Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
hned to vyzera inak s tymi fotkami..
Odpovedať
tak už som tam nejakú prilepila
Odpovedať
tak na tejto fotke ta fakt nespoznat ;-) , ale asi to bol ucel :-D
Odpovedať
tak trochu bol :-D
Odpovedať
takze zase neviem o koho ide, asi si budem musiet zmenit foto aj ja, bo mna je poznat :-N
Odpovedať
dobre, tak som vymenila
Odpovedať
ja som asi nevsimava, ale nespoznavam ta :-x
Odpovedať
to nevadí, ja som celkom rada anonymná :-)
Odpovedať
Takto to je ozaj krajsie, ale ja onedlho budem opat ruzovucka.
Odpovedať
preco chces byt ruzovucka? :-|
Odpovedať
Nechcem aby na mna natrafil niekto z prace.
Odpovedať
tak si skus pohladat taku zahadnejsiu, menej viditelnu 8-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
No dobre, doma skusim popozerat co mam.
Odpovedať
vazne to takto vyzera lepsie ;-)
Odpovedať
kaprik, aj ty si mi nejaká povedomá ... ale netuším, odkiaľ by som ťa mohla poznať
Odpovedať
a co obed bambulky chystate sa? a co dobre budete mat? mna nenapada nic zaujimave, co by som navarila inak csikike mas ten recept na ruske rezy? som si to dnes citala a doma mam recept
Odpovedať
nasla som na nete a bol uzasny, mal velky uspech ;-)
Odpovedať
super, ja som sa chystala piect rebarborovo tvarohovy kolc, ale nedostala som sa k tomu, snad o dva tyzdne, ked pridu svokrovci, taky kolac urcite nepoznaju
Odpovedať
ja sa uz vytesujem, ze najblizsie uz budem piect v novom bytiku, ale dovtedy to nevydrzim a nieco upeceniem aj skor, len neviem co
Odpovedať
vidim, ze vy ste take uz skoro gazdinky.. dobre zaostavam :-)
Odpovedať
nic si z toho nerob, ja varim len kazdy druhy tyzden zatial, ale strasne rada peciem... ;-)
Odpovedať
juuj presne tak aj ja sa tesim, az budem v novom bytiku na novom sporaciku vyvrat a hlavne vypekat! nie tuto na platnicke ... emkaa ani nie som super gazdina, varit sa len ucim ale peciem rada od detstva a nakolko moja mama nerada, tak na sviatky som sa vzdy mohla prejavit
Odpovedať
varit musim kazdy tyzden (ale vacsinou len cez vikend), ak cez vikend nejeme u niekoho ineho :-) ale na vypekanie teda nie som
Odpovedať
emkaa tak to teda hej, mna bavi varit, len ked mam naladu, nechce sa mi ked "musim" :-S a hlavne ked nevieme, co chceme ako dnes
Odpovedať
teraz som nasla super stranku s receptami tak mi len slinky tecu, kuknite aj vy: www.labuznik.com
Odpovedať
zabka a este tazsie to je, ked nemame radi rovnake jedla :-)
Odpovedať
idem mrknut, ja mam strasnu chut na smotanovu tortu, svokra robila, ked sme boli u nich, len to odkladam na cas oslavy, mnaaam
Odpovedať
smotanovu tortu - myslis tu nepecenu?
Odpovedať
baby, nerobte to, ja sa len preklikavam a slintam, by som pozrala vsetko, taka som hladna :-o
Odpovedať
Tak ak vam nevadi, tak by som si nechala toto foto.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?