Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
alen, IP ti napisem kolko to vychadza
Odpovedať
co ste vsetky stichli? pracujete?
Odpovedať
Hej, ja uz opat makam.
Odpovedať
Neviem ci sem stihnem mrknut v praci, ale doma by som mala byt pri PC (ak ma moc nepotrapi zubar).
Odpovedať
inak ja sa musim pochvalit, dnes idem na konkurz do riskuj :-D , idem sa trochu otestovat. Takze ja tu poobede nebudem, zasadne sem moj muzik, konecne domeral a ide spisovat a ja sa budem flakat po meste.
Odpovedať
teda, zabka, budeme drzat palce nech ich tam financne zruinujes ;-)
Odpovedať
Zabka,potom daj vediet,ako si dopadla..
Odpovedať
jaaaaj holky dakujem, ale do tv este neleziem, teraz len musim spravit testik a potom ma niekedy zavolaju (predpokladam, ze az v septembri), dovtedy sa cez leto nabiflim a pojdem nam skusit cosi vyhrat .... ale to je este daleko a vela tomu nedavam, ale nemozem povedat, ze som sa nesnazila nam prilepsit :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Chelou, ja som Vás na chvíľu vymenila za obed, no už som späť. zab_ka je šikovná, držím palce nech to výde ;-)
Odpovedať
dakujem, hmmm vsetci asi obeduju ... tak idem aj ja papat :-|
Odpovedať
Ahojte! Zabka, ako si dopadla vcera?
Odpovedať
ajooj kaprik, ja ze dnes tu nikto nebude =-) no ak myslis sutaz tak asi dobre, bol to test na 20 min :-D 60 otazok, ak mas 30 spravne ides do tv, nahanali ludi uz na buducotyzdnove vysielanie, ale ja som si dala, ze najskor mozem ist az v auguste, takze mam cas sa cez leto doucit :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
ale zistila som, ze mam dost velke medzere 8-) , co by som exte pred par rokmi vedela :-|
Odpovedať
Neboj, to cez leto dozenies. A ako to ze uz do buducotyzdnoveho, co maju mala ludi.
Odpovedať
asi ano a asi sa nejaki nemohli dostavit, takze hrabali, tocit sa ma este do polky juna, tak musia zohnat fanusikov :-D
Odpovedať
Inak, co planujete na vikendik.
Odpovedať
niektore z otazok: ako sa nazyva choroba s poruchou zrazanlivosti krvi aky je najvacsi hrad na svete akej automobilke patri znacka micra ako sa nazyva vestenie buducnosti pomocou zvierat kto hral hlavnu ulohu vo filme obcan cane prvy americky prezident napiste znacku Hz v ktorom state sa nachadza maccu picchu kto prvy preletel cez atlantik v ktorom oceane je perzsky zaliv co znamena USD ako sa nazyvaju americke letecke sily co vynasiel sax kolko parov vajecnikov na zena kto bol kontroverzny rakusky prezident v rokoch 1982-1991 ... niektore som vedela a niektore boli haluzne ....
Odpovedať
Tak to sa ti vobec necudujem. Ja sa priznam moc ani tieto relacie nesledujem, lebo na to nemam cas.
Odpovedať
Ahojte.. Zabka,tak to si mala vesele.. :-) ,ale dufam,ze ta tam potom aj uvidime a budeme ti drzat palceky..A som prekvapena,ze maju tak malo ludi.
Odpovedať
no ale ved prave o to mi ide, ze to nikto nesleduje :-D , no ved uvidime a co ty a zubky? prezila si v pohode?
Odpovedať
No prezila som to, ale vecer som bola taka znicena, ze som si musela ist lahnut a tak som vlastne vcera nic neurobila. Akurat sme sa bavili s polovickou, kedy pojdeme mrknut obrucky. Mozno o dva tyzdne, ked uz budem mat volno v skole.
Odpovedať
my ani nehovor, ja som mala cca od 10 vcera problemy mat oci otvorene a bola som cely den jak mechom udreta, vecer sme sa s drahym chytili a ja som spala uz o 8smej ako som bola znicena a pritom z nicoho! no nastastie dnes makam uz od siestej a kym tu neboli ludia, tak som dost aj napisala, tak som si to vykompenzovala a kam pojdete na obrucky? do nitrry?
Odpovedať
Do nitry alebo trnavy.
Odpovedať
aha vidis aj trnavu, je blizko a ako som citala tu na fore, baby su spokojne, ze aj ceny su fajn, rozhodne by som neodporucala nas zlatokov, lebo tam ti ani cenu nevedia povedat, a s vyslednou nemusis byt spokojna, aj ked vyber je pekny
Odpovedať
No ked nic lepsie nenajdeme, tak mam 1 vyhliadnuty v zlatokove, ale citim ze to nie je presno to, po com tuzim.
Odpovedať
A este nieco. Ja do TT chodim do skoly, a viem ze tam je velky vyber. Na jednej ulicai mas snad aj 10 zlatnictiev.
Odpovedať
no vidis, to som zabudla :-D , takze uz mas aj ako taky prehlad, super ;-)
Odpovedať
To hej, ale stale mam pocit ze mi tie obrucky na ruke nepristanu.
Odpovedať
kaprik a celkovo sa v TT ako nakupuje? Je tam vyber?
Odpovedať
Ani neviem, moc tam nenakupujem. Zvikla som si topanky.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?