Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
c sikike no neviem, ten moj bude asi krutit nosom, ale doma to zboznuju, zalezi od chuti a hlavne uvidis!
Odpovedať
emkaa, tak najskor rychlo na matriku. Aj ja to chcem mat ako burinu...v akuflande stala trocha viac, ak sa dobre pamatam tak bola 49.-
Odpovedať
teda, nikdy by ma to nenapadlo, moja babka to kantri, len co to zacne rast a otec doma nechal uz len jeden koren, evi, tak skoc na trhovisko aj s kosikom :-D
Odpovedať
a presne vo stvrtok som chcela... tak zeby som isla zajtra? musim zorganizovat ludi, co pojdu so mnou :-)
Odpovedať
no je lepsie ist v stredu, v pondelok ich davaju cistit, ale aj zajtra by uz mohli mat poobede vycistene saty
Odpovedať
kaprik, tak to je fajn.. nebudem sa ponahlat
Odpovedať
zabka, je nasa odbornicka na saty ;-) ...ma vsetko prekukane. Som zvedava ako to budu riesit na matrike ked je dost ludi, ktory chcu 9.9. to bude stylom kto skor pride?
Odpovedať
Ja som to pochopila tak, ze hej. Ale po znamostiach sa da vsetko.
Odpovedať
no, ked sa mi neujde termin, tak budem mat o tyzden neskor.. vobec ma to netrapi :-)
Odpovedať
inak hej pravda, a navyse v jednom kostole :-D , mozno by ste mali ist podla stylu kaprika, ist teraz a dosiahnut, nech si vas aspon ceruzkov poznacia, kde to chcete mat emkaa? inak dnes som objavila aj stranku lukasa, konecne (ak tam budes mat hostinu, neviem,ci ty alebo alen)
Odpovedať
kaprik.. ale ked mam este 3 tyzdne, tak sa nemusim teraz o to starat, ja som to zase tak myslela :-)
Odpovedať
hej csikike som a rada, by som sla na dalsie kolo, mna to bavilo a stale sa hram s tou myslienkou otvorit si vlastny salon, zo vsetkymi sluzbami, co sa bude dat abudem distribuovat modely eddy k a bonny bridal :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
len potom je tazke planovat nieco dopredu, hlavne ak mas zosuladit hudbu a miestnost :-(
Odpovedať
kaprik vy uz mate termin isty?
Odpovedať
zabka, ja budem radit ohladom burin ;-)
Odpovedať
no to je jasne, ze nepojdem na matriku tyzden predtym, ako chcem mat sobas.. :-) ale my chceme mat malicku svadbu, mame cloveka na hudbu (aspon dufam) a miestnost tiez, len v tejto chvili to nie je este iste...
Odpovedať
csikike samozrejme, vam budem dohadzovat do kvetinarstva, niekomu do skraslovacich a taaaaak, ale to je este daleka buducnost ...
Odpovedať
dnes som tu cely den, do kelu :-D
Odpovedať
emkaa, takto zacala aj nasa zavislost
Odpovedať
ozaj, ked sme pri kvetoch, uz mate iste kytice a tak? aj viete, kolko tie vase stoja?
Odpovedať
:-D a dnes nam to super ide, ja uz asi dve hodiny nerobim, to co mam a pisem si striedavo s vami a s drahym :-D , ale nemenila by som!
Odpovedať
Nas termin je isty. 12.8.2006, 16:30 MU Sala. Tento tyzden aj oznamenia objednam.
Odpovedať
zabka, dohadzovat nemusis, ja len poradim, potom kde si da spravit je uz jedno
Odpovedať
dobre, tak budes poradca ;-) , kaprik super a nenasla si este obrazok toho vasho oznamka? ja sa s nimi tak skoro hrat nebudem, ale asi vymyslim nieco ine
Odpovedať
No vlastne viem ti napisat kde to najdes - ale nemame tie za 10,-Sk zo Sale ale z fy. pamas.
Odpovedať
dobre napis, mrknem
Odpovedať
zabka, chces menit oznamko?
Odpovedať
rozmyslam, nad tym skusit to predsa len z tym pauzakom, ale neviem ... drahy zacal, ze tie srdiecka su gycovite, tak som mu povedasla, ze mne sa aj tak paci ten typ bez nich len z textom ... takze sa musime znovu porozpravat, len nie teraz
Odpovedať
a co tak nieco taketo: http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... je to o rozmeroch, ze ti na 1 stranku vyjde 6 ks
Odpovedať
v podstate ano, nasla som jeden fajny obrazok na ceskej stranke, ale najprv musim ten pauzak otestovat, ci je to vobec realne
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?