Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Asi aj mne už chýbal takýto LEN TAK pokec :-) Som celá uponáhľaná a toto je skvelý relax... Evatu, mám tomu rozmieť tak, že si sa sem prisťahovala? Asi za manželom, však.
Odpovedať
Alen,ano.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak si potom fakt odvážna. Kde si predtým bývala v NZ?
Odpovedať
evi, mne to moj uz znasa v pohode, dokonca sa obas spytuje co je nove s vami ;-)
Odpovedať
csikike,moj to tiez znasa,nic proti tomu nema..to len tak obcas povie zo srandy pred niekym z rodiny.. :-)
Odpovedať
Alen,v hurbanove.A preco som odvazna? Za tym svojim by predsa odisla kazda z nas..
Odpovedať
evi, u nas je to skor otec (PC mam len u nasich) a ked chce ist na net a zbada ma ako sedim za PC tak , uz spusti...zase mojasvadba a uz radsej odide bud on alebo ja :-x
Odpovedať
:-) csikike,tak to si ho uplne dokazem predstavit.
Odpovedať
sa minule rehotal, ze za chvilu bude mojdom a potom mojedieta :-D
Odpovedať
..ale napad by to nebol zly..,len potom by sme pri pc boli uz stale.
Odpovedať
Profilova fotka
Tatino sa asi vyzná :-) Ale povedz v dnešnej dobe kde nájsť všetky info ak nie na nete ;-)
Odpovedať
alen, ved hej preto sa tam obcas snazi dostat aj on :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
XiXi, ešte že môj nevie použiť ani bankomatovú kartu :-D
Odpovedať
moj nas tiez vola ku vsetkemu, ale uz mi to celkom ide, len mama sa neviem spriatelit s PC
Odpovedať
Profilova fotka
Opúšťam net ( pre dnešok ) Ako často ste tuna?
Odpovedať
alen, sme zavislacky, denne, ved ked budes tu, tak si najdi tuto temu a skus nieco napisat, urcite tu niektora budeme :-D ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ACHOJKY spriaznené dušičky :-D
Odpovedať
pa
Odpovedať
nooo tak ste si pekne poklebetili ako vidim, csikike dakujem za komliment x-)
Odpovedať
No ja som mala rusne poobedie. Az teraz mam cas, citat si vase klaebety. Vlasnte to ze som tu dakujem svadbe, potom zabke - ktora ma oslovila.
Odpovedať
=-) juuuj to za vsetko mozem ja? |-| , ale som naozaj rada, ze vas mam! ajoj kaprusik, co porabas? ja opravujem teorku :-(
Odpovedať
No ja si robim veci do prace, lebo dnes mi nieco priniesli urobit, co do zajtra do 14-tej musim odovzdat. Diplomovka isla bokom a venujem sa praci.
Odpovedať
teda este aj doma pracovat ... ale aspon budes mat zajtra o to menej roboty?
Odpovedať
No ide o to aby som to vsetko stihla nacas a este aj ist k zubarovi, lebo na tretiu mam termin.
Odpovedať
aha takze ta caka "pekny den", ale tesme sa ide vikend ;-)
Odpovedať
Cez vikend mam skolu, esteze posledny krat. A u nas su vecianske slavnosti + kolotoce, takze bude veselo. Len neviem kedy dokoncim tu diplomovku.
Odpovedať
Aha aj pojdes mrknut? Ja som na kolotococh nebola ani nepamatam .... Kprik zdrhame na tanecnu, tak krasny vecer zelam a neprehanaj to s pracou ;-)
Odpovedať
A tebe zelam prijemnu tanecnu. V sobotu tu u nas ma byt skupina PS a vidiek, takze asi vybehneme.
Odpovedať
dobre rano :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj zab_ka, ako si prežila tvoj včerajší aktívny deň?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?