Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
zab_ka, hlavu hore, vsetko sa casom spravi...len chechtaky treba...a tie boli aj budu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ďakujem, toto som potrebovala počuť. Som už unavená z toho ako je kadžý proti všetkému čo má čo dočinenia so svadbou - som obklopená rozvedenými hundrošmi :-) Kočky viete o tom, že po daždi VŽDY vychádza dúha? ;-)
Odpovedať
jaaaaj som strasne vytocena, asi si idem spravit caj na nervy, o com ste este dnes klabosili? ja sa idem psychicky pripravit na tanecnu, sa mi nechce a ani drahemu
Odpovedať
alen, keby si citala prispevky od zaciatku tak by si sa narehotala pri niektorych vyvojoch udalosti... :-o ako napriklad moj drahy protestoval proti svadbe v kostole lebo neznasa fararov...no nemali sme to lahke, snazili sme sa vybavit sobas vonku, ale zabednenost ludi je neobmedzena... ale teraz je uz vsetko tak ako ma byt, uz len cakam, kedy mi zavola farar, ze drahemu neuzali vynimku (aby sme sa mohli brat v kostole) a to ma uz porazi... ale naprik vsetkym zadrhelom sa tesime, ze bude svoji aj na papieri ;-)
Odpovedať
Ahoj Alen.. :-)
Odpovedať
Ako som docitala zmeskane prispevky (a to som si len bola dat obed..a tolko ste toho stihli),tak pozeram,ze to mate vsetky vesele..
Odpovedať
ahoj evi veeelmi x-) , ale uz mi je lepsie, dala som si davku cokolady
Odpovedať
evi, ale nas len tak nic nepolozi :-D
Odpovedať
Zabka,napisem ti ip..(pre istotu,nech nerobim reklamu ) nieco k tomu notarovi. :-)
Odpovedať
Csikike,jasne,ved sme zeny a vravi sa,ze tie su silne.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Caj na nervy - pomáha to? Ak áno už aj by som si ho išla lúpiť :-)
Odpovedať
oki jasne napis csikike presne tak ;-) , a kde mame kaprika? obeduje?
Odpovedať
Článok sa načítava...
alen, a ty naco potrebujes caj na nervy? Nastval ta niekto?
Odpovedať
csikike,prevencia nikomu neuskodi :-) ten caj by sme mali pit asi pravidelne.
Odpovedať
vam poviem, ze ja napriklad nemam rada caje na chudnutie, akonahle je niekde sladke drievko fuuuuj ja zboznujem lubovnik, urologicky a cistiaci, to su moje naj bylinkove
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Evatu. Super sme sa takto zgrupili :-) Csikike, ja tiež neverím farárom, no povedala som si že v deň mojej svadby ich ešte strpím. A tiež viem že katolícka cirkev je prísna, tak ti držím palce nech ti to víde ako si želáš ;-)
Odpovedať
mne chutil aj ten na chudnutie, ale nechudla som z neho, teraz som si kupila zihlavovy a pijem aj to psyllium, ale pila som aj protistrasidlovy :-D
Odpovedať
Este kaprik tu chyba.. Alen,predtym si este neprispievala,ze? (myslim..ani na ine temy)
Odpovedať
Mne chutia hlavne ovocne,taky jablckovy so skoricou alebo citronovy,tie podla mna nemaju chybu,ale caje pijem iba v zime,v lete to uz akosi nejde.
Odpovedať
Profilova fotka
Práve dnes mám skvelú pohodičku ( čo sa mi nestáva stále ) Ale určitý ľudia a sytuácie si niekedy vyžadujú čaj na nervy. Kočky a keď už sme tu takto pospolu. Ako to máte s bocianom? Ja sa ho už neviem dočkať, no pristávaciu dráhu mu prichystám asi len za rok či dva :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Evatu : Nie ešte nikdy som takto nepísala - som nováčik. No ale akosi sa mi to zapáčilo. Vás čo prijmulo k tomu že ste začali takto klebetiť?
Odpovedať
alen to nas bude dost cakateliek na bociana, aj my to planujeme tak, teraz nam staci krsniatko, dnes ma 9 mesiacov :-D , zatial nam to vyhovuje, ked chcem pohrame s nou a ked zacne jacat, tak odovzdame rodicom ;-)
Odpovedať
Alen,tak ja som zacala hlavne preto,lebo som tu "objavila" salanky :-) (byvam tu iba od septembra..) :-)
Odpovedať
:-D sa pamatam evi, to uz je davno, vsaak? strasne rychlo to leti
Odpovedať
Zabka,ty si ma tusim aj oslovila ako prva.. :-)
Odpovedať
:-D som nemala s kym kecat asi
Odpovedať
Profilova fotka
Asi som na tom rovnako ako vy. Naše krsniatko má už rok, je to krásny chlapček. A tiež akonáhle som zbadala ikonku nevesty zo Šale tak hneď som sem skočila :-D
Odpovedať
..a tak si sa "chytila" novej dusicky v meste.. :-D
Odpovedať
ja som chodila k junovkam, to tu este tema salanky neboli a potom zabka spravila dobry skutok (hlavne v snahe chranit nasich chlapov od "nasich" vykecavaciek
Odpovedať
csikike,ten moj mi uz povedal,ze mi to tu zakaze,lebo potom som vraj az velmi mudra.. :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?