Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
ahoj, vcelku fajn a co ty? inak co keby si nam o sebe prezradila nieco viac? ;-)
Odpovedať
Ahojte. :-)
Odpovedať
ahojte, aka bola tanecna?
Odpovedať
ahojte bambulky, tanecna :-S , hmmm zaujimava
Odpovedať
Ozaj,zabka a co sa teraz ucite?
Odpovedať
ten prvy tanec neviem co bol a potom znovu cacu a rumbu, asi budeme na svadbe tancovat cacu, tu opakujeme stale dokola a idse nam asi najviac :-D
Odpovedať
..ved si nacvicte klasicky valcik,polku.. :-)
Odpovedať
Inak si myslim,ze z hosti,kto s tebou pojde tancovat,aj tak bude kazdy tancovat inak a niekedy je to fakt horor sa niekomu v tanci prisposobit..(hlavne,ked ten druhy vobec nevie..)
Odpovedať
hej ale vcera sme sa tiez smiali, ze budeme hosti ucit cacu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Takže ešte raz ahojte :-) zab_ka a čo také by si chcela vedieť? A ja mám tiež otázku, na tanečnú chodíš kvôli svadbe? To nie je zlý nápad, ako to funguje?
Odpovedať
Tak to by ste im mali dat spolu s pozvankou aj karticku,ze co sa bude tancovat :-)
Odpovedať
:-D to nie je zly napad, prednesiem polovicke ;-) sukromna tanecna
Odpovedať
Článok sa načítava...
:-)
Odpovedať
alen ano kvolôi svadbe, ja som drevo a nech sa nemusim hanbit tancovat so svokrom a taaaak no napriklad nam povedz co robis
Odpovedať
Profilova fotka
Pracujem tu v SA ako sekretárka a ako je to s Vami kočky?
Odpovedať
ja studujem v blave, csikike pracuje v ba, kaprik v galante a evicka doma ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
WOW si informovaná ;-) Super, že si toto tu dala dokopy :-D
Odpovedať
:-) Zabka,ty si to pekne zhodnotila.. (ja doma,ale pracujem pre fa v BA)
Odpovedať
Alen a ak to nie je tajomstvo,v akej oblasti..? (nazov firmy nemusis..) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Synecta holding, a.s. ;-)
Odpovedať
Nic mi to nehovori..,az tak velmi sa tu este nevyznam. :-) A co tvoj volny cas?
Odpovedať
ahojte všetky
Odpovedať
Profilova fotka
Bohužiaľ patrím medzi generáciu znudených... :-S Ale niečo ako kávičky s kamarátkami a dobrú knihu nevynechám žiadny víkend. A ako ty?
Odpovedať
ahoj emkaa csikike, kde si sa stratila?
Odpovedať
Kolko mas rokov? (netaktna otazka..)
Odpovedať
Este kym som byvala v H. tak to bolo s mojim spolocenskym zivotom o nieco lepsie,to som tiez bola kazdu chvilku niekde s kamaratkami na pokec.Tu v SA je to zatial tak,ze viac-menej visim na krku drahemu :-) ,ale uz sa to pomalicky zlepsuje. Inak tiez neodmietnem dobru knihu,aj ked uz davno som taku nemala.A kedze drahy sa radi medzi sportovcov,tak sa snazim nezaostavat za nim..
Odpovedať
Profilova fotka
22r ;-) Možno veľa možno málo, no niekedy si pripadám ako by som už mala odžitý celý život... A ty?
Odpovedať
28r.
Odpovedať
Profilova fotka
Športovanie je super, no treba si na to navyknúť ( čo u mňa asi nehrozí ) :-D Ja čítam teraz Da Vinciho kód, začalo to super, no nemám čas si v kľude sadnúť zapáliť sviečku a nechať sa unášať príbehom :-)
Odpovedať
evi t sa taka "starucka" =-) :-D cas na deturence 8-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?