Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
Aj drahy vravel,ze topanky sa tam oplatia..,ze je dobry vyber.
Odpovedať
no tak na topanocky asi pojdem aj ja
Odpovedať
Zabka ak chces tak chod, ale ja osobne si myslim, ze tam nie je lepsi vyber ako v Ba.
Odpovedať
no lenze v ba nic moc som nenasla, najskor urcite skusim trencin, ked s drahym pojdeme do bn a potom bud nitra alebo trnava
Odpovedať
Skus, len som si myslela, ze u vas v Ba je urcite ovela viac obchodov. Aj my sme rozmyslali ze tam pojdeme na obrucky, lae moc centrum nepozname, len tie obchodaky. Sice snubny sa kupoval v primmose, ale pocula som na nich staznosti na fore, tak neviem.
Odpovedať
no primossa bola na nase pomery draha, my sme tiez chceli odtial (ale ked nam na vystave povedali 6000 za jednu), tak sme si to rozmysleli. V ba ti v podstate staci obchodna, tam je asi 6 obchodov, ale vacsinou maju to iste len s inymi cenami ... a take ako si ty chcela som nevidela v tych nakupnych centrach to podla mna bolo o nicom a zbytocne drahe
Odpovedať
ahojte bambulky, tak ako vikendujete? ja uz mam pondelok, akosi som posunuta v case :-D dnes som bludila po nete so salonmi a "nas" ma novu stranku (konecne!) a su tam najnovsie modely a aj moj 8-) :-D , modelku robila aj ta zlatunka holka z galanty a predpokladam, ze jej sestra, sa podobali som smutna, nemam si s kym pokecat uz dva dni :-S
Odpovedať
tak som si len tak klikla sem na salianky, ved moja mamik je tiez odtial, vlcany, a vidim zab_ka, ze tu nemas baby na pokec, cez IP je to fajn, len tie RE:RE:RE:... no vidim, ze sa zhanate po botickach, ja som to vyriesila cez bialebuty a obrucky, no podrzte sa, beriem si zlatnika, co poviete :-D
Odpovedať
no zlatnika za manzela, chcel ta aj prekvapit prstenom? ci ste vyberali spolu?
Odpovedať
okolo toho je cela telenovela, zvyknem si kupovat emmu, a v jednom cisle, asi spred 3 rokov bol jeden model od sheronu, biele zlato a v nom presne kocky v 2 radoch a po bokoch, no a ja mu vravim, ze az raz budeme planovat svadbu, taketo obrucky by som chcela x-) pozri si ich a dobre zapamataj...no a teraz, ked ta svadba je uz na spadnutie, tak som mu to pripomenula a on iba ockami prevratil, ze uz na to zabudol, ci si nepamatam ja na ne lepsie ]-( to vies ako ma to rozhodilo, chlapi, skus sa na nich v niecom spolahnut :-S nuz skoda, ze som si to cislo neodlozila :-( no tak uz mame teraz jednu obrucku hotovu, moju samozrejme, avsak miesto kocociek, mam obdlzniky :-o, lebo som nechcela siroke, a na uzkych by tie kocky nevyzneli ;-( takze aj na kamienky musim zabudnut, lebo by to narusilo symetriu :-S inak je pravda, ze obuvnikove deti chodia bose a krajcirove hole :-D moj drahy robi obrucky vsetkym dookola, len tie nase bude robit asi den pred ]-(
Odpovedať
no mas pravdu, nastastie my sme spolu vyberali aj snubny aj obrucky, nerada by som bola nemilo prekvapena
Odpovedať
moja sesterka s mojim bratrancom si tiez nedavno kupili obrucky a stali ich 10tis. no a moj drahy povedal, ze vyrobit ich stoji tak polovicu, mozno aj menej. no ale ked obchodnici musia tiez z niecoho zit, no nie?
Odpovedať
Článok sa načítava...
my mame tiez fajn cenu za obrucky a to 6,7 v obchode oproti za ne chceli 10 :-)
Odpovedať
no vidis, niekedy sa ti fakt oplati obehat vsetko a az potom sa rozhodnut x-) my sme vsetko sili horucou ihlou a tak sa nam vsetko ruca, no dufam, ze aspon zivot po :-) naberie ten spravny smer, ved je to len svadba, tak co tam toho, zivot trva dlhsie ako len jeden den, takze, ked nejde o zivot... ;-)
Odpovedať
no ved uvidis, mas to za chvilu
Odpovedať
no ved, porozpravam detaily, dufam, ze hlavne budem spokojna ja s mojou polovickou, druhi ma netrapia, ved je to predsa mojasvadba, no nie? ;-)
Odpovedať
ahojte, kde ste vsetky? zabka, ako ste pokrocili s bytom?
Odpovedať
Ahoj! Ja som tu. A vy ako ste dopadli? U nas sa nic noveho nedeja, akorat ma vytocili v skole v sobotu.
Odpovedať
co sa stalo? Minuli sme v piatok 1 milion... :-o
Odpovedať
ahojte! csikike, ten sa rychlo mina vsaaaak 8-) kaprik, co ti vyviedli?
Odpovedať
Ale uz mate aspon bytik. Ale nic moc, len sa mi vsetko nahromazdilo na 1 kopu.
Odpovedať
to poznam...ale kupila som aj drahemu svadobnu koselu a zajtra ideme vybrat farbu obleku a potom topanky, uz je nacase...ale nikde nemaju tmavozelenu kratkorukovovu koselu ]-(
Odpovedať
s bytikom hmmm sme na tom tak, ze notar dostal 9300 sk, cakame 15 dni, kym nadobubne dedicstvo platnost, potom sa ide na sud po peciatku a ide sa to za 3000 darovat a budeme cakat opat 15 dni a potom uhanat kataster ... aspon tak mam informovali a doma sme si sa s ocinom dohodli, ze nam ho pomoze zrekonstruovat
Odpovedať
csikike, nenasla si este? pozerala si aj v galate ci este nie?
Odpovedať
to je super, takze uz pozerate vecicky na prerabanie? kachlicky, vanu...a tak?
Odpovedať
Ja som si cez vikend kupila samodrzky. Zabka v obovi vedla DM drogerie maju aj za 200 Sk,
Odpovedať
kaprik, mas aj foto? v ga som nepozerala, ani neviem kde by som mala kuknut...viete nieco?
Odpovedať
csikike, nie mame ine starosti, hori termin a navyse nasi rodicia si dohaduju rande 8-) kaprik, to je velmi dobra cena! a akej farby si si kupila? ja nemam rada tu obuv, lebo su tam predavacky moje byvale "kamaratky" ale kvoli takej cene sa prekonam a aka je to znacka?
Odpovedať
Nemam foto, ale to som kupovala v Sa. No ja som si kupovala biele. Ale prekvapilo ma to, ze nie su take sklaenkove, ako si kupujem napr. hnede. Ale pozerala som aj v tom BEPONE a tam mali tiez taku kvalitu. Myslela som si ze svadobne pancusky su krajsie.
Odpovedať
ja sa chystam na samodrzky do obuvi pri luxe,lebo chcem aby mali sirsiu cipku a tam vraj maju :-N
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?