
Odpovedať
moj bol proti takym osuchanym veciam, tak som sa raz nahnevala a povedala, nech teda vyberie text aky chce, on to spravil a ja som vyrobila oznamka a az pred par tyzdnami sa priznal, ze ten text bol len taky narychlo, ze on nechel to ]-( , som myslela, ze ho pretrhnem,a le uz ma smolu, uz bude to co dal: ... budeme stastni, lebo chceme byt stastni ... , som dala oznamko do albumu a nejako sa ten slogan uchytil a nachadzam ho na oznameniach ;-( aj ceskych
Odpovedať
aj na tej stránke je, ktorú som ti poslala v IP
Odpovedať
a aké máte oznámenie?
Odpovedať
hej viem, asi odtial to drahy vytiahol, ich oznamenia sa mi velmi pacili, ale su velmi drahe
Odpovedať
teraz idem, ak by som už neprišla, tak zajtra :-) pekný deň
Odpovedať
Ja som si na chvilku odskocila k praci a vy ste uz tolko toho stihli prebrat.. :-)
Odpovedať
zabka..jasne,pojdem s kosikom na trh,aspon sa tu rychlejsie pozoznamujem :-D
Odpovedať
:-D zo starymi klebetnymi babkami? emik ajoj
Odpovedať
:-D to by som si velmi nepomohla,ze?
Odpovedať
to ani nie, ale na druhej strane by si bola v obraze co sa v sali deje :-) , cenny zdroj informacii
Odpovedať
NO,to ano..Som sa prave zacitala do diskusie o podpazusi.. :-)
Odpovedať
a co zaujimave tam pisu? ja uz konecne opat pracujem a o chvilu pojdem robit asi nieco, lebo uz ma chyta unava od tej monotonnej prace
Odpovedať
Ja to tu uz tiez planujem cele vypnut a idem von na dvor,ved dnes je tak krasne.. V tej diskusii ma zaujalo,ze jedna kocka pouziva depilaciu aj na oblast bikin.To ja som dva razy skusala na nohy a mala som dost..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?