Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
No..ja sa tiez obcas citim ako drevo :-) ,ale celkom ma to zacalo bavit,tak sa to snad zlepsi.
Odpovedať
..len si rypni zabka,ked ti to robi radost. :-D len aby si tie deturence nemala skor ako ja..(ale uz sa na tom pracuje..) :-)
Odpovedať
:-D dakujem, aspon cosi mi urobi dnes radost, ked si mozem rypnut a nestras ziadne zabiatka, najskor evatuovci!
Odpovedať
zabka :-)
Odpovedať
Ahojte! Tak ako vidim, opat ste aktivne. Ja makam, len terz mam chvilocku cas.
Odpovedať
Profilova fotka
Zab_ka a koľko máš ty? Ak teda sa môžem ;-)
Odpovedať
Momentalne mam chaos y dvoch "novych", lebo nestiham poriadne citat prispevky. Inak ja mam 26, ked sa o tom hovori.
Odpovedať
Ahoj kaprik.V poslednom case toho mas asi vela..Uz si sa psychicky pripravila na navstevu zubara?
Odpovedať
ajooj kaprik, aspon na chvilu ze si skocila
Odpovedať
No pripravujem sa.
Odpovedať
Profilova fotka
Tak aj odomňa ahoj ;-)
Odpovedať
alen ja mam 24, takze si najmladsia, myslim, ze csikike ma 25-26
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Dúfam, že Vám to nevadí babenky :-N
Odpovedať
No mne to neprakaza.
Odpovedať
Alen-ani nahodou. :-)
Odpovedať
ahojte, dnes mam kopec prace, ale snad budem stihat sem behat. Ja budem mat tento rok uz 27, ale este 1/2 roka len sladkych 26
Odpovedať
juuuj teda aj ty? hmmm, som netusila, ze som bola najmladsia .... emkaa a ty sa nepridas do debaty? prezrad aj ty nieco o sebe :-)
Odpovedať
ja musim ist robit ryzovy nakyp pre draheho a vyprat ponozky, tiez tu asi moc nebudem
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj csikike. Dnes toho máte všetky veľa. Ja milujem štvrtky - vtedy si viem nájsť čas aj na iné ako na prácu ;-) A dík za podboru kočky. V práci si ani neuvedomujem koľko mám, pripadám si tu na 30 :-)
Odpovedať
aby som sa pridala k vekovej téme :-) - budem mať v lete 28
Odpovedať
zabka, co aj ja? Ze som stara? Moj drahy mi to vynahradza :-D , dnes ma 24 :-D . Alen- da Vinciho kod je perfektna kniha, som ju mala za 2 dni, som ani spat nemohla, bo som bola zvedava :-N
Odpovedať
coze? teeeeda, co sa clovek dozvie 8-) , aj moj je mladsi ale iba o 19 dni :-D emkaa a co robis?
Odpovedať
medzi nami je rovno 900 dni :-N , ale mam aj celkom dobru spravu, banka nam nakoniec da 940 000.-
Odpovedať
ako to? co sa stalo? sa bol drahy pytat?
Odpovedať
Tak to je uz csikike lepsie. Ja som od polovicky maladsia, a to o necele dva roky.
Odpovedať
asi im pohrozil alebo ich ukecal :-N , ale sa vytesujem, zajtra sa ideme upisat na 25 rokov zadlzenia :-o
Odpovedať
csikike,ale aspon sa vam to podarilo.
Odpovedať
ano aspon sa vam to podarilo, x-) tesim sa s vami, ja budem dnes o tretej snad tiez mudrejsia
Odpovedať
zab_ka som asistentka riaditeľa (alebo sekretárka ;-) ) v úplne maličkej firme v BA
Odpovedať
Profilova fotka
Gratuľujem Csikike, no ale je to veľká suma na málinko rokov, dosť veľká suma na mes. spálty ( aj ja zháňam hypo, tak sa len tak zaujímam - prepáč ) To je tá dúha čo som spomýnala :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?